حرفهای خواندنی 90 - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

حرفهای خواندنی 90
زمان کنونی: 20-09-1395،04:15 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: tari
آخرین ارسال: tari
پاسخ: 1
بازدید: 247

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: حرفهای خواندنی 90
ارسال: #1
حرفهای خواندنی 90
پست‌ها: 199
اعتبار: 11
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 18-01-1391 01:15 ق.ظ توسط tari
هرسال با رویدادهایی که اتفاق می افتد، تریبون رسانه ها در اختیار مقامات و شخصیت های مختلف قرار می گیرد تا سخن بگویند. برخی از این حرفها خواندنی است. سال 90 که پایان یافت ،خواندنی ترین و در برخی مواقع به یاد ماندنی ترین صحبت ها را کنار هم گذاردیم تا دوباره نگاهی به آن بیاندازیم.

کیهان یادآور روزنامه‌های کمونیستی کشور روسیه است (صادق زیباکلام)
[عکس: n1731_22.jpg]

[ در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران که ایدئولوژی روزنامه کیهان را تا چه حد قبول دارید]: روزنامه کیهان سخنگوی دولت و حاکمیت است و آنچه به نظر می‌رسد این روزنامه رسمی یادآور روزنامه‌های کمونیستی کشور روسیه است.

چون دهانمان باز است، جیب‌مان بسته است (حمید رسایی، نماینده مجلس)
[عکس: 4892_33.jpg]

[با تکذیب شائبه دریافت پول از مشایی]: اگر در جایی دیدید کسی دهانش بسته است مطمئن باشید جیبش باز است و اگر جیب باز باشد دهان بسته می‌شود.

مدیری که 3 هفته در نمازجمعه غیبت کند منافق است (محمد حسین جهانبخش، استاندار بوشهر)
[عکس: p6174_image_gallery11.jpg]

مدیران کل دستگاه های اجرایی استان که بدون عذر خاصی در سه هفته متوالی در نماز جمعه شرکت نکنند مصداق یک منافق محسوب می شوند... خيلي بي حيايي است كه دختري بدون روسري و زني بي حجاب بر سر مزار شهداي گمنام فاتحه بخواند و كسي جرات نكند و يا انگيزه نداشته باشد كه به او تذكر بدهد.

برخی امروز برای ملت کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند و می‌خواهند اصل و فرع را با هم بخورند (داوود احمدی نژاد)
[عکس: f925_image_gallery123.bmp]

میراث‌خواران در طول تاریخ بشر حضور داشتند و تا سفره‌ای آماده بوده آمدند و اصل و فرع را با هم خوردند...اگر مردم به درستی زندگی این افراد را مطالعه کنند، می‌بینند یک روز هم در مسیر انقلاب نبودند، اما امروز کاسه داغ‌تر از آش برای ملت هستند. آنان می‌خواهند اصل و فرع را با هم بخورند و گفتمان و مسیرانقلاب را به دلخواه خود تغییر دهند.

ایران یکی از امن ترین کشورهای جهان است (مرتضی بختیاری ، وزیر دادگستری دولت دهم)
[عکس: t6956_image_gallery125.jpg]

ایران یکی از کشورهای امن در جهان است. متاسفانه در پدیده های اخیر ناامنی در کشور که باید با قاطعیت با عوامل آن برخورد شود، به نظر می رسد که اطلاع رسانی و انتشار اخبار این مسائل باید با سیاست‌گذاری باشد.

یک کیلومتر راه کاملاً ایمن در کشور نداریم (هادی هاشمی، رئیس سابق پلیس راهنمایی و رانندگی تهران)

[عکس: x6128_14256.jpg]

راه‌های برون شهری دارای مشکلات عدیده‌ای هستند و در این بین حتی یک کیلومتر راه کاملاً ایمن در کشور نداریم، به عنوان نمونه در طول آزادراه رشت – قزوین یک جایگاه بنزین هم وجود ندارد در صورتی که برابر استانداردهای جهانی در آزادراه‌ها در هر 5 کیلومتر باید یک استراحتگاه کامل و مجهز به همراه یک جایگاه سوخت پیش‌بینی شود.

آن عزيزي كه در مجمع تشخيص نشسته، تربيت قانون مداري پيدا نكرده (مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور)
[عکس: m1797_image_gallery.jpg]

ما چندین جلسه است که داریم تلاش می‌کنیم تا به اعضای مجمع [تشخیص مصلحت] این موضوع را بقبولانیم که این لایحه و این قانون [فرمان ۸ ماده‌ای رهبری در مبارزه با فساد اقتصادی در سال ۸۰] به نفع کشور است و دلیل همه این کشمکش‌ها این است آن عزیزی که در مجمع تشخیص مصلحت نشسته است هنوز تربیت قانون‌مداری پیدا نکرده است.

مدیر عامل سابق فارس تبسم را به لبان امام زمان آورد (علم الهدی، امام جمعه مشهد)
[عکس: y1948_image_ga.jpg]

تاكنون دیداری با آقای مقدم‌فر [مدیر عامل سابق فارس] نداشته‌ام اما خروجی خبرگزاری فارس حكایت از این دارد كه او مدیری نمونه برای انقلاب اسلامی است كه توانسته است رضایت نیروهای حزب‌اللهی را كسب كند. همواره ایشان را دعا می‌كنم تا در ردیف سربازان خوشنام امام زمان قرار بگیرد . مقدم‌فر با مدیریتی كه در خبرگزاری فارس داشت و با توجه به خبرنگاران مؤمن و حزب‌اللهی خود در دوران سخت فتنه تبسم را بر لبان مبارك امام زمان متجلی كرد و این یك ارزش بسیار بزرگ برای ایشان است كه امیدوارم ذخیره قیامتشان شود.

همسرم فاطمه رجبی همچون "ابوذر" است (غلام حسین الهام)
[عکس: a485_image_gall.jpg]

[ در مصاحبه ای با باشگاه خبرنگاران ، درباره همسرش فاطمه رجبی ، هنگامی که قرار شد وی را با یک کلمه توصیف کند]: صریح و تنها همچون ابوذر

[همچنین در پاسخ به این پرسش که نویسنده کتاب "احمدی نژاد ، معجزه هزاره سوم"، خانه داری اش بهتر است یا مواضع سیاسی اش]: هر دو

براي تامين امنيت كشور چاره‌اي جز محو كردن رژيم صهيونيستي نداريم (محمد رضا نقدی، رئيس سازمان بسيج مستضعفين)
[عکس: v2976_image_galler.jpg]

امروز براي اين‌كه بتوانيم امنيت را در داخل كشور ايجاد كنيم، چاره اي نداريم جز اين‌كه رژيم صهيونيستي را از صفحه روزگار محو كنيم و تنها در اين صورت است كه دانشمندان ما با امنيت كامل مي توانند به جهاد علمي خود بپردازند.

اگر فوتبال بلد بودی پدر ما را در می‌آوردی! (قلعه نویی به فردوسی پور)
[عکس: q1327_image_.bmp]

امیر قلعه نویی که در دیدار دو تیم پیشکوستان فوتبال و فوتسال کشور، با او روبرو شده بود، به عادل فردوسی پور که قصد داشت یک توپ ارسالی را استپ کند اما با اشتباه وی یک گل به خودی زد، گفت: "حالا خوب است فوتبال بلد نیستی وگرنه معلوم نبود در برنامه‌ات چه پدری از ما در می آوردی".

اگر بوش هم از من دعوت كند معلم اخلاقش می‌شوم (مرتضی آقا تهرانی، نماینده مجلس)
[عکس: l3842_image_gallery1427.jpg]

اخیرا خیلی كم [کانادا] می‌روم چون لب مرز خیلی اذیت می‌كنند و با وجود اینكه ما همدیگر را می‌شناختیم و علیرغم اینكه گرین كارت داشتم اما آن‌ها به دلیل نزدیكی من به دولت مرا مورد بازجویی قرار می‌دادند. درحالیكه من می‌گفتم: معلم اخلاق دولت دهم هستم و حتی اگر بوش هم از من دعوت كند كه به او درس اخلاق دهم می‌روم و امروز مشكل جوانان ما این است كه از اخلاق چیزی نمی‌دانند و اگر بدانند عمرشان هدر نمی‌رود.

اطرافیان اصلی احمدی نژاد یا مفسدند یا منحرف یا هر دو (احمد توکلی در برنامه زنده "بدون خط خوردگی"رادیو گفتگو )

[عکس: s161_image_gallery87.jpg]

نمی دانم که چرا اقای رئیس جمهور اصرار دارد که افراد مسئله دار را دور خود جمع کند، من یک بار گفتم که اطرافیان اصلی رئیس جمهور یا منحرفند، یا فاسدند، یا هر دو. الان هم محکم می گویم و ایستاده ام و دادگاه هم می روم و همانطور که رفته ام و چند شکایت شده است. پای حرفی که زده ام ایستاده ام و مستند حرف می زنم.

مرتضوی كه هنوز درباره كهریزك بازجویی نشده، چطور تبرئه شده؟ (روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله با عنوان"برای اقتدار قوه قضائیه")

[عکس: p767_image_gallery99.jpg]

برخلاف انتظار افكار عمومی و برخلاف عرف رسیدگی به اتهامات، دادستان سابق تهران كه از متهمان اصلی فاجعه كهریزك است و به همین دلیل دستگاه قضائی حكم تعلیق وی را صادر كرده، توسط رئیس‌جمهور به یكی از مسئولیت‌های مهم اجرائی منصوب شده است! این اقدام رئیس‌جمهور در همان زمان مورد اعتراض رسانه‌ها قرار گرفت و در افكار عمومی بازتاب منفی گسترده‌ای داشت ولی مورد اعتنا قرار نگرفت. این اقدام، آشكارا به منزله صدور حكم تبرئه متهم مورد نظر توسط قوه مجریه است درحالی كه وی همچنان از نظر قوه قضائیه متهم محسوب می‌گردد. چنین وقایعی برخلاف مصالح نظام است.

گونده منه باش ووران ایندی منه داش وورور.
ایندی منه داش ووران اوزگلره باش وورور.
اوزگه اگر داش وورا دردینه دوزمک اولار.
باخ بورا سوز بوردادی داشلاری یولداش وورور...
17-01-1391 08:44 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان