دهنوي بازيکن سپاهان است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

دهنوي بازيکن سپاهان است
زمان کنونی: 20-09-1395،10:04 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 76

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دهنوي بازيکن سپاهان است
ارسال: #1
دهنوي بازيکن سپاهان است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
مهران عالي‌پور در مورد وضعيت مبهم قاسم دهنوي گفت: دهنوي رسما با سپاهان قرارداد دارد و حتي پيش قسط اول قرارداد خود را دريافت کرده است. او روز گذشته با تراکتورسازي تسويه کرد و قطعا سال بعد در سپاهان حضور دارد.

به گزارش فارس،وي در مورد اينکه چرا دهنوي با وجود داشتن قرارداد با پرسپوليسي‌ها صحبت کرد، عنوان کرد: مسئولان پرسپوليس با دهنوي تماس گرفتند. پنج شنبه هفته قبل جلسه‌اي با رويانيان،‌بهمن دهقان و سعيد شيريني داشتيم و صحبت کرديم. در صحبت با سپاهاني‌ها با آن ها به توافق رسيديم و قراردادي را امضا و فکس کرديم. بعد از اين اصل قرارداد را در تهران به عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان دادم.

عالي‌پور خاطرنشان کرد: محمدرضا مولايي بدنساز پرسپوليس همشهري قاسم است. او با اين بازيکن تماس گرفت و اصرار داشت که به پرسپوليس بيايد. همچنين دايي نيز که در زمان حضور در راه‌آهن خواهان جذب دهنوي بود، مي‌خواست اين بازيکن را به پرسپوليس بياورد. به همين خاطر با او تماس گرفت. ما ‌گفتيم دهنوي قرارداد دارد و اين موضوع را به صراحت بيان و اعلام کرديم اگر قاسم دهنوي را مي‌خواهيد خودتان با باشگاه سپاهان مذاکره کنيد، اگر آنها راضي شدند مشکلي وجود ندارد.

مديربرنامه قاسم دهنوي در مورد اينکه چرا بعد از عقد قرارداد دهنوي با سپاهان و اعلام اين خبر از سايت باشگاه اين بازيکن قراردادش را با اين تيم تکذيب مي‌کرد، گفت: او به دليل رودربايستي که با علي دايي داشت اين صحبت را انجام مي‌داد. پرسپوليسي‌ها به او اصرار مي‌کردند که براي مذاکره به باشگاه برود اما من اعلام کردم او نمي‌تواند چنين کاري را انجام دهد حتي دايي تماس گرفت که چرا قاسم در تمرينات حضور پيدا نمي‌کند که من گفتم قانونا، حکما و اخلاقا او نمي‌تواند چنين کاري را انجام دهد. اما زماني که اهواز بودم دور اين بازيکن را گرفتند و با اصرار براي مذاکره وارد عمل شدند. دهنوي هم روي ناآگاهي و سادگي چنين کاري را انجام داد. پارسال هم بر سر قضيه استقلال با علي اميري صحبت کردم و پس از ثبت قرارداد داخلي مقرر شد تا در تاريخ مشخصي پيش قسط اول را بدهند حتي يک هفته بيشتر به آنها فرصت داديم که اين اتفاق نيفتاد و قاسم دهنوي به تراکتورسازي رفت.

عالي‌‌پور در مورد اينکه آيا رودربايستي بايد باعث شود تا يک بازيکن برخلاف قانون عمل کند خاطرنشان کرد: متاسفانه بازيکنان ما خجالتي هستند و به دليل نداشتن آگاهي برخي کارها را انجام مي‌دهند. هر چند در ورزش استعداد دارند اما در رفتارهاي خود بر اساس احساس عمل مي‌کنند. همين مسئله رودربايستي باعث شد که او چنين کاري بکند. رويانيان باز هم به ما زنگ زد و گفتم نبايد چنين کاري را انجام دهد. بايد بر اساس اصول حرکت کنيم و نمي‌توانيم با آرزو کاري را انجام دهيم. اي کاش پرسپوليس دو هفته زودتر پيشنهاد خودش را ارائه مي‌د‌اد که هم تيم بزرگي هستند و هم قيمت بيشتري را پيشنهاد دادند. سپاهان شرايط خوبي دارد و با هدف تيم را مي‌بندد. هيچ تيمي اين طور عمل نمي کند. ما خيلي منتظر تراکتورسازي مانديم و با اين تيم هم خودم چند نوبت مذاکره کردم که ابهران هم شاهد است. اما وقتي آن ها مي گويند پول زيادي نمي توانند بدهند و بين پيشنهادات 300-400 ميليون اختلاف است هرکسي جاي ما باشد تصميم ديگري مي گيرد.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-03-1392 01:55 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.