بیوگرافی کایرا نایتلی ( Keira Knightle) - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بیوگرافی کایرا نایتلی ( Keira Knightle)
زمان کنونی: 15-09-1395،01:57 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Joey
آخرین ارسال: Joey
پاسخ: 1
بازدید: 2072

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بیوگرافی کایرا نایتلی ( Keira Knightle)
ارسال: #1
بیوگرافی کایرا نایتلی ( Keira Knightle)
پست‌ها: 59
اعتبار: 10
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 15-05-1392 12:46 ق.ظ توسط Friga
[عکس: c3culuaso7fgr6ibox.jpg]

بیوگرافی:

بازیگر نقش مکمل زن کایرا نایتلی در تاریخ 26 مارس سال 1985، در لندن، انگلستان متولد شد. او اولین فیلم خود را در سن 9 سالگی در امور روستای (1994) ساخته شده است. اولین بخش عمده او در جنگ ستارگان: اپیزود 1 - تهدید شبح و او شد برای نقش خود را به عنوان بچه شیطان فوتبالیست ژولیت "ژول" پکستون در خم آن را مانند بکهام به خوبی شناخته شده است. فیلم های بعدی او عبارتند از: غرور و تعصب، تاوان، دزدان دریایی کارائیب و آنا کارنینا (2012).

کیرا نایتلی:

"خانه عروسک، یک چیز بزرگ در دوران کودکی من بود من همیشه ساخت داستان، بازی کردن با آنها را برای ساعت ها من حدس می زنم به همین دلیل من یک هنرپیشه هستم:. من هرگز متوقف مایل به بازی."

[عکس: y8mwykrjqjofnadbumqh.jpg]

زندگی و حرفه:

در 26 مارس 1985 در لندن، انگلستان متولد شده است، کایرا کریستینا نایتلی در یک خانواده نشان می دهد کسب و کار بزرگ شد. پدر او بازیگر ویل نایتلی است و مادر او نمایشنامه نویس Sharman مک دونالد. او در حومه لندن با برادر بزرگتر او کالیب بزرگ شد. نایتلی بعد ماری کلر گفت که بازی با عروسک خانه ممکن است انتخاب زندگی حرفه ای او را تحت تاثیر خود قرار داده است: "خانه عروسک یک چیز بزرگ در دوران کودکی من،" او گفت. "من همیشه باعث میشد تا داستان، بازی کردن با آنها را برای ساعت ها من حدس می زنم به همین دلیل من یک هنرپیشه هستم: من هرگز متوقف مایل به بازی."
نایتلی برای اولین بار عامل خود را در سن سه سالگی می خواست و در نهایت زمانی که او شش ساله بود. مدرسه بود نایتلی آسان نیست تا او را با خواندن و نوشتن تلاش.
نایتلی اولین کار حرفه ای بازیگری خود را در سن 7 سالگی داشتند، و رفت تا یک رشته از حضور در تلویزیون بریتانیا. تهدید شبح (1999) - قسمت 1: در اواسط نوجوانی او، او اولین نقش اصلی خود را در جنگ های ستاره فیلم فرود آمد. در همان سال، نایتلی نقش پشتیبان را در تلویزیون سریال الیور تویست با سام اسمیت، جولی والترز و رابرت لیندسی بود.
نایتلی در سال 2002، تا به حال دستیابی به موفقیت در حرفه ای با آن مانند بکهام خم. او بچه شیطان بازیکن فوتبال ژولیت "ژول" پکستون در این آمار تعجب ایفا کرده است. او همچنین نشان داد که خودش را به عنوان یک خطر یادداشت برداری در همان سال، بازی برتری زن در تلویزیون فیلم دکتر ژیواگو. نایتلی نقش که جولی کریستی در فیلم ویژگی های 1962 معروف ساخته شده است، پنجه.

فیلم استار:

نفرین مروارید سیاه: نایتلی ضربه بمب دارای قدرت تخریبی خود را برای اولین بار در سال 2003 با دزدان دریایی کارائیب فرود آمد. بر اساس یک سواری در دیزنی لند، این داستان ماجراجویی جانی دپ به عنوان دزدان دریایی بدنام ستاره دار، کاپیتان جک اسپارو. شخصیت نایتلی، الیزابت سوان، در عمل گرفتار شدم همراه با ویل ترنر (اورلاندو بلوم)، و او نقش خود را در سال های 2006 و 2007 دنباله فیلم reprized.
با کلاسیک خود را به نظر می رسد خوب، نایتلی و دختر برای درام دوره شد. او Guinevere در سال 2004 شاه آرتور با بازی کلایو اوون و ایوان Gruffudd. در سال بعد، نایتلی ستاره دار در فیلم اقتباسی از غرور و تعصب جین آستن است. او نامزدی جایزه اسکار برای کار خود را در این فیلم به دست آورده است. در سال 2008، نایتلی شخصیت ها عنوان بازی در دوشس biopic از 18 قرن سلطنتی.
نایتلی نیز به کار گرفته نقش معاصر و مربوط به اینده با سهولت برابر است. او در این گروه محبوب کمدی عشق دراماتیک واقع (2003) ظاهر شد. شوالیه همچنین علم شرکت ستاره دار داستان داستان هرگز ل
در سال 2012، نایتلی مقابل استیو Carell در داستان آخرالزمانی ستاره دار به دنبال دوستان برای پایان جهان.
نایتلی همچنان به مقابله با انواع نقش. در سال 2012، او را به چنگ زدن به دوره به ستاره در آنا کارنینا بازگشت. جود لا نقش شوهر آنا در این فیلم، و هارون تیلور جانسون شرکت ستاره به عنوان عاشق آنا. بازیگر زن رفت به کار بر روی جک رایان (2013)،
یک تریلر جاسوسی پس از زندگی از محبوب تحلیلگر سازمان سیا شخصیت به همین نام است. کریس پاین به عنوان جک رایان در این فیلم بازیگر بود نایتلی به عنوان کتی رایان بازیگر بود.

[عکس: 5a8gcr89ywyqjsoo5qjd.jpg]

زندگی شخصی:

در ماه مه 2012، نایتلی اعلام نامزدی او را به نوازنده بریتانیایی جیمز Righton، Klaxons. او و Righton در اوایل ماه مه 2013 چهارشنبه.
علاوه بر بازیگری، نایتلی به عنوان مدل کار می کرد، ظاهر شدن در تبلیغات برای شرکت هایی مانند شانل. بر خلاف دیگر بازیگران از نسل او، نایتلی شب زنده داری طلب نیست. او ترجیح میدهد به طبخ برای دوستان زمانی که او وقت آزاد.

کایرا هیچگونه تحصیلات حرفه ای بازیگری انجام نداده و این کار را از روی علاقه انجام میدهد ،
تمرین رقص دیده 

در جنگ ستارگان به قدری کایرا نایتلی و ناتالی پورتمن شبیه هم بودند که حتی مادر کایرا نتوانسته بود آنها را از هم تشخیص دهد .
از طرفداران وست هام یونایتد می باشد .
به گزارش خبرگزاری تاتلر کایرا نایتلی در بین زنان مجرد انگلیس بیشترین خواهان را دارد .
در نوجوانی برای خواندی عینک می زده .
کمپانی royal shakespeare انگلیس در در سال 2004 نظر سنجی برگزار کرد که بینندگان فیلم دوست دارند چه کسی نقش ژولیت را در آینده بازی کند کایرا در این نظر سنجی بالاتر از کیت وینسلت ، نیکول کیدمن و اسکارلت یوهانسن در مکان اول قرار گرفت. 
همزمان با دایانا راس ، امی اسمارت ، استیون تیلور و تنسی ویلیامز به دنیا آمده است .
کسب رتبه اول 50 زن زیبای جهان مجله new woman در سال 2004 .

[عکس: 9x3ouu9d8qbl9gxrmbn.jpg]

اولین سکانس بدون لباس خود را در 16 سالگی در فیلم حفره ( 2001 ) بازی کرده. 
در 16 سالگی مدرسه را رها کرده .
حرفهایی که زده .
دختر های نوجوان زیادی هستند که حاضرند مرا بکشند بخاطر اینکه من اورلاندو بلوم رو بوسیدم .
هیچ امتیازی ندارد که در آمریکا 18 ساله شوید .
من همیشه مغرور بودم .
اگر کفشی رو ببینم و خیلی ازش خوشم بیاد مهم نیست که اندازم نباشه من اونو می خرم.
وقتی شک دارید موفق نمی شید.
کاترین هپبرن و ویوین لی قهرمانهای من هستند نه بخاطر توانایی شون بلکه به خاطر پشتکار و استقامتشون .
میدونم که مردم دارن از دستم خسته می شن این مصیبت نیست فقط حقیقته .

[عکس: p86l1evasrvdwecwgqta.jpg]

مهمونی ها رو دوست ندارم از اول هم آدم معاشرتی ای نبودم.
نمی تونم به خودم هنرپیشه بگم به این دلیل که فکر نمی کنم مهارتم تا این مرحله بالا رفته باشه می خوام که در هر کاری بهتر از کار قبلیم باشم ولی تا زمانی که خوب هستم می تونم بگم که دارم سعی می کنم که هنرپیشه بشم
.

فیلمشناسی
  • ۲۰۰۸ دوشس
  • ۲۰۰۸ - کرانهٔ عشق
  • ۲۰۰۷ - ابریشم
  • ۲۰۰۷ - کفاره
  • ۲۰۰۷ - دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان
  • ۲۰۰۶ - دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده
  • ۲۰۰۵ - دومینو
  • ۲۰۰۵ - غرور و تعصب
  • ۲۰۰۵ - جلیقه
  • ۲۰۰۴ - شاه آرتور
  • ۲۰۰۳ - فقط عشق
  • ۲۰۰۳ - دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه
  • ۲۰۰۲ - مثل بکام شوت کن
  • ۱۹۹۹ - جنگ ستارگان ۴

[عکس: shpbx6qzm1f2zdnfi0p8.jpg]

Pirates of the Caribbean 3 (2007) .... Elizabeth Swann 
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) .... Elizabeth Swann
Domino (2005) .... Domino Harvey 
Pride & Prejudice (2005) .... Elizabeth Bennet
The Jacket (2005) .... Jackie Price 
King Arthur (2004) .... Guinevere
Love Actually (2003) .... Juliet 
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) .... Elizabeth Swann 
The Seasons Alter (2002) .... Helena 
New Year's Eve (2002) .... Leah 
Pure (2002) .... Louise 
Bend It Like Beckham (2002) .... Juliette 'Jules' Paxton
The Hole (2001) .... Frances 'Frankie' Almond Smith
Princess of Thieves (2001) (TV) .... Gwyn 
[b]Star Wars: Episode I) - The Phantom Menace (1999) .... Sabé queen's decoy
[/b]

[عکس: c5kzcbn5ht3w683pqydv.jpg]

F.r.i.e.n.d.s
14-05-1392 11:04 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.