دوست داشتن در مقابل استفاده كردن - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

دوست داشتن در مقابل استفاده كردن
زمان کنونی: 19-09-1395،03:34 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 119

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دوست داشتن در مقابل استفاده كردن
ارسال: #1
دوست داشتن در مقابل استفاده كردن
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
زماني مردي در حال پوليش كردن اتوموبيل جديدش بود كودك 4 ساله اش تكه سنگي را برداشت و بر روي بدنه اتومبيل خطوطي را انداخت مرد آنچنان عصباني شد كه دست پسرش را در دست گرفت و چند بار محكم پشت دست او زد بدون انكه به دليل خشم متوجه شده باشد كه با آچار پسرش را تنبيه نمودهدر بيمارستان به سبب شكستگي هاي فراوان انگشت های دست پسر قطع شدوقتي كه پسر چشمان اندوهناك پدرش را ديد از او پرسيد "پدر كی انگشتهای من در خواهند آمدآن مرد آنقدر مغموم بود كه هيچ نتوانست بگويد به سمت اتوموبيل برگشت وچندين بار با لگد به آن زدحيران و سرگردان از عمل خويش روبروي اتومبيل نشسته بود و به خطوطي كه پسرش روي آن انداخته بود نگاه مي كرد. او نوشته بود"دوستت دارم پدر"روز بعد آن مرد خودكشي كرد...خشم و عشق حد و مرزي ندارند دومي ( عشق) را انتخاب كنيد تا زندگی دوست داشتنی داشته باشيد
و اين را به ياد داشته باشيد كه:
اشياء برای استفاده شدن و انسانها براي دوست داشتن می باشنددر حاليكه امروزه از انسانها استفاده مي شود و اشياء دوست داشته مي شوند.همواره در ذهن داشته باشيد كه:اشياء براي استفاد شدن و انسانها براي دوست داشتن مي باشندمراقب افكارتان باشيد كه تبديل به گفتارتان ميشوندمراقب گفتارتان باشيد كه تبديل به رفتار تان مي شودمراقب رفتار تان باشيد كه تبديل به عادت مي شودمراقب عادات خود باشيد که شخصيت شما می شودمراقب شخصيت خود باشيد كه سرنوشت شما مي شود

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
03-06-1392 03:50 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.