در بازي با صبا، محکوم به برد هستيم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

در بازي با صبا، محکوم به برد هستيم
زمان کنونی: 16-09-1395،02:15 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 114

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: در بازي با صبا، محکوم به برد هستيم
ارسال: #1
در بازي با صبا، محکوم به برد هستيم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 09-11-1391 05:21 ب.ظ توسط Armin 2afm
وي يادآور شد: وقتي محمد ابراهيمي لوگوي باشگاهش را مي بوسد؛ از زمين مسابقه اخراج مي شود و يا در رشت 120 دقيقه فحش مي شنود و به هيج کس هم بي احترامي نمي کند و فقط يک حرکتي به سمت تماشاگران انجام مي دهد که در فوتبال دنيا بسيار مرسوم است و نمونه بارز آن، حرکت رونالدو در ورزشگاه نوکمپ مقابل تماشاگران حريف، بعد از به ثمر رساندن گل، آن حرکت معروف را انجام مي دهد و داور هم به آساني از کنار اين مسئله مي گذرد.

به گزارش ايسنا ، ابراهيمي درخصوص بازي تيمش مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: در نيمه اول بازي با ذوب آهن رويايي کار کرديم، بچه ها دستورات تاکتيکي مربي را به خوبي در زمين اجرا کردند، من در اين چند سال چنين بازي زيبايي از تراکتور نديده بودم، از هر لحاظ از حريفمان سرتر بوديم.

ابراهيمي افزود: نيمه دوم را هم خوب شروع کرديم و دو موقعيت گلزني خيلي خوب هم داشتيم، ولي با دريافت گل، شيرازه تيممان از هم پاشيد، بدن بچه ها هم تحليل رفته بود و ديگر نتوانستيم خودمان را جمع کنيم و بازي هميشگي مان را انجام بدهيم؛ اما باز خدا را شاکرم که نباختيم و توانستيم يک امتياز را بدست آوريم.

اين بازيکن محبوب درباره تعويض اش در اکثر بازي ها با تاکيد بر اينکه فقط مي خواهد تيمش نتيجه بگيرد حتي اگر خودش هم بازي نکند گفت: من چه در زمين راه بروم و چه خوب بازي کنم و گل بزنم باز هم دقيقه 70 تعويض مي شوم.

اين بازيکن ريز نقش در پاسخ به افرادي که مي گويند ابراهيمي افت کرده است و ديگر نمي تواند گل بزند بيان کرد: به بازيکني مي گويند افت کرده که در زمين کارايي لازم را نداشته باشد، من مانده ام رو چه حسابي اين حرف ها را مي زنند؛ نمي خواهم با رياکاري از خودم تعريف کنم، اما لازم به يادآوري است، در بازي هايي که حضور داشتم، هميشه در خط حمله منسجم بوديم، موقعيت گلزني زيادي داشتيم و خيلي کم باختيم.

بازيکن تراکتورسازي خاطر نشان کرد: فصل قبل من فوروارد بودم و بازي تيم هم به نحوي بود که آزادي عمل بيشتري داشتم، اما امسال گوش چپ يا راست بازي مي کنم و آقاي توني هم برخلاف ساير مربيان که در اين چند سال در تراکتور کار کرده اند از من مي خواهد به عقب برگردم و توپ هاي پشت محوطه خودمان را جمع کنم، واقعأ از دروازه دور هستم ولي اگر دقت کنيد در بازي هايي که فوروارد بودم هم گل زده ام و هم پاس گل داده ام.

ابراهيمي افزود: مربي از من مي خواهد که ساده بازي بکنم و زياد دريبل نزنم، من هم همين جا به هوادارانمان قول مي دهم دريبل هايم را براي ليگ آسيا نگه داشته ام و طلسم گلزني ام را هم مي شکنم.

مهاجم تکنيکي تراکتور سازي درباره مشکلات مالي باشگاه تصريح کرد: همه تيم ها مشکلات مالي دارند و اين مختص تراکتورسازي نيست، مسولان باشگاه واقعأ تلاش مي کنند، ولي مسولان استاني از لحاظ مالي زياد پشتيباني نمي کنند؛ درست است بازيکنان ما يک جلسه تمرين نکرده اند اما شما ديديد فرداي آن روز چقدر زحمت کشيدند و راه آهن را با سه گل شکست دادند، بازيکنان تراکتور مثل هوادارانشان با غيرت هستند و حتي اگر حقوقشان هم عقب بيافتد با جان و دل بازي مي کنند.

وي درخصوص بازي روز سه شنبه تيمش مقابل صباي قم گفت: به نظرم سخت ترين بازي بيرون از خانه تراکتور با صبا است، بازيکنان اين تيم دوندگي بسيار بالايي را دارند، ولي ما محکوم به برد هستيم انشالله اين بازي را مي بريم و از خجالت هوادارانمان در مي آييم.

ابراهيمي اضافه کرد: درست است من سابقه بازي در ساير ليگ هاي آسيا را ندارم ولي طبق شنيده هايم ليگ ايران سخترين ليگ آسيا است و نمي توان پيش بيني کرد که چه تيمي قهرمان مي شود، ولي از خدا مي خواهم تيمي که زحمت زيادي کشيده و با برنامه و کردار نيک پيش رفته قهرمان بشود، به شخصه من امسال قهرماني مي خواهم چون اعتقاد دارم قهرماني حق هواداران ما است و در آخر فصل اميد دارم اين هديه کوچک را از طرف بچه ها و باشگاه تراکتور به هوادارانمان تقذيم بکنيم.

اين بازيکن درباره امکانات ورزشگاه يادگار امام تبريز براي برگزاري رقابت هاي آسيايي بيان کرد: فکر مي کنم کيفيت زمين چمن کمپ باشگاه خيلي بهتر از زمين ورزشگاه يادگار امام باشد من شنيده ام اگر مسولان AFC زمين چمن را به اين شکل ببينند، امکان دارد اصلأ بازي برگزار نشود، ولي طبق شناختي که از استان آذربايچان شرقي دارم اين مسابقات را به نحو احسن و بدون کم و کاستي برگزار خواهند کرد.

وي اضافه کرد: هواداران ما سال ها است که خود را براي حضوري حماسي در اين رقابت ها آماده مي کنند به اميد خدا در آسيا سريلند مي شويم.

ابراهيمي در پايان سخنانش درباره هواداران تراکتورسازي اظهار کرد: من کوچک هوادارانمان هستم دست تک تک شان را مي بوسم و به دليل تساوي مقابل ذوب آهن از طرف خودم و ساير بازيکنان از آنها عذر خواهي مي کنم و قول مي دهم سه امتياز بازي با صبا را کسب کنيم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
09-11-1391 05:19 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.