داوران در بحران داماش نقش داشتند - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

داوران در بحران داماش نقش داشتند
زمان کنونی: 17-09-1395،05:52 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 111

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: داوران در بحران داماش نقش داشتند
ارسال: #1
داوران در بحران داماش نقش داشتند
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
به گزارش فارس، حميد درخشان در کنفرانس مطبوعاتي پيش از ديدار تيم‌هاي داماش و پيکان عنوان کرد: اميدوارم بتوانيم بازي خوبي مقابل پيکان انجام دهيم. با توجه به تغيير و تحولاتي که پيکان داشته بازي سختي مقابل اين تيم داريم. اين تيم يک مربي باهوش، فهيم و کاربلد آمده اما ما هم مي‌خواهيم از بحران خارج شويم.

وي ادامه داد: در چند هفته گذشته خيلي اذيت شديم. زحمات زيادي مي‌کشيديم اما به نتيجه نمي‌رسيديم. داوران هم نقش تعيين کننده‌اي در بحران کنوني داماش دارند. داوران کمک کردند که اين تيم در بحران قرار بگيرد.

سرمربي تيم ملي داماش خاطر نشان کرد: داوران بايد دقت بيشتري در مسابقات بکنند . با حيثيت مربي بازي مي‌شود. زماني که تيمي نتيجه نمي‌گيرد همه نگاه‌ها سمت سرمربي است. کسي ريشه‌يابي نمي‌کند که نتايج چگونه رقم خورده است.

درخشان تصريح کرد: همه فوتبال را مي‌فهمند و مي‌‌دانند که داماش چگونه بازي مي‌کند.

ما در برابر برخي تيم‌ها 65 تا 70 درصد توپ و ميدان را در اختيار داشتيم. اما نتوانستيم به گل دست يابيم. بازي يکطرفه‌اي انجام داديم اما فوتبال به اين توجه نمي‌کند سه امتياز را مي‌خواهد.

وي ادامه داد: متاسفانه ديد همه به نتيجه است و کسي به خوب بازي کردن نگاه نمي‌کند. اما من تفکر خود را عوض نمي‌کنم. در بازي‌ها اگر شکست بخوريم کسي که محکوم مي‌شود سرمربي است چون نتوانسته سه امتياز را کسب کند. من هم جزء آن دسته از سرمربياني هستم که تيمم نتيجه نگرفته است.

سرمربي تيم فوتبال داماش تصريح کرد: بازي سختي در برابر پيکان داريم اما به شاگردانم اطمينان دارم و مطمئنم که مي‌توانيم در آينده موفق باشيم. و از بحران خارج شويم.

وي در مورد مصدوم و محرومان تيمش براي بازي فردا يادآور شد: با اشتباه داوري که در بازي گذشته رخ داد حسن رودباريان و محمدرضا مهدوي را دراختيار نداريم. همچنين ابوذر رحيمي و بازيکن خارجي خود را نخواهيم داشت. چهار بازيکن تاثيرگذار خود را مقابل پيکان نداريم و در بازي‌هاي گذشته اينگونه بوده است. اميدوارم که ساير بازيکنان جاي خالي اين بازيکنان را پرکنند.

درخشان درباره اختلاف نظرهايي که در چند روز گذشته با امير عابديني به وجود آمده و رابطه‌اش هم‌اکنون چگونه است گفت: احترام خاصي براي اَقاي عابديني قائل هستم و او به عنوان مدير عامل از جمله کساني است که در فوتبال حضور داشته و هم‌اکنون من رابطه بدي با او ندارم. جايگاه او مدير عامل است و من هم سرمربي تيم هستم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا توصيه‌پذير خواهد بود يا خير خاطر نشان کرد: شخصيت مرا مي‌شناسيد. من هر جا کار کردم با اختيار تام کار کردم. بستگي دارد توصيه‌پذيري را چه چيزي بدانيد. اجازه نمي‌دهم در بخش فني کسي وارد شود. اما اگر توصيه و راهکاري در ساير موارد باشد گوش مي‌دهم. بحث فني مختص به حريم همه سرمربيان است. پيش از ورود حميد درخشان به کنفرانس مطبوعاتي فيروز کريمي با او روبرو شد که در مقابل دوربين نود خطاب به درخشان گفت: حميد خان از جمله مربيان باتجربه است و حقش حضور در تيم ملي است. اميدوارم مسئولان لياقت داشته باشند تا از او استفاده کنند. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
15-11-1391 12:10 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.