در گروه مرگ بايد با روحيه شروع کنيم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

در گروه مرگ بايد با روحيه شروع کنيم
زمان کنونی: 16-09-1395،05:32 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 141

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: در گروه مرگ بايد با روحيه شروع کنيم
ارسال: #1
در گروه مرگ بايد با روحيه شروع کنيم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
اميرقلعه نويي در نشست خبري پيش از بازي با الريان قطر اظهار داشت: از اينکه در قطر هستم خوشحالم چون خودم در سال 1986 در تيم السد قطر بازي مي کردم و اميدوارم که همبازي هاي سابقم در سلامت کامل باشند. البته من يک بار هم وقتي سرمربي تيم ملي ايران بودم به قطر آمدم. يک گلايه‌اي در مورد هتل دارم که شرايط مطلوب را ندارد. من به عنوان مسئول فني بايد بگويم.

به گزارش فارس، وي در مورد بازي فردا عنوان کرد: در رابطه با خود بازي اميدوارم اولا بازي با کيفيت باشد. شناخت کامل از تيم الريان داريم و مي گوييم چند مليتي هستند. بازيکنان خوبي در خط هافبک و دفاع دارند.

قلعه نويي ادامه داد: اگر بتوانيم پل ارتباطي هافک و مهاجم آنها را قطع کنيم به يکي از اهداف خود مي رسيم. فکر مي کنم شماره 10 اين تيم محور اصلي تيمش باشد. 2 بازي گذشته را آناليز کرديم. يکي را برده و يکي مساوي شده است. تيم بسيار خوبي هستند. در مورد نقاط ضعف اين تيم هم حرفي نمي زنم.

وي در پاسخ به اين سؤال که براي بازي با الريان مشکلي دارند يا خير گفت: چون بازي اول هستيم با تمام قوا مي آييم. نه محروم داريم و نه مصدوم.

قلعه نويي در خصوص اينکه با اعتماد به نفس حرف مي زند اما الريان تيم قوي تري نسبت به سال قبل است، تصريح کرد: اعتقاد دارم چون تيم الريان چند مليتي است نسبت به سال گذشته قوي تر است اما ما هم استقلال هستيم. تيم بزرگي در آسيا و ايران هستيم و بازيکنان بزرگي داريم و مطمئنا با اهدافي وارد جام شديم. بازي اول براي ما خيلي مهم است که با تيم بزرگي مثل الريان بازي داريم. اين گروه مرگ است و بايد با روحيه بالا بازي ها را شروع کنيم.

ديدار 2 تيم استقلال و الريان قطر ساعت 18:50 فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه اختصاصي الريان برگزار مي‌شود.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
08-12-1391 05:29 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.