درمان افتادگی سینه ها - تالار گفتمان آذر فروم

فروش فوری انجمن آذر فروم با 1 گیگ هاست نامحدود به قیمت مناسب
جهت خرید با شماره 09363810642 تماس حاصل فرمایید.

 

درمان افتادگی سینه ها
زمان کنونی: 03-07-1396،10:18 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 228

 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: درمان افتادگی سینه ها
ارسال: #1
درمان افتادگی سینه ها
پست‌ها: 11,943
تاریخ عضویت: 20 اردیبهشت 1390
اعتبار: 288
حالت من: Nafaskesh
آخرین ویرایش در 27-06-1393 12:43 ق.ظ توسط Friga
گروه زیادی از افتادگی سینه های خود شکایت دارند. در موارد زیادی نیز هم زمان با افتادگی ، سینه ها کوچک تر می شود. معمولا با قرار گرفتن پروتز ، می توان علاوه بر اصلاح سایز ، افتادگی سینه را نیز جبران کرد[عکس: khabar_br_lid.gif]
  [عکس: khabar_bl_lid.gif]

از این بایدها و نبایدهای این عمل جراحی باخبر شوید ماستوپکسی ؛ زیبایی یا درمان ؟

مجله خبری لحظه نما:گروه زیادی از افتادگی سینه های خود شکایت دارند. در موارد زیادی نیز هم زمان با افتادگی ، سینه ها کوچک تر می شود. معمولا با قرار گرفتن پروتز ، می توان علاوه بر اصلاح سایز ، افتادگی سینه را نیز جبران کرد. در جراحی ماستوپکسی ( بالا کشیدن و فیکس کردن سینه ها ) حجم سینه متناسب با سایز است. با این حال باید توجه داشت این بافت به دلیل شلی پوست ، افزایش سن و شیردهی دچار افتادگی با درجات متفاوت می شود. دکترفریده تورانی ، متخصص جراحی در ادامه به شایع ترین سوالات در این زمینه پاسخ می دهد.


روش درمان افتادگی های درجه 1 ، 2 و 3

افتادگی های درجه یک تنها با برداشتن پوست اضافی از طریق دور هاله و جمع کردن و فیکس کردن بافت به قفسه سینه ، قابل انجام است. یکی از مزایای انجام این عمل ، این است که اسکار و جای عمل در آن تا حدودی نامشخص است و هم چنین از نظر زیبایی ، بهترین نتیجه را دارد. در افتادگی های درجه 2 و 3 ، علاوه بر برش دور هاله ، پوست در محل برش عمودی زیر سینه نیز برداشته می شود. هم زنان بافت آویزان سینه به عضله سینه ای فیکس شده تا ناحیه زیر سینه به این ترتیب ، فرم دلخواه خود را پیدا کند. نتیجه طولانی مدت این عمل رضایت بخش بوده و تنها اسکار تا حدی قابل رویت ، برش عمودی زیر سینه ای است که اگر محل به خوبی ترمیم شود و نکات ظریف پلاستیک مدنظر قرار گیرد معمولا بعد از 6 ماه نامشص و هم رنگ پوست می شود.


علاوه بر سایز ، افتادگی سینه خود را درمان کنید

مجله خبری لحظه نما:گروه زیادی از خانم ها از افتادگی سینه های خود شکایت دارمد. در موارد زیادی نیز هم زمان با افتادگی ، سینه ها کوچک تر یم شود. معمولا با قرار گرفتن پروتز ، می توان علاوه بر اصلاح سایز ، افتادگی سینه را نیز جبران کرد ولی اگر افتادگی بیشتر و شلی پوست در حد متوسط باشد می توان 2 گزینه را مد نظر قرار داد :اول : اگر میزان بافت و سایز ظاهری بالا تنه کافی و مناسب باشد و هم چنین فرد شکایتی از بالا تنه خود نداشته باشد ، بالا کشیدن به تنهایی می تواند کافی باشد ( ماستوپکسی تنهایی ).دوم : اگر شلی پوست بیشتر و میزان بافت سینه کاهش چشم گیری داشته باشد ، بالا کشیدن سینه به تنهایی موجب کوچکی غیر متعارف و نامناسب می شود که نیاز به افزایش حجم هم زمان در یک عمل دیگر را دارد. به دلایل ذکر شده برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، گاهی لازم است هر دو عمل ماستوپکسی ( بالا کشیدن ) و قرار دادن پروتز با هم انجام شود.

ناگفته پیداست که عمل دو گانه اخیر ( ماستوپکسی + پروتز ) ملاحظات هر دو عمل عو عوارض هر دو را نیز شامل می شود. در این جا می توان به 2 نکته بسیار مهم اشاره داشت :

نکته اول : وقتی سینه ها بالا کشیده شده و فیکس می شوند ، کوچک تر از اندازه قبلی به نظر می رسند. علت این است که برای جبران این افتادگی ، قاعده سینه را جمع کرده و سپس به مست بالا می کشند. با کوچک شدن قاعده و افزایش برجستگی آن ، فرم کلی کوچک تر از قبل به نظر می رسد. هر قدر میزان افتادگی و شلی پوست بیتشر باشد این تفاوت در نگاه ، آشکارتر است و یکی از تصمیم گیری های مشکل در این جراحی های زیبایی همین جاست. آن چه مسلم است ، بیشتر خانم ها با گذاشتن پروتز مخالف هستند و اصرار می ورزند که حجم سینه های شان متناسب بوده و به هیچ عنوان نیاز به افزایش سایز ندارند ولی به احتمال زیاد در اولین ویزیت بعد از عمل ، از کوچک شدن سایز بالا تنه خود متعجب خواهند شد. بههمین دلیل لازم است تا درباره نوع دیگری از جراحی های زیبایی سینه با عنوان ماستوپکسی با پروتز یا بدون آن صحبت کنیم.

نکته دوم : با انجام این عمل هر دو هدف متضاد را باید در یک مرحله اجرا کرد. گذاشتن پروتز به منظور افزایش حجم سینه ، موجب افزایش سطح بالا تنه انجام می شود. در حالی که ماستوپکسی سعی در کاهش سطح سینه و کمک به بالا قرار گرفتن هاله آن دارد ، بنابراین در هر عمل جراحی که برای اصلاح کچکی و افتادگی بالا تنه انجام می شود باید هر دو مورد گفته شده را به صورت هنرمندانه ای لحاظ کرد ؛ یعنی در حالی که حجم بالا تنه متناسب با سایر قسمت های بدن افزایش می یابد بقایای سینه بالا کشیده شده و جمع تر نیز می شود. * از مزایای انجام این عمل اسن است که اسکار و جای عمل در آن تا حدودی نامشخص است و از نظر زیبایی ، بهترین نتیجه را دارد. قبل از تصمیم گیری و اقدام به این عمل جراحی با تمام مزایا و ضررهای این روش آشنا شوید در مورد تمام مزایا و ضررهای هر روش ، باید طی یک جلسه مشاوره قبل از عمل با فرد متقاضی گفت و گو کرد. این متقاضی است که باید تصمیم نهایی را برای روش جراحی بگیرد. آن چه مسلم است تصمیم گیری در مورد نوع عمل جراحی ، انتخاب کاندیدای مناسب با هر عمل ( با توجه به سن ، شرایط زندگی و ایه آل های متقاضی و همسر او ، انتخاب روش عمل جراحی و گاهی ترکیب دو روش استاندارد ) عملی است تکنیکی و توام با هنرمندی. در ضمن لازم است در تصمیم گیری نهایی خواست و انتظارات متقاضی و همسر او از این جراحی نیز مد نظر قرار گیرد. اگر علائم پیری در صورت شما ظاهر شده و شما را نگران کرده ، حتما مطلب زیر را مطالعه کنید


ظاهرتان را تخصصی جوان سازی کنید.

هیچ ویژگی مانند پیر شدن چشم ها باعث نمی شود پیرتر به نظر برسید. بلفاروپلاستی که در ایران بسیار رایج است روشی است که علائم پیری در پلک های بالایی و پایینی را بر می گرداند. بلفاروپلاستی پلک فوقانی نسبتا ساده تر است. در صورتی که بلفاروپلاستی پلک پایین روشی بسیار تخصص تر است. به همین دلیل باید این جراحی توسط یک فوق تخصص پلاستیک انجام شود بنابراین هر پزشکی که متخصص جراحی باشد. نمی تواند این کار را به درستی انجام دهد. در ادامه دکتر مجید نداف کرمانی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی ، توضیحات جامعی را در زمینه جراحی زیبایی پلک و لیفت صورت ارائه می دهد.


بلفاروپلاستی چگونه عمل می کند ؟

بلفاروپلاستی به برگرداندن علائم پیری پلک های بالایی و پایینی کمک می کند. یا بلفاروپلاستی می توان : · بیمار را از دست توده های چربی در پلک بالا و پایین راحت کرد. · پوست اضافی پلک را حذف کرد. · به صاف شدن چین و چروک کمک کرد.· حلقه های تیره در پلک پایینی را از بین برد.· به رفع افتادگی پلک ناشی از پیری کمک کرد.در پلک پایینی ، برداشتن چربی در زمان وجود کیسه های چشمی قابل قبول و مطلوب است اما برداشتن بیش از اندازه باعث ایجاد ظاهر توخالی و غیر جذاب می شود. حین عمل ، چربی اضافی پلک پایینی معمولا جا به جا می شود تا فاصله بین پلک پایینی و گونه ازبین برود. برای پلک بالایی ، چربی باید برداشته شود و در برخی قسمت ها برداشتن چربی باعث ایجاد ظاهری اسکلت مانند می شود. در پلک بالایی ، علامت مهم پیری از دست رفتن چربی است ؛ بنابراین روش بلفاروپلاستی پلک بالایی نباید با برداشتن چربی بیش از اندازه باعث بدتر شدن ظاهر شود.


تفاوت بلفاروپلاستی پلک بالایی و پایینی و عوارض احتمالی آن ها چیست ؟

بلفاروپلاستی پلک بالایی و پایینی دو عمل متفاوت هستند. در کل ، نگرانی اصلی در مورد پلک بالا ، پوست اضافی است در صورتی که مشکل اصلی پلک پایین کیسه های چربی است. بلفاروپلاستی پلک پایین از نظر فنی پیچیده تر از بلفاروپلاستی پلک بالایی است. در پلک فوقانی ، برداشتن پوست اضافی به ایجاد پوست کشیده کمک می کند چین و چروک از بین می رود. در مقابل ، برداشتن پوست در پلک پایینی باید با احتیاط تمام انجام شود. برداشتن زیاد پوست از پلک پایینی منجر به ایجاد مشکلات کارکردی و زیبایی می شود. بیمار ممکن است از خشکی چشم ها ، ظاهر غمیگن یا ناتوانی در بستن کامل چشم ها شکایت کند.


بهبود بعد از بلفاروپلاستی :

در خانه باید استراحت کنید. می توانید کارهای سبک انجام دهید اما از تماشای تلویزیون ، مطالعه یا هر کار دیگری که به چشم فشار می آورد ، اجتناب کنید. برای کمک به کاهش تورم و کبودی دور چشم ، در صندلی راحتی بخوابید یا از چند بالش برای بالا آوردن سر خود استفاده کنید. درد معمولا متوسط است اما ممکن است در روزهای اول چشم نسبت به نور شدید حساس باشد. ممکن است یکی ، دو روز تورم دشاته باشید.


جراحی لیفت صورت

آیا پیرتر از آن چه احساس می کنید به نظر می آیید ؟ نشانه های پیری صورت که در 40 سالگی شروع می شوند ، ممکن است شتاب بیرند شاید خط لبخند شما عمیق و چروک هایی در گوشه دهان ایجاد شود و پوست گردن بیفتد و صورت و گردن چروکیده شوند.


چه کسی کاندیدای بلفاروپلاستی است ؟

هر کسی که نشانه های پیری در پلک بالایی یا پایینی را دارد می تواند از بلفاروپلاستی استفاده کند. بیماران باید سلامت عمومی داشته باشند. سیگاری ها باید دو هفته قبل از جراحی سیگار را ترک کنند و تا 6 هفته بعد نیز سیگار نکشند. اگر مشکل خشکی چشم یا تیروئید دارید باید به جراح خود اطلاع دهید چون این مسائل بر روش درمانی شما تاثیر می گذارند.* هر کسی که نشانه های پیری در پلک بالایی یا پایینی را دارد می تواند از بلفاروپلاستی استفاده کند. بیماران باید سلامت عمومی داشته باشند.


جراحی لیفت صورت چگونه عمل می کند ؟

لیفت صورت به معنی جوان سازی صورت و گردن است. اگر چه ممکن است نام آن چیز دیگری را نشان دهد اما لیفت صورت به برگرداندن ظاهر جوان صورت و گردن کمک می کند. مزایای لیفت صورت را می توان به بهبود صورت و گردن تقسیم بندی کرد : · پوست صورت را می کشد و سفت می کند. · افتادگی بافت های صورت در زیر فک تحتانی را اصلاح می کند. · چربی گونه را بالا می برد.· به صاف شدن چین ها در گوشه دهان و خط لبخند کمک می کند.


بهبود گردن :

· پوست شل گردن را بر می دارد و سفت می کند. · چربی گردن و زیر چانه را برمی دارد. · باندهای عمودی گردن که به خاطر شل شدن عضله گردن روی می دهد ، اصلاح می شوند. 

منبع: مجله خبری لحظه نما

 


 
دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...


=====ஜ۩۞۩ஜ=====

27-06-1393 12:39 ق.ظ
 


موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درباره جراحی كوچك كردن سینه‌ها بیشتر بدانید Friga 0 174 30-06-1393 04:56 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga
  کمبود ویتامین D سرطان سینه را آسیب پذیر می کند Friga 0 170 25-06-1393 03:24 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga
  علت درد سینه در خانم ها چیست؟ Friga 0 221 23-10-1392 03:31 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga
  ۱۵ پرسش و پاسخ راجع به سلامتی سینه ها Friga 0 260 23-03-1392 11:51 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga
  هورمون درمانی خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش می دهد Friga 0 199 17-01-1392 04:32 ب.ظ
آخرین ارسال: Friga

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان