تيم ملي مشکل گلزني دارد - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

تيم ملي مشکل گلزني دارد
زمان کنونی: 15-09-1395،03:49 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 130

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: تيم ملي مشکل گلزني دارد
ارسال: #1
تيم ملي مشکل گلزني دارد
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 14-11-1391 11:44 ب.ظ توسط Armin 2afm
حشمت مهاجراني در گفت‌وگو با ايسنا، درباره شرايط تيم ملي فوتبال اظهار کرد: ما بايد در وهله اول کاري کنيم که به تيم ملي آرامش برسد. الان ديگر موقع انتقاد نيست. ما بايد به سليقه مربي در دعوت از بازيکنان مورد نظرش احترام بگذاريم. به هر حال او بعد از اين همه وقت، بازيکنان را به خوبي مي‌شناسد و نمازي و آقاجانيان هم به عنوان دستياران ايراني‌اش به او کمک مي‌کنند.

وي افزود: ما نبايد به گذشته برگرديم، بلکه بايد از آن تجربه کسب کنيم. کي‌روش هم مربي کم تجربه‌اي نيست و مي‌داند دارد چه کار مي‌کند. همه ما آرزو داريم که به جام جهاني برويم و اين اتفاق به نفع کل فوتبال ماست.

مهاجراني درباره جدال لفظي کي‌روش و بعضي مربيان ليگ برتري در هفته‌ گذشته گفت: البته کي‌روش در مصاحبه دومي که انجام داد به نوعي حرف‌هايش را تکذيب کرد و با تجربه خود تشخيص داد که الان وقت جنجال نيست و بايد آرامش در فضاي اطراف تيم ملي وجود داشته باشد.

وي در ادامه افزود: درست است که تيم ملي نتايج قابل قبولي نگرفته و همه روي دو بازي لبنان و ازبکستان انگشت مي‌گذارند، اما اين اتفاق ممکن بود در طول چند سال آينده براي هر مربي رخ مي‌دهد. ما شايستگي اين را داريم که تيم‌هايي بهتر از لبنان را هم شکست دهيم. تيم ملي بازيکنان خلاق و بزرگي دارد که هر لحظه مي‌توانند نتيجه‌ بازي را عوض کنند. هنوز در جدول تيمي از ما فاصله نگرفته و ما اين شانس را داريم که به طور مستقيم به جام جهاني برويم.

سرمربي سال‌هاي دور تيم ملي فوتبال در ادامه گفت: من واقع بينم. اين قدرت را داريم که با بازيکنان خلاق و تکنيکي خود امتيازهاي مهم بازي‌هاي باقي مانده را به دست بياوريم. البته نبايد فضاي نقد را به طور کامل ببنديم. مثلا تيم ملي الان در گل زدن مشکل دارد. هر چند که کادر فني هم مطمئنا به اين موضوع واقف است. در اين ميان رسانه‌ها نقش مهمي دارند و به راحتي مي‌توانند صد هزار تماشاگر را به ورزشگاه بکشانند و آنها هم واقعا يار دوازدهم تيم ملي هستند.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
14-11-1391 11:43 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.