دوست دارم در منچستر بازي کنم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

دوست دارم در منچستر بازي کنم
زمان کنونی: 13-09-1395،03:07 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 121

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دوست دارم در منچستر بازي کنم
ارسال: #1
دوست دارم در منچستر بازي کنم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 23-11-1391 12:07 ق.ظ توسط Friga
مهاجم ايراني فولام که در هفته‌هاي گذشته عملکرد خوبي در ليگ برتر انگليس داشت، در گفت‌وگو با ايسنا، درباره بازي برابر منچستر‌يونايتد اظهار کرد: يونايتد تيم بزرگي است. اين بازي حس فوق‌العاده‌اي برايم بود. البته همه تيم‌هاي ليگ برتر عالي هستند اما قرار گرفتن جلوي منچستر حس متفاوتي برايم داشت. بازيکنان بزرگي در اين تيم هستند اما حضور بازيکني مثل وين روني در اين تيم به من انگيزه بيشتري داده بود.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا واقعا براي پيروزي بر منچستر به ميدان رفته بوديد، تصريح کرد: بازي خوبي انجام داديم، خيلي تلاش کرديم از منچستر امتياز بگيريم، فرصت‌هاي گلزني متعددي هم بدست آورديم اما به گل نرسيديم. فکر مي‌کنم جدا از مسايل فني کمي هم بدشانس بوديم. اگر غير از اين بود شايد با حمايت تماشاگران فولام حتي مي‌توانستيم تيم قدرتمند منچستر را شکست دهيم.

دژآگه ليگ برتر انگليس را منحصر به فرد دانست و تفاوت‌ بازي در اين ليگ با بوندسليگا را اين طور بيان کرد: تمام بازي‌ها در ليگ برتر دشوار و سنگين هستند. براي هر مسابقه بايد برنامه ويژه‌اي داشت. چند تيم از بهترين‌هاي فوتبال دنيا با همه توانشان در بازي‌ها حاضر مي‌شوند و نمي‌خواهند به هيچ تيمي امتياز بدهند.

بازيکن تيم فولام درباره شرايط خودش در اين تيم گفت: اول که به فولام رفتم شرايط متفاوت بود و مي‌دانستم بايد تلاش زيادي داشته باشم تا به ترکيب اصلي راه پيدا کنم. تمرينات را خيلي جدي گرفتم و کوشش داشتم تا اينکه کم‌کم نظر سرمربي تيم را به خودم جلب کردم و او بيشتر از قبل من را در ترکيب اصلي قرار مي‌دهد. مي‌دانم که براي موفقيت در فولام بايد تا پايان فصل هميشه با نهايت تلاش بازي کنم.

مهاجم تيم ملي فوتبال ايران در پاسخ به اين سوال که دوست داريد پس از فولام در چه تيم از ليگ برتر بازي کنيد، گفت: الان تمرکزم روي بازي‌هاي فولام است و مي‌خواهم براي اين تيم بهترين عملکرد را داشته باشم تا فولاد در پايان فصل نتايج خوبي بگيرد. اما من هم مثل خيلي از بازيکنان دوست دارم در تيم‌هاي بزرگ دنيا مثل منچستريونايتد، آرسنال، چلسي و ... بازي کنم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
22-11-1391 11:51 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.