دستمزد 50 میلیون دلاری رابرت داونی جونیر برای فیلم «انتقامجویان»‌ - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

دستمزد 50 میلیون دلاری رابرت داونی جونیر برای فیلم «انتقامجویان»‌
زمان کنونی: 14-09-1395،11:47 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 161

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دستمزد 50 میلیون دلاری رابرت داونی جونیر برای فیلم «انتقامجویان»‌
ارسال: #1
دستمزد 50 میلیون دلاری رابرت داونی جونیر برای فیلم «انتقامجویان»‌
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
[عکس: 162553.jpg]

داونی جونیر در تازه‌ترین گفت‌و‌گوی خود این خبر دستمزد 50 میلیون دلاری‌اش را تایید کرد و گفت: «احمقانه نیست؟ آن‌ها خیلی عصبانی شدند. برای خودم هم باورکردنی نیست. من یک هزینه استراتژیک بودم.»

رابرت داونی جونیر که فیلم ابرقهرمانی «آیرون من 3» را روی پرده سینما دارد تایید کرد پارسال برای فیلم «انتقامجویان»‌ حدود 50 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است.

هالیوود ریپورتر مه 2012 گزارش داد رابرت داونی جونیر برابر با قراردادی که با سازندگان فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان» داشت، بابت سود حاصل از فروش این فیلم حدود 50 میلیون دلار درآمد داشت، فیلمی که اکنون با 1.51 میلیارد دلار سومین فیلم پرفروش تاریخ سینماست.
داونی جونیر در تازه‌ترین گفت‌و‌گوی خود این خبر را تایید کرد و گفت: «احمقانه نیست؟ آن‌ها خیلی عصبانی شدند. برای خودم هم باورکردنی نیست. من یک هزینه استراتژیک بودم.»

این بازیگر 48 ساله نیویورکی اکنون تازه‌ترین فیلم «آیرون من» تولید مارول استودیوز و دیزنی را در حال اکران دارد که در آن برای سومین بار به نقش تونی استارک / آیرون من ظاهر شده است. این فیلم از جمعه در آمریکای شمالی روی پرده رفته و انتظار می‌رود در هفته اول اکران حدود 150 میلیون دلار بفروشد.

«آیرون من 3» از هفته پیش در سطح بین‌المللی اکران شد و تا پنجشنبه 345.4 میلیون دلار فروخت. کارشناسان فروش پیش‌بینی کرده‌اند فروش جهانی این فیلم تا یکشنبه از 600 میلیون دلار عبور کند.

داونی جونیر که سال‌ها با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می‌کرد، در سال‌های 2000 توانست با فیلم‌هایی چون «گاتیکا»، «شب بخیر و موفق باشید» و بعدها «تندر استوایی»، سری فیلم‌های «آیرون من» و «شرلوک هلمز» موقعیت کاری خود را احیا‌ کند.
او تاکنون دو بار برای فیلم‌های «چاپلین» و «تندر استوایی» نامزد اسکار بوده است. «قاتلین بالفطره»، «بازگشت»، «در رویاها»، «پسران شگفت‌انگیز» و «زودیاک» از دیگر فیلم‌های اوست.  

منبع: khabaronline.ir

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

14-02-1392 05:05 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.