تماشاگران از قدرت‌هاي ما هستند - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

تماشاگران از قدرت‌هاي ما هستند
زمان کنونی: 19-09-1395،07:26 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 129

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: تماشاگران از قدرت‌هاي ما هستند
ارسال: #1
تماشاگران از قدرت‌هاي ما هستند
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 10-11-1391 04:19 ب.ظ توسط Armin 2afm
توني اوليويه را پرتغالي در کنفرانس خبري پيش از ديدار تيم هاي فوتبال صباي قم و تراکتور سازي تبريز که شامگاه دوشنبه در دفتر باشگاه صباي قم برگزار شد، تصريح کرد: ما مقابل صبايي بازي مي‌کنيم که حريف سرسخت و قدرتمندي است.

به گزارش مهر، وي ادامه داد: صبا تيمي هماهنگ است که کارگروهي را در زمين مسابقه به خوبي اجرا مي کند، آنها خوب و با برنامه بازي مي کنند و حمله ها و ضد حمله هاي آنها خيلي سريع و برق آسا است به همين خاطر نمي توانم بگويم که مقابل صبا کار راحتي پيش رو داريم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتور سازي تبريز ابراز داشت: با اين حال تصور من اين است که چون ما هم تيم آماده اي هستيم و نمي خواهيم از قم دست خالي بيرون برويم، در اين بازي از تمام ظرفيت خود براي کسب امتياز بهره برده و حتي شانس کسب سه امتياز را هم داشته باشيم.

وي با بيان اينکه ما تا آخر ليگ رقابت خود را با استقلال و دو رقيبي که پشت سر تراکتور سازي هستند بر سر کسب عنوان قهرماني ادامه مي دهيم، اضافه کرد: ما از شروع ليگ به دنبال جايگاهي فعلي ليگ برتر بوديم اما حالا شانس موفقيت بزرگتري هم داريم که بايد از فرصت هاي خود در 11 بازي باقي مانده تا پايان ليگ به خوبي بهره برداري کنيم.

اوليويه را بيان داشت: يکي از قدرت هاي ما در ليگ برتر فوتبال ايران تماشاگران ما هستند، آنها در هر بازي در سرما و گرما به خوبي حامي تيم هستند و فکر مي کنم که در قم نيز به خوبي از حمايت آنها بهره مند شويم، ما در ليگ قهرمانان و ليگ برتر به يک اندازه به حمايت آنها نياز داريم.

وي در خصوص قهرماني تيم تراکتور سازي در ليگ برتر تاکيد کرد: من يک مربي هستم و با واقعيت هاي فوتبال سر و کار دارم و نمي توانم با قاطعيت بگويم که ما حتما قهرمان مي شويم اما شخصيت يک تيم قهرمان را داريم و براي به دست آوردن آن بايد تلاش زيادي انجام بدهيم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتور سازي تبريز به بازي پلي آف صباي قم در ليگ قهرمانان آسيا هم اشاره کرد و در ادامه عنوان داشت: من اميد زيادي دارم که صباي قم بتواند با شکست الشباب به مرحله گروهي برود، با اين حال تيم الشباب را هم خوب مي شناسم و مي دانم که آنها دو بازيکن برزيلي بسيار خطرناک دارند که صبا بايد براي موفقيت در اين بازي مراقب آنها باشد.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-11-1391 04:18 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.