دختر 22 ساله ای که بخاطر بیماریش یک شبه تبدیل به مدل شد!! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

دختر 22 ساله ای که بخاطر بیماریش یک شبه تبدیل به مدل شد!!
زمان کنونی: 15-09-1395،06:00 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 219

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: دختر 22 ساله ای که بخاطر بیماریش یک شبه تبدیل به مدل شد!!
ارسال: #1
دختر 22 ساله ای که بخاطر بیماریش یک شبه تبدیل به مدل شد!!
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
بعضی ها کلا خوش شانس هستند و حتی اگر خودشان هم دست به کار خاصی نزنند، اتفاقات خوبی برایشان رخ خواهد داد.
امروز با دختری آشنا می شوید که پس از تولد با یک بیماری نادر مواجه شد. کیسی هاتورن اهل کشور انگلستان است و هم اکنون 22سال سن دارد. از از کودکی با بیماری نادر فیبروز کیستیک به دنیا آمد.
این بیماری باعث آسیب دیدن ریه شده و سرانجام موجب نارسایی تنفسی می شود. کیسی برای درمان بیماری خود، مجبور بود هر چند وقت به بیمارستان کودکان بیرمنگام مراجعه کند. زمانی که 16سال سن داشت به بیمارستان مراجعه کرده و در آنجا شخصی که از کودکان عکس می گرفته است، از چهره کیسی خوشش آمده و او را به آتلیه عکاسی دعوت می کند و در آتلیه از او به عنوان یک مدل عکس گرفته و برای مجلات مختلف ارسال می کند. همین کار باعث معروف شدن و تبدیل شدن او به یک مدل سرشناس می شود و این اتفاقات در زمانی رخ می دهد که او فقط 16ساله بود!

[عکس: 201dd.jpg]

کیسی می گوید: واقعا مثل رویا بود که به این راحتی معروف شده و به عنوان یک مدل کار کنم.
او اکنون 22سال سن دارد و ابراز امیدواری می کند که بتواند از شهرت خود برای آشنا کردن مردم با بیماری فیبروز کیستیک کمک گرفته و مردم را آگاه کند که این بیماری واگیردار نیست.

[عکس: 201151988c8.jpg]

[عکس: 1305052.jpg]

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

23-04-1391 12:15 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.