خوشحالم در جای امنی هستم/ آینده متعلق به نونهالان و نوجوانان است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

خوشحالم در جای امنی هستم/ آینده متعلق به نونهالان و نوجوانان است
زمان کنونی: 21-09-1395،09:51 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 57

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: خوشحالم در جای امنی هستم/ آینده متعلق به نونهالان و نوجوانان است
ارسال: #1
خوشحالم در جای امنی هستم/ آینده متعلق به نونهالان و نوجوانان است
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
 [عکس: IMG17252799.jpg]
[size=12px]به گزارش خبرنگار مهر، سپ بلاتر با سخنانش مراسم فستیوال فوتبال ایران را رسما در کمپ تیم‌های ملی افتتاح کرد. این فستیوال در حالی افتتاح شد که نونهالان و کودکانی که فستیوال متعلق به آنها بود در چمن حضور نداشتند و به گوشه‌ای از کمپ هدایت شده بودند![/size]
[size=12px]بلاتر در ابتدای صحبت‌هایش گفت: من الان نمی‌دانم کدام گروه را مخاطب قرار دهم. خانواده‌هایی که در آن سوی کمپ هستند و یا نونهالان. ولی فکر می‌کنم باید همین نونهالان و نوجوانان را مخاطب خودم بدانم.[/size]
[size=12px][عکس: IMG13270361.jpg]
[/size]
[size=12px]رئیس فیفا خاطرنشان کرد: می خواهم از فدراسیون تشکر کنم به خاطر هماهنگی و ترتیب دادن این مراسم که با شعار فیفا که "دنیا را لمس کن و از بازی لذت ببر " هماهنگ است. آینده برای شماها نیست. برای این بچه‌هایی است که فستیوال متعلق به آنهاست. البته آنها الان زمین چمن را ترک کرده‌اند! برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.[/size]
[size=12px]وی افزود: اجازه بدهید یکبار دیگر صعود ایران به جام جهانی را در این فرصت با حضور مربی و دوست خوبم کارلوس کی‌روش تبریک بگویم.[/size]
[size=12px]در این هنگام کی‌روش از جای خود بلند شد و به بلاتر احترام گذاشت.[/size]
[size=12px]بلاتر در پایان تاکید کرد: بار دیگر از این مراسم تشکر می‌کنم که با قرائت قرآن و سرود ملی شروع شد. این نشان می‌دهد در جای امنی هستیم. امیدوارم این برنامه ها با موفقیت اجرا شود.[/size]
[size=12px]بلاتر در پایان صحبت‌هایش با شلیک تپانچه، فستیوال مدارس فوتبال را رسما افتتاح کرد.[/size]

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
17-08-1392 09:20 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.