دومين پيروزي مهرام و پتروشيمي در نيمه نهايي - تالار گفتمان آذر فروم

فروش فوری انجمن آذر فروم با 1 گیگ هاست نامحدود به قیمت مناسب
جهت خرید با شماره 09363810642 تماس حاصل فرمایید.

 

دومين پيروزي مهرام و پتروشيمي در نيمه نهايي
زمان کنونی: 01-06-1396،09:26 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 145

 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دومين پيروزي مهرام و پتروشيمي در نيمه نهايي
ارسال: #1
دومين پيروزي مهرام و پتروشيمي در نيمه نهايي
پست‌ها: 1,079
تاریخ عضویت: 29 آذر 1391
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
دو تيم مهرام و ماهان در دومين ديدار از مرحله نيمه نهايي به مصاف هم رفتند که تيم تهراني در اين مسابقه نيز برنده بود و با برتري 84 بر 76 دومين پيروزي اش را جشن گرفت.

مهرام مدافع عنوان قهرماني در حالي که کوارتر نخست را بهتر آغاز کرد با از دست دادن موقعيت هاي خود و البته عملکرد دفاعي خوب ماهان 21 بر 17 شکست خورد. اعتراض دو تيم به عملکرد داوري از همان ابتداي بازي آغاز شده بود و بازيکنان در زمين به سوت هاي تيم داوري انتقاد مي کردند.

کوارتر دوم نيز با امتياز آوري ماهاني ها آغاز شد. صمد نيکخواه بهرامي و فرانسيسکو السون دو مهره مهرام سه خطائه شده بودند که همين مساله اعتراض مهرام به تيم داوري را بيشتر مي کرد. در صحنه اي مشکوک داوران خطايي ديگر به نام السون ثبت کردند تا بازيکن خارجي مهرام چهارخطائه شود و با صلاحديد کادر فني به روي نيمکت بنشيند.

از طرف ديگر ماهان سرعت بازي را بيشتر مي کرد که داور مسابقه خطاي ديگري به سود ماهان گرفت که همين تصميم باعث عصبانيت مهمد بچيروويچ شد و او به شدت به داوران مسابقه اعتراض کرد. با آرام شدن بچيروويچ، صمد نيکخواه بهرامي نيز با داوران صحبت مي کرد.

ماهان 28 بر 17 از مدافع عنوان قهرماني پيش بود که مهرام به وسيله نيکخواه بهرامي صاحبت يک موقعيت گل شد که سرداور مسابقه خطاي او را گرفت و اين بازيکن نيز چهار خطائه شد. صمد در حالي که به نشانه اعتراض دست مي زد به روي نيمکت نشست.

در حالي که دقايق زيادي به پايان بازي مانده بود مهرام صمد و السون را به طور کامل در اختيار نداشت اما در طرف ديگر محسن صادق زاده در کنار زمين با آرامش بيشتري تيمش را هدايت مي کرد و به يک پيروزي نزديک مي شد.

اما مهرام با امتياز آوري مارکو ميليچ به بازي برگشت و نتيجه را 31 بر 23 کرد تا جايي که کادرفني ماهان وقت استراحت گرفت. ماهان پس از نزديک به پنج دقيقه در کوارتر دوم امتياز گرفت. ماهان در ادامه از دو اشتباه دفاعي مهرام نيز با دو شوت سه امتيازي مهدي شيرچنگ استفاده کرد تا دوباره فاصله بيشتر شود.

تنها يک دقيقه به پايان کوارتر دوم باقي مانده بود که داور خطاي فني مهدي کامراني را گرفت و اين مساله اعتراض کادر فني مهرام را در پي داشت. کامراني نيز رو به ناظر بازي مي گفت: "من که کاري نکردم" و آرام آرام به سمت نيمکت مي رفت.

ماهان 44 بر 27 از مدافع عنوان قهرماني پيش بود و در نهايت کوارتر دوم را نيز 23 بر 10 به سود خود به پايان رساند.

نيمه دوم مسابقه در حالي آغاز شد ماهان اصفهان 44 بر 27 از مهرام پيش بود. ماهان در کوارتر سوم نيز با استفاده از پرتاب هاي پيراموني خود عرصه را برمهرام تنگ تر کرده بود که نفوذهاي کامراني و نيکخواه دوباره نبض بازي را به سود مهرام تغيير داد. پنج دقيقه از کوارتر سوم گذشته بود و بازي 52 بر 34 به سود تيم اصفهاني ادامه داشت. مهرام در اين کوارتر تيم برتر ميدان بود و فاصله را به عدد 10 کاهش داد. در صحنه اي مشکوک نيز تيم داوري خطاي محمدرضا اکبري از ماهان را گرفت که باعث شد کادر فني اين تيم به ناظر مسابقه اعتراض کند. اعتراض هاي کادرفني ماهان به داوري تا جايي بود که داور دو خطاي فني به ماهاني ها و 4 پنالتي به مهرامي ها داد که اعتراض شديدي در پي داشت و محسن صادق زاده را تا ميانه زمين کشانده بود.

پس از اين اتفاقات مهرام به بازي برگشت. شوت سه امتيازي مهدي کامراني فاصله دو تيم را به حداقل رساند و بازي را 54 بر 50 کرد. حالا مدافع عنوان قهرماني توپ و ميدان را در اختيار داشت و با امتيازآوري السون تنها يک اقدام تا برابر کردن نتيجه فاصله داشت اما دوباره ماهاني ها با استفاده از موقعيت هايشان فاصله را بيشتر کردند. تنها يک دقيقه به پايان کوارتر سوم باقي مانده بود که ماهان 60 بر 52 پيش بود. ثانيه هاي پاياني کوارتر سوم نيز با امتياز آوري نيکخواه براي مهرام سپري شد و در نهايت مدافع عنوان قهرماني اين کوارتر را 27 بر 18 به سود خود به پايان رساند.

کوارتر پاياني اين مسابقه با امتياز آوري مهرامي ها و اعتراض هاي دو تيم به داوري آغاز شد اما صحنه مشکوک و پراعتراض در همان ابتدا خطاي فني بود که سرداور بازي براي مارکو ميليچ بازيکن اسلوونيايي مهرام گرفت که باعث شد کادرفني اين تيم به شدت به داوري اعتراض کند. ماهان 67 بر 60 جلو بود و تنها 8 دقيقه به پايان بازي باقي مانده بود.

محمدرضا اکبري از ماهان نخستين بازيکني بود که به دليل پنج خطائه شدن از بازي خارج شد و در ادامه نيز مهرام دوباره فاصله را به عدد يک رساند؛ تنها شش دقيقه به پايان بازي مانده بود که ماهان 67 بر 66 پيش بود.

مهرام در دفاع عملکرد خوبي داشت و اجازه نمي داد ماهان کاري از پيش ببرد و بالاخره با نفوذ صمد نيکخواه بهرامي براي نخستين بار در جريان بازي از حريفش پيش افتاد و مسابقه را 68 بر 67 به سود خود کرد. در ادامه مهدي کامراني نيز اين فاصله را به عدد سه به سود مدافع عنوان قهرماني تغيير داد.

در ادامه مهرام فاصله خود از حريفش را بيشتر کرد اما مارکو ميليچ را به دليل پنج خطائه شدن از دست داد. در ادامه نيز داور مسابقه خطاي فريد اصلاني را به نام مهدي کامراني ثبت کرد و او نيز پنج خطائه شد و به روي نيمکت نشست.

تنها سه دقيقه تا پايان بازي مانده بود که مهرام دو مهره کليدي خود را نداشت و 73 بر 70 پيش بود که صمد نيکخواه بهرامي با يک پرتاب سه امتيازي مهار نشدني حاشيه امنيت خوبي براي ميزبان بدست آورد. مهرام در ادامه فرانسيسکو السون را نيز به دليل پنج خطائه شدن از دست داد؛ خطايي که خود السون را تا دقايقي شوکه کرده بود.

در ادامه حميد خمجاني دبير فدراسيون و ناظر مسابقه به شدت با نيمکت مهرام که ايستاده بازي را تماشا مي کردند برخورد کرد و از آنها خواست که روي نيمکت بنشينند. فريد اصلاني نيز به دليل مصدوميت از بازي خارج شد اما پس از دقايقي به ترکيب مهرام بازگشت.

يک دقيقه پاياني بازي در حالي سپري مي شد که ماهان نيز سامان ويسي را به دليل پنج خطائه شدن از دست داده بود. مهرام در 40 ثانيه پاياني 81 بر 73 پيش بود و بازي را نيز مديريت کرد. شوت سه امتيازي موفق جواد داوري نيز دردي براي ماهان دوا نکرد و اين تيم در نهايت با نتيجه 84 بر 76 مغلوب مدافع عنوان قهرماني شد. کوارتر چهارم با نتيجه 30 بر 14 به سود مهرام به پايان رسيد.

از حاشيه هاي مسابقه مي توان به غيبت دوباره بانوان تماشاگر اشاره کرد که دليلش ترکيدگي لوله سالن آزادي نبود بلکه مشکل عدم اجازه حراست استاديوم آزادي به حضور بانوان بود.

البته همسر مهمد بچيروويچ در سالن حضور داشت و به شدت مهرامي ها را تشويق مي کرد.

در ديگر ديدار مرحله نيمه نهايي نيز پتروشيمي بندرامام در مسابقه اي يک طرفه 107 بر 53 شهرداري گرگان را مغلوب کرد و در يک قدمي فينال قرار گرفت.

ديدارهاي سوم و چهارم مرحله نيمه نهايي در اصفهان و گرگان برگزار خواهد شد که مهرام و پتروشيمي از رقيبان خود 2 بر صفر پيش هستند و تنها به يک برد تا فينال فاصله دارند.
زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

  مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
08-12-1391 11:56 ب.ظ
 


موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهرام برد و به طور موقت صدرنشین شد/ شکست شهرداری و همیاری Emziper 0 101 24-10-1392 12:44 ق.ظ
آخرین ارسال: Emziper
  دومين جلسه دايي و رويانيان برگزار شد Armin 2afm 0 121 05-09-1392 07:13 ب.ظ
آخرین ارسال: Armin 2afm
  شکست گرگانی‌ها مقابل تیم تازه‌وارد/ مهرام قاطعانه پیروز شد Emziper 0 87 17-08-1392 09:18 ق.ظ
آخرین ارسال: Emziper
  شکست موناکو و والنسيا ، پيروزي فولام و ليورپول Armin 2afm 0 94 30-04-1392 12:01 ب.ظ
آخرین ارسال: Armin 2afm
  مورينيو با پيروزي شروع کرد Armin 2afm 0 136 27-04-1392 03:01 ق.ظ
آخرین ارسال: Armin 2afm

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان