ترسناک‌ترین پل دنیا - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

ترسناک‌ترین پل دنیا
زمان کنونی: 19-09-1395،05:07 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 201

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: ترسناک‌ترین پل دنیا
ارسال: #1
ترسناک‌ترین پل دنیا
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
اکثر مردم دنیا تاکنون حداقل یک بار از روی یک پل عبور کرده‌اند؛ در بسیاری از اوقات این پل‌ها در مراکز شهرها و بر روی خیابان‌ها و آزادراه‌ها واقع شده‌اند که امنیت بالایی دارند اما پل‌های خطرناک نیز در دنیا کم نیستند.

پل‌های مختلفی در دنیا هستند که لقب خطرناک و ترسناک را به خود را اختصاص داده‌اند اما به تازگی ترسناک‌ترین پل دنیا بازگشایی شده است.
این پل معلق در ارتفاعات آلپ واقع در سوئیس و در ارتفاع ۳ هزار متری از سطح زمین قرار دارد که این روزها افتتاح شده و لقب ترسناک‌ترین پل دنیا را به خود اختصاص داده است.

مهندسان برای ساخت این پل نزدیک به ۵ ماه وقت صرف کرده‌اند و همچین در حین ساخت این پل دچار مشکلات زیادی نیز شده‌اند؛ این پل ۲ نقطه به فاصله ۱۰۰ متری را به یکدیگر متصل کرده است.
[عکس: 59573_935.jpg]
این پل که ۵۰۰ متر از سطح یخ‌های آلپ ارتفاع دارد دارای یک معبر یک متری است و هزینه ساخت آن نیز نزدیک به یک میلیون دلار تمام شده است.
نکته جالب در مورد این پل شرایط آب و هوایی آن است که در اغلب اوقات طوفانی با مه غلیظ است که اصلاً مشخص نمی‌شود شما پا را کجا می‌گذارید و این مورد در ارتفاع ۳ هزار متری واقعاً ترسناک است

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

29-09-1391 02:29 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.