خانم بازیگر جایگزین اکبر عبدی شد - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

خانم بازیگر جایگزین اکبر عبدی شد
زمان کنونی: 17-09-1395،09:51 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 158

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: خانم بازیگر جایگزین اکبر عبدی شد
ارسال: #1
خانم بازیگر جایگزین اکبر عبدی شد
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
پروانه معصومی بازیگر سینما، تئا‌تر و تلویزیون در جشنواره امسال با «ساکن خانه چوبی» به کارگردانی حسینعلی‌فلاح‌لیالستانی حضور دارد.

وی در مورد نقش خود در فیلم گفت: «نقش من را قرار بود اکبر عبدی بازی کند، اما من از اول نمی‌دانستم.»
معصومی در مورد جایگزین شدنش به جای عبدی بیان کرد: «من اصلا نمی‌دانستم قرار بوده اکبر عبدی این نقش را بازی کند. آن‌قدر فیلم سریع شروع شد که من متوجه این موضوع نشدم. قصه را خواندم و گفتند در آن تغییراتی ایجاد خواهد شد.»
وی ادامه داد: «وقتی کار شروع شد دیدم هی می‌آیند و می‌پرسند پس آقای عبدی کی می‌آید؟ من مانده بودم که اکبر عبدی قرار است چه نقشی را بازی کند. چون با توجه به آنچه در فیلمنامه خوانده بودم جایی و نقشی برای اکبر عبدی وجود نداشت. بعد از مدتی فهمیدم اکبر عبدی قرار بوده نقش من را بازی کند یعنی در نقش یک زن حاضر شود.»

معصومی در واکنش به این موضوع گفت: «من نمی‌فهمم این چه کاری است که در سینمای ما رایج شده؟ وقتی زن وجود دارد چرا باید در نقشش از یک مرد استفاده کنیم؟»
منبع: خبر آنلاین

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

04-10-1391 12:35 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.