دوست ندارم از ترکيب بيرون بمانم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

دوست ندارم از ترکيب بيرون بمانم
زمان کنونی: 16-09-1395،11:27 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 128

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دوست ندارم از ترکيب بيرون بمانم
ارسال: #1
دوست ندارم از ترکيب بيرون بمانم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 30-10-1391 11:24 ب.ظ توسط pajhan
کارلوس توز، مهاجم 28 ساله منچسترسيتي در بازي اين تيم برابر بايرن مونيخ در فصل گذشته ليگ قهرمانان اروپا از تصميم مانچيني براي ورود به زمين سر باز زد. اتفاقي که باعث شد اين مهاجم آرژانتيني مدت زيادي از فصل را بيرون از ترکيب بماند و به دليل اين‌که با باشگاه قرار داشت، نمي‌توانست با باشگاه ديگري مذاکره کند.

توز دراين‌باره گفت: در آن زمان قصد نداشتم، ديگر براي منچسترسيتي بازي کنم و به طور کلي از فوتبال بيزار شده بودم. به عبارت ديگر در آن زمان تا حدودي بازنشسته شده بودم. مدام در اتاقم تنها مي‌نشستم و گريه مي‌کردم. ديگر انگيزه‌اي براي بازي نداشتم. وقتي اتفاق بدي رخ مي‌دهد، با هم رخ مي‌دهد؛ زيرا با تيم ملي آرژانتين هم در کوپا آمه‌ريکا در بازي‌هايي که در کشور خودمان برگذار شد، حذف شديم اما توانستم خودم را بازيابم و اکنون انگيزه بالايي براي بازي دارم.

مهاجم آرژانتيني منچسترسيتي ادامه داد: اکنون با روبرتو مانچيني رابطه بسيار خوبي دارم و اميدوارم رابطه‌ام با او بهتر شود. بازيکني خونگرم و پرانرژي هستم و دوست ندارم از ترکيب بيرون بمانم و يا روي نيمکت بنشينم. قبلا زماني‌که از ترکيب بيرونم مي‌گذاشت و به من بازي نمي‌داد، به او توهين مي‌کردم و دشنام دادم. اکنون بسيار آرام‌تر شده و خونسردي خودم را به دست آورده‌ام.

کارلوس توز در 28 ديداري که در اين فصل براي منچسترسيتي به ميدان رفته، توانسته است، 10 گل به ثمر برساند. او اميدوار است، اين فصل به همراه منچسترسيتي به دومين قهرماني پياپي در ليگ برتر انگليس دست يابد.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
30-10-1391 05:20 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.