تيم صاحب ندارد - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

تيم صاحب ندارد
زمان کنونی: 17-09-1395،09:49 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 110

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: تيم صاحب ندارد
ارسال: #1
تيم صاحب ندارد
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 13-11-1391 05:04 ب.ظ توسط Armin 2afm
محمد طاهري در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص شرايط تيم فوتسال شهيد منصوري عنوان کرد: شرايط امسال ما بسيار از سال‌هاي گذشته بدتر است. منصوري هميشه با مشکل روبرو بوده اما امسال ديگر واقعا گل سرسبد آن است. بازيکنان واقعا از شرايط ناراحت هستند و ادامه زندگي براي آنها دشوار است. تنها شغلي که بازيکنان دارند فوتبال است و درآمد ديگري ندارند. اين مسائل روي بازيکنان فشار مي‌آورد.

وي ادامه داد: مسئولان هيچ فکري براي بازيکنان نکرده‌اند تا آنها را راضي نگه دارند نمي‌خواهم اين را بگويم شايد درست نباشد اما اصلا تيم ما صاحب ندارد. اصلا نمي‌دانيم مدير عامل يا هيئت مديره چه کساني هستند که بخواهيم با آنها درددل کنيم. هيچ چيزي مشخص نيست نمي‌دانيم به چه اميدي تمرين کنيم. واقعا شرايط دشوار است.

بازيکن تيم فوتسال منصوري با اشاره به اينکه پيش از ديدار روز گذشته مقابل شهرداري تبريز که بازيکنان قصد نداشتند در بازي حاضر شوند، يادآور شد: مشکلات آنقدر زياد بود که بازيکنان تصميم گرفتند که در ديدار برابر شهرداري به ميدان نروند اما من خود به عنوان يک قرچکي دوست داشتم بازيکنان بيايند. رضا لک سرمربي نيز از بازيکنان تقاضا کرد تا به خاطر مردم در اين بازي حاضر شوم.

وي افزود: اگر اين شرايط ادامه پيدا کند به احتمال زياد منصوري در ادامه ليگ حاضر نخواهد شد. به نظرم اين شرايط امکان پذير نيست. فشار روي بازيکنان زياد است. اگر بازيکنان تا کنون تمرينات خود را دنبال کردند فقط به دنبال مردم قرچک بوده است. به عشق مردم و به خاطر آنها به ميدان رفته‌اند. چشم اميد همه قرچکي‌ها به اين تيم است. اگر اين تيم نباشد شايد اتفاقات ناگواري بيفتد. انرژي که جوانان براي اين تيم مي‌گذارند در جاهاي ديگر هزينه شود. تاکنون که شرايط درست نشده اما اگر همين شرايط ادامه داشته باشد فکر نمي‌کنم تيم به ليگ بازگردد. ما اگر در دو بازي شرکت نکنيم به يک ليگ پايين‌تر سقوط مي‌کنيم. اميدوارم هر چه زودتر مسئولان به فکر شوند و شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم.

طاهري در پاسخ به اين سؤال که از پيوستن به اين تيم پشيمان شده‌است، يادآور شد: من به عشق مردم قرچک به اين تيم آمده‌ام. در آن شرايط پيشنهادهاي بهتري هم داشتم هم اکنون هم دارم. دو ماه پيش، ‌پيشنهاد داشتم اما فقط به عشق مردم قرچک به اينجا آمدم. شرايط ناراحت کننده است. منصوري چند سال است در ليگ زحمت مي‌کشد اما واقعا خجالت مي‌کشم با مردم روبرو شوم. نه به عنوان بازيکن بلکه به عنوان يک قرچکي اين شرايط ناراحت کننده است. اميدوارم هر چه زودتر مسئولان براي نجات اين تيم تلاش کنند. منصوري سمبل قرچک است و حتي در آسيا هم قرچک را به خاطر حضور منصوري مي‌شناسند.

ملي‌پوش فوتسال در مورد کادر فني جديد تيم ملي تصريح کرد: هميشه سعي کرده‌ام در حيطه وظايف خود صحبت کنم. اگر در زماني که ترابيان در راس کميته فوتسال بود صحبت‌هايي را مطرح کردم براي آشنايي با مشکلات تيم ملي ترابيان کارهاي مثبت ديگري انجام داده بود اما کمبودهايي را گفتيم که فوتسال بهتر شود و از مسير سراشيبي که طي مي‌کرد، بازگردد.بايد از لحاظ امکانات سخت افزاري بهتر شويم. ما حتي در آسيا هم به مشکل مي‌خوريم. تيم‌هاي آسيايي تلاش خود را مي‌کنند و فوتسال ما مظلوم واقع شده است.

وي ادامه داد: باشگاه‌هاي ما واقعا شرايط حرفه‌اي ندارد و هر روز افت مي‌کنند و ليگ ما نسبت به 2-3سال گذشته افت کرده است در آن زمان شرايط بهتري داشتيم.اگر بخواهيم تيم ملي قوي‌اي داشته باشيم بايد باشگاه‌هاي قوي داشته باشيم.

طاهري در مورد خسوس يادآور شد: افتخاري تجربه زيادي در مديريت دارد و صلاح ديده از خسوس استفاده کند. رضا لک هم که به عنوان مربي در تيم فعاليت دارد، در سال‌هاي اخير پيشرفت زيادي کرده و بازيکنان با او ارتباط راحتي دارند. حيدريان هم که شناسنامه فوتسال ايران است، يکي از افتخارات من اين است که با او هم بازي بودم. اين افراد خاک فوتسال را خوردند و حضورشان در تيم مفيد است. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
13-11-1391 05:03 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.