بیوگرافی نائومی الن واتس (Naomi Ellen Watts) - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بیوگرافی نائومی الن واتس (Naomi Ellen Watts)
زمان کنونی: 18-09-1395،03:16 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Joey
آخرین ارسال: Joey
پاسخ: 1
بازدید: 687

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بیوگرافی نائومی الن واتس (Naomi Ellen Watts)
ارسال: #1
بیوگرافی نائومی الن واتس (Naomi Ellen Watts)
پست‌ها: 59
اعتبار: 10
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 15-05-1392 12:45 ق.ظ توسط Friga
نائومی واتس 

متولد : 28 شهریور 1968 (سن 44)
SHOREHAM، کنت، انگل
شغل: بازیگر نقش مکمل زن
سال فعال: 1986

نائومی الن واتس (متولد 28 سپتامبر 1968) [1] بازیگر بریتانیایی و استرالیا است. و کار خود را در استرالیا آغاز شد، ساخت اولین صفحه نمایش خود را در فیلم درام برای عشق به تنهایی (1986) و پس از آن به نظر می رسد در سری فیلم های تلویزیونی هی بابا ..! (1990)، عروس مسیح (1991) و خانه و به دور (1991) و در کنار نیکول کیدمن و Thandie نیوتن در آمدن از سن فیلم کمدی درام معاشقه (1991). پس از نقل مکان به امریکا، واتس در فیلم، از جمله دختر تانک (1995)، کودکان از ذرت IV به نظر می رسد: گردهمایی (1996) و زیبایی خطرناک (1998) و تا به حال نقش سرب در Sleepwalkers مجموعه تلویزیونی (1997-1998).

پس از سال ها به عنوان یک بازیگر تلاش، وات تحسین منتقدان را برای کار خود را در روانی هیجان انگیز MULHOLLAND درایو دیوید لینچ (2001) به دست آورد. در سال بعد، او به رسمیت شناختن عمومی برای نقش او را در جعبه دفتر آمار فیلم ترسناک حلقه (2002). او سپس نامزد جایزه اسکار و جایزه انجمن صنفی بازیگران برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای تجسم خود را از کریستینا پک در الخاندرو گونزالز ایناریتو نئو نوآر 21 گرم (2003) دریافت کرد. فیلم های بعدی او عبارتند از کمدی به David O. راسل من Huckabees قلب (2004)، بازسازی از کینگ کنگ (2005)، جرم، هیجان انگیز وعده های شرقی (2007) و تریلر بین المللی (2009). از آن زمان به بعد، وات والری Plame ویلسون در درام زندگینامه بازی منصفانه (2010) و هلن گاندی در درام زندگینامهای جی ادگار کلینت ایستوود (2011) به تصویر کشیده شده است. برای نقش پیشرو خود را به عنوان ماریا بنت در فیلم فاجعه غیر ممکن (2012)، او موفق به دریافت دوم برای نامزدهای جایزه اسکار و جایزه انجمن صنفی بازیگران برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن و نامزدی برای جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

در سال 2002، واتس در افراد مجله 50 اکثر مردم زیبا گنجانده شده است. در سال 2006، او یک سفیر حسن نیت برای برنامه مشترک سازمان ملل متحد در مورد اچ آی وی / ایدز، که کمک می کند تا برای بالا بردن سطح آگاهی از مسائل مرتبط با ایدز شد. او در چند جمع آوری اعانه برای علت شرکت کردند، و او به عنوان یک عضو افتتاحیه جایزه روبان قرمز ایدز ارائه شده است.

[عکس: u1766sb5xpct98h89m.jpg]
با توجه به ملیت خود، وات گفته است: "من نظر خودم بریتانیا و خاطرات بسیار خوشحال انگلستان من 14 سال اول زندگی من در انگلستان و ولز گذراند و می خواستم هرگز به ترک هنگامی که من در استرالیا بود من رفت و برگشت به. انگلستان زیادی " او همچنین ابراز کرده است روابط خود را به استرالیا، اعلام کرد:" به نظر من خودم بسیار به استرالیا متصل است، در واقع زمانی که از مردم می گویند که در آن خانه است، من می گویم استرالیا، زیرا آنها قوی ترین خاطرات من "

اوایل زندگی:

وات در SHOREHAM، کنت، انگلستان متولد شد. او دختر Myfanwy ادواردز (نام اصلیش رابرتز)، فروشنده عتیقه جات و ویلز صحنه و لباس و طراح مجموعه، و پیتر واتس، مدیر راه انگلیسی و مهندس صدا که با پینک فلوید کار کرده است. طلاق پدر و مادر او هنگامی که او چهار ساله بود پس از طلاق، وات و برادر بزرگتر او، بن وات، چندین بار در سراسر جنوب شرق انگلستان با مادر خود نقل مکان کرد. پیتر وات پینک فلوید در سال 1974، سمت چپ، و او و Myfanwy بعد آشتی شدیم. دو سال بعد، در اوت 1976، جسد او در یک آپارتمان در ناتینگ هیل یافت شد، مصرف بیش از حد هروئین آشکار است. 

پس از مرگ او، مادر وات به Llanfawr مزرعه در Llangefni، نقل مکان کرد خانواده در Anglesey در شمال ولز، جایی که آنها زندگی می کردند با وات 'پدربزرگ و مادربزرگ مادری، نیکی و هیو رابرتز، به مدت سه سال، در حالی که Myfanwy بین وجود دارد و لندن نقل مکان کرد در جستجوی یک حرفه. در طول این زمان، وات یک مدرسه زبان ویلز، Ysgol Gyfun Llangefni، جایی که او به مطالعات انجام شده او حضور داشتند او بعدها از وقت خود را در ولز گفت: "ما درس ویلز در مدرسه ای در وسط هیچ جا صورت گرفت در حالی که هر کس دیگری در حال حاضر مصرف انگلیسی. هر جا که ما نقل مکان کرد، من می انطباق و انتخاب کنید تا لهجه منطقه ای. این بدیهی است که قابل توجه است، من که یک بازیگر. به هر حال، بود بسیار زیادی غم و اندوه در دوران کودکی من، اما هیچ فقدان عشق وجود دارد. در سال 1978، مادرش دوباره ازدواج کرد (هر چند او بعدها طلاق دوباره) و وات و برادرش و سپس به Suffolk در نقل مکان کرد جایی که او با حضور توماس میلز دبیرستان. وات اعلام کرده است که او می خواست برای تبدیل شدن به یک بازیگر پس از دیدن مادرش اجرای روی صحنه و از زمان او به تماشای فیلم شهرت 1980. 

در سال 1982، زمانی که وات 14 سال داشت، او با مادرش، برادر و ناپدری به سیدنی، نیو ساوت ولز در استرالیا (مادر بزرگ استرالیا بود) نقل مکان کرد. Myfanwy تاسیس حرفه ای در فیلم رو به رشد کسب و کار، کار به عنوان یک سبک برای تبلیغات تلویزیونی، پس از آن تبدیل به طراحی صحنه و لباس، در نهایت کار برای اپرا صابون بازگشت به عدن است. پس از مهاجرت، وات در درس اقدام به ثبت نام توسط مادر او، جایی که او ملاقات کرد و دوست بازیگر نیکول کیدمن شده است. او همچنین برای امتحان و ستاره دار در تبلیغات تلویزیونی متعدد است. 

در استرالیا، وات با حضور مدرسه بالا Mosman و شمال سیدنی دختران مدرسه بالا است. او شکست خورده به فارغ التحصیل از مدرسه، بعد از آن کار به عنوان papergirl، برش منفی، و مدیریت یک فروشگاه خوراک در مرفه ساحل شمالی سیدنی. او تصمیم برای تبدیل شدن به یک مدل زمانی که او 18 ساله بود. او با یک آژانس مدل که او را به ژاپن فرستاد امضا کرد، اما پس از چند امتحانات ابتدائی شکست خورده، او را به سیدنی بازگشت. وجود دارد، او به کار در تبلیغات برای یک فروشگاه بزرگ استخدام شد، که او را به توجه من قرار گرفته، یک مجله که او را به عنوان یک ویرایشگر مد دستیار استخدام کرد. دعوت های گاه به گاه برای شرکت در یک کارگاه تئاتر بازگشت وات به بازیگری و او را وادار به ترک شغل خود و به دنبال موفقیت به عنوان یک بازیگر. وات اولین نقش او در سال 1986 فیلم درام برای عشق به تنهایی، بر اساس رمانی به همین نام توسط کریستینا بجای به دست آمده، و تولید شده توسط مارگارت فینک. مادر او یک کمد مجموعه ای در این تولید بود.

[عکس: zrbdybgx0u7et23b261.jpg]
[عکس: sn9ht09pz1t90kndytz0.jpg]

حرفه:

وات سپس در زمان یک سال به سفر، بازدید از لس آنجلس و از طریق کیدمن به عوامل معرفی شده است. تشویق، وات تصمیم به حرکت به امریکا، به دنبال زندگی حرفه ای اش بیشتر است. در سال 1993 او تا به حال کوچک نقش در جان گودمن فیلم یاجشن بعدازظهر و به طور موقت به استرالیا به ستاره در سه فیلم استرالیا بازگشت: یکی دیگر از تصاویر Duigan را، گسترده دریای سارگاسو. درام نگهبان. و اولین نقش پیشرو خود را در فیلم سوء ناخالص ، به عنوان یک دانش آموز که یکی از معلمان او (با بازی جیمی Smits از) تجاوز به او متهم کرده است.وات و سپس برای همیشه به آمریکا نقل مکان کرد اما مشکل پیدا کردن عوامل، تهیه کنندگان و کارگردانان حاضر به استخدام او در این دوره نا امید او تلاش های اولیه.
"هنگامی که من به امریکا آمد وعده خیلی از چیزهای خوب وجود دارد و من فکر کردم، من از آن ساخته شده اینجا. من قصد دارم به لگد زدن الاغ. سپس من رفت و برگشت به استرالیا و انجام یک یا دو کار بیشتر. وقتی که من به هالیوود بازگشت، تمام کسانی که قبل از این تشویق شده است می خواهم علاقه مند نیست. شما را به تمام چاپلوسی خود را به طور جدی هنگامی که شما بهتر می دانم. من اساسا تا به حال برای شروع همه را دوباره و دوباره. من برخی از چیزهایی که بدون تستها امروز ارائه شده، اما در آن زمان آنها را حتی به من صفحات یک اسکریپت فکس دلیل آن است که بیش از حد از ناراحتی بود. من تا به حال به درایو برای ساعت به دره انتخاب کنید تا به سه بیت از کاغذ برای برخی از قطعه وحشتناک گه، سپس به عقب برگردید روز بعد و خط به مدت دو ساعت به دیدار مدیر ریخته گری که به سختی به من تماس با چشم به من بدهید. این تحقیر آمیز بود.

اگرچه وضعیت مالی او هرگز او را منجر به گرفتن یک شغل از صنعت فیلم، او مشکلات مثل این است که قادر به پرداخت اجاره خانه اش و از دست دادن بیمه درمانی خود را تجربه کردند. "در ابتدا، همه چیز فوق العاده بود و درها برای من گشوده شد. اما برخی از افرادی که من را از طریق نیکول ملاقات کرد [کیدمن]، که بیش از من شده بود، به خاطر سپردن نام من هنگامی که ما به دیدار دشواری بود. بسیاری از وعده وجود دارد، اما هیچ چیز در واقع به مرخصی آمد. من فرار از پول و کاملا تنها شد، اما NIC به من داد شرکت و تشویق برای انجام. "

او سپس موفق به کسب نقش حمایت در اینده سال 1995 فیلم دختر تانک، برنده شدن در نقش "دختر جت" پس از نه امتحانات ابتدائی. در حالی که این فیلم را با بررسی مخلوط مواجه شد، آن را در جعبه دفتر شکست مواجه، هر چند آن را در رفته برای تبدیل شدن به چیزی از یک فرقه کلاسیکدر طول بقیه دهه، او در زمان عمدتا حمایت از نقش در فیلم و گاهی در نظر گرفته و ترک کسب و کار، اما:. "همیشه نیش کمی وجود دارد هر زمان که من احساس من در آن بودم. پایان طناب من، چیزی خواهد آمد تا چیزی بد است اما برای من آن را "موجب زایش کار بود.. که شعار من بود" 

در سال 1996، او در کنار جو Mantegna، کلی لینچ و JT ستاره دار افراد اقدام هیجان انگیز والش در جورج Hickenlooper است ناشناخته. در کنار جیمز ارل جونز، کوین Kilner و الن Burstyn در دوره گاه شمار درام. در مثلث برمودا، خلبان تلویزیون که شد تا برای سری کامل، جایی که او یک فیلمساز مستند سابق بازی برداشت نمی که در مثلث برمودا از بین می رود. و به عنوان نقش سرب در کودکان از ذرت چهارم: جمع آوری، که در آن کودکان در یک شهر کوچک در اختیار تحت فرمان واعظ کودک اشتباه به قتل تبدیل.

در سال 1997، او در این گروه استرالیا درام عاشقانه زیر رقص فانوس ستاره دار و نیز نقش سرب در کوتاه عمر Sleepwalkers های مجموعه تلویزیونی بازی. در سال 1998، او در کنار نیل پاتریک هریس و دبی رینولدز در فیلم تلویزیونی کریسمس ای کاش ستاره دار، نقش حمایت از گیولیا د Lezze است در زیبایی خطرناک بازی، و برخی از کارهای صدای بیب ارائه: خوک در شهر. او در مصاحبه ای در سال 2012 گفت، "این واقعا نباید در رزومه من! من فکر می کنم که در اوایل روز بود، زمانی که من در تلاش بود به گوشت گاو تا رزومه من. من در آمد و کار چند روز از صدای زمینه و ما تا به حال به مکیدن [هلیوم] و سپس انجام یک صدای کمی ماوس را فشار داده، اما من یک در صد بود، بنابراین من مطمئن هستم که شما هرگز قادر به شناسایی صدای من هستم. من احتمالا می تواند یا نه! "

در سال 1999، او آلیس در کمدی رمانتیک سیاره عجیب و تگزاس دانشجو هالی Maddux در شکار برای قاتل اسب شاخدار، مبتنی بود که در تلاش زندگی واقعی برای گرفتن آینهورن ایرا، متهم شد با قتل Maddux بازی. در سال 2000، در حالی که دیوید لینچ در حال گسترش خلبان رد جاده مالهالند درخشید به یک فیلم بلند سینمایی، وات در کنار درک ژاکوبی، جک داونپورت و آین گلن در تلویزیون بی بی سی فیلم اژدهای افسانهای بالدار دوپا رمز و راز ستاره دار، اقتباس از رمانی به همین نام توسط لو شریدان Fanu که در ماه مارس همان سال پخش شد.

بسیاری از حرفه ای اولیه او است نتواند نزدیک در ریخته گری پر، به عنوان او تا برای نقش قابل توجهی در فیلم های مانند 1997 در پستچی و مدافع شیطان و سال 2000 ملاقات با پدر و مادر، که در نهایت به بازیگران دیگر رفت بود. در مصاحبه وات در سال 2012، گفت: "من به نیویورک آمد و حداقل پنج بار برای ملاقات با پدر و مادر امتحان. من فکر می کنم کارگردان من را دوست داشت، اما استودیو نداشت. من شنیده ام هر قطعه از بازخورد شما می توانید تصور کنید، و در این مورد ، آن را به اندازه کافی سکسی نیست 'بود. " وات اوایل زندگی حرفه ای خود را در مصاحبه ای در سال 2002 به یاد می آورد، گفت:" این شهر دشوار است. من فکر می کنم روح من تا به ضرب و شتم گرفته شده است. چیز دردناک بوده است بی پایان امتحانات ابتدائی. آگاهی از این که شما باید چیزی برای ارائه، اما قادر به آن را نشان می دهد، بسیار خسته کننده است. به عنوان یک ناشناخته، شما بد رفتار. نظارت کردم و منتظر برای همه چیز من هیچ باور ندارد، اما من نیاز به کار و مجبور به پذیرفتن قطعات وحشتناک از گه

در سال 1999، دیوید لینچ کارگردان شروع به ریخته گری برای تریلر روانی MULHOLLAND درایو خود را. او وات بعد از به دنبال در headshot او، بدون اینکه دیده می شود هر یک از کار قبلی او مصاحبه،و پیشنهاد او را نقش سرب است.لینچ بعد از آن در مورد انتخاب خود را از وات گفت، "من دیدم کسی که من احساس تا به حال استعداد فوق العاده ای، و من تو را دیدم کسی که یک روح زیبا، هوش احتمالات را برای بسیاری از نقش های مختلف بود، پس از آن یک بسته زیبا و کامل بود. " تصور به عنوان یک خلبان برای یک سریال تلویزیونی، لینچ شات بخش بزرگی از آن در فوریه سال 1999، برنامه ریزی برای آن را نگه دارید باز برای سری های پتانسیل. با این حال، خلبان رد شد. وات به یاد می آورد به فکر در آن زمان، "فقط شانس گنگ من، که من در برنامه تنها دیوید لینچ که هرگز نور روز را می بیند هستم." در عوض، لینچ فیلم برداری پایان در ماه اکتبر سال 2000، آن را تبدیل به یکی از ویژگی های فیلمی که برای توزیع برداشت شد. این فیلم، که همچنین ستاره دار لورا Harring، و جاستین Theroux، بسیار تحسین شده توسط منتقدان بود و دستیابی به موفقیت وات تبدیل. او توسط منتقدان مورد تقدیر قرار گرفت، از جمله پیتر برادشاو از گاردین، که گفت: "چهره وات دگردیسی به طور معجزه آسایی از زیبایی های تازه رو به دیوانه وار، پر از اشک زشتی اخم کردن." و امانوئل لوی، که نوشت: "[... ] نائومی واتس، در یک عملکرد درخشان، یک ورزش شاد جوان، حیرت زده و grotesquely، پر از امید بالا، آن را به بزرگ در هالیوود است. " این فیلم به نمایش در جشنواره فیلم کن در سال 2001 و دریافت یک عدد بزرگ جوایز و نامزد، از جمله جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای وات از انجمن ملی منتقدان فیلم و نامزدی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از موسسه فیلم آمریکا. فیلم های سورئالیست دنبال داستان از بازیگر مشتاق Elms بتی، بازی وات ، جذب جنجال با موضوع لزبین قوی آن است. 

همچنین در سال 2001، او در دو فیلم کوتاه، هرگز عضویت یک بازیگر نقش مکمل زن و Ellie پارکر، و فیلم ترسناک پایین، بازسازی کارگردان دیک MAAS 'از 1983 فیلم خود را د آسانسور ستاره دار. در سال 2002، او در یکی از بزرگترین جعبه بازدیدها در دفتر همان سال، حلقه، بازسازی زبان انگلیسی از وحشت ژاپنی فیلم Ringu ستاره دار. کارگردان گور Verbinski، فیلم، که همچنین ستاره دار مارتین هندرسون و برایان کاکس، را دریافت بررسی مساعد، و فروش در سراسر 129 میلیون دلار در داخل کشور (معادل به 164،7 میلیون دلار در سال 2013). وات به تصویر کشیده راشل کلر، یک روزنامه نگار تحقیق عجیب و غریب، مرگ و میر ناشی از خواهرزاده خود را و دیگر از نوجوانان پس از تماشای یک نوار ویدئویی مرموز، و دریافت یک تماس تلفنی اعلام مرگ و میر خود را در هفت روز. عملکرد او توسط منتقدان مورد تقدیر قرار گرفت، از جمله پل کلینتون از CNN.com، که اظهار داشت که او "بسیار عالی است در این نقش برجسته، که ثابت می کند که عملکرد عالی خود را در جاده مالهالند درخشید یک اتفاق نیست. او به قدرت مرگبار نوار ویدئویی اعتصاب تعادل کامل بین شک و تردید و تحقق آهسته از حقیقت در خصوص. " در آن سال، او همچنین در خرگوش ستاره دار، یک سری از فیلم کوتاه به کارگردانی دیوید لینچ؛ در کنار چند بازیگران معروف بریتانیایی دیگر در قطعه کمدی سیاه و سفید با نمایش؛ و با تیم دلی در غرب بیگانه است.

در سال بعد، او بخشی از جولیا کوک در فیلم استرالیا ند کلی گرگور اردن در مقابل هیث لجر، اورلاندو بلوم و جفری راش صورت گرفت. و نیز بازیگران تاجر عاج فیلم لو طلاق، به تصویر کشیدن Roxeanne د Persand، شاعر است که توسط شوهرش چارلز هانری د Persand، در آن زمان رها او حامله است. Roxeanne و خواهرش ایزابل (کیت هادسون) اختلاف مالکیت یک نقاشی توسط ژرژ د لا تور با خانواده عاشق هنری. سرگرمی هفتگی به فیلم امتیاز "C" و، اظهار تأسف عملکرد وات: "من نا امید که به گزارش هادسون و واتس شیمی به عنوان خواهر، شاید به این دلیل وات هرگز به نظر می رسد مانند هنرمند خارج از کشور او قرار است به بازی" 

عملکرد او در مقابل شان پن و بنیچیو دل تورو در کارگردانی آلخاندرو گونزالس ایناریتو در 2003 درام 21 گرم به دست آورده وات نامزدی جایزه آکادمی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن بعد که سال. در داستان، گفت: به شیوه ای غیر آنهاست، او به تصویر کشیده کریستینا پک ، یک زن غم زده زندگی می کنند یک زندگی حومه پس از قتل همسر و دو فرزند او را با جک اردن (بنیچیو دل تورو)، که ارتباط با بدحال دانشگاهی ریاضیدان پل ریورز (شان پن) آغاز شده است. او از نامزدی گفت: "به مراتب فراتر از آنچه که من تا به حال برای خواب است - که می شده اند خیلی دور از ذهن شده است". او همچنین برای بازیگران نمایش جایزه انجمن صنفی برای عملکرد برجسته در توسط یک بازیگر زن در نقش اصلی، نامزد دریافت جایزه شده بود به عنوان همچنین بسیاری از نامزد و تحسین دیگر روزنامه نیویورک تایمز او را ستایش:. "از آنجا که خانم وات خودش نو میآفریند با هر عملکرد، از آن آسان است برای فراموش کردن او درخشان است او دارای یک جسارت است که از عدم تاکید بیش از حد می آید، چیزی بازیگران گاهی اوقات انجام این کار به نگه دارید تا با آقای پن " سان فرانسیسکو کرونیکل نوشت:" وات پرچین است، اما او بسیار بهتر در صحنه از احساسات شدید نسبت به کسانی بود که نیاز به ظرافت "

بعد از آن او همکاری تولید شده و در کنار مارک Ruffalo در استقبال خوبی فیلم 2004 مستقل ما در اینجا زندگی نمی شوم، به کارگردانی جان کوران ستاره دار. این فیلم یک درام که بر اساس داستان های کوتاه ما زندگی نمی کنند در اینجا دیگر و زنا توسط Andre Dubus است شده است، و بحران دو زوج متاهل را به تصویر می کشد. او با بازی شون پن در ترور ریچارد نیکسون پیوست، که در سال 1974 راه اندازی شد. او با بازی ماری آندرسن Bicke، با همسر می شود، ریاست جمهوری قاتل ساموئل Byck. (پن). در نهایت در سال 2004، او با جود و داستین هافمن همبازی شدند تا در گروه کمدی به David O. راسل من Huckabees قلب.

وات در سال 2005، ستاره دار و همکاری با کارگردان / فیلمنامه فیلم بعدی اسکات تعریف نیازهای او، درام نیمه اتوبیوگرافیک ELLIE پارکر، که از مبارزه یک بازیگر استرالیایی در هالیوود به تصویر کشیده شده است. این فیلم به عنوان یک فیلم کوتاه بود که آغاز شد به نمایش در جشنواره فیلم ساندنس در سال 2001 و به تولید بلند طی چهار سال آینده گسترش یافت. فیلم منتقد راجر Ebert عملکرد وات را ستود: «شخصیت است که توسط وات با شجاعت، مشاهده بی باک، و هدیه ای برای زمان بندی است که بسیار غیر طبیعی آن می توانید نقطه تمام شده توسط خود را ایفا کرده است.

واتس در نقش سرب در عاقبت بازگشت به حلقه، حلقه دو. فیلم دریافت چندین بررسی منفی، اما موفقیت بزرگ در دفتر جعبه را، با بیش از دلار آمریکا 161 میلیون در سراسر جهان ناخالص (معادل 189.3 میلیون دلار در سال 2013) و وات بود یک بار دیگر برای عملکرد خود را مورد ستایش بود. فیلم سوم خود را از سال اقامت روانی تریلر مارک فورستر بود. نوشته شده توسط دیوید Benioff، بلکه ستاره دار ایوان مک گرگور، رایان احمق و باب 

وات در سال 2005 بازسازی کینگ کنگ به عنوان ان Darrow ستاره دار شد. وات اولین انتخاب برای نقش، توسط پری ورای اصلی در این فیلم به تصویر کشیده، با هیچ بازیگران دیگر در نظر گرفته شده بود. در آماده سازی برای نقش خود، وات با ورای ملاقات کرد، که به ظاهر cameo و می گویند خط آخر گفتگو است، اما او در طول پیش تولید در سن 96 سالگی درگذشت. کینگ کنگ ثابت می شود فیلم موفق تجاری ترین وات است. Helmed ارباب حلقه ها کارگردان پیتر جکسون، فیلم برنده ستایش بالا و فروش 550 دلار میلیون نفر در سراسر جهان (معادل به 646،5 میلیون دلار در سال 2013) سیاتل پست مخبر عملکرد خود را ستایش:. "سوم عمل تبدیل به یک ستاره عبور: "زیبایی و هیولایی" مثل اپرا دور تر و غم انگیز تر از هر چیز فیلمسازان اصلی می توانست تصور، کاملأ پیچیده توسط وات با جذابیت و شور و شوق است که نرخ در نظر گرفتن اسکار 

وات درباره تکامل از تصاویر او، اظهار داشت: "شما بهتر می دانید که چرا شما در اینجا به عنوان یک بازیگر هستید ... من اینجا هستم به کار گه من، چه مشکلاتی من هستند و می دانم که من هستم، پس از شکست باز کردن این کاراکتر شاید این است که می درخشد نور را در آن کمی بهتر ... من خودم را می شناسم. منظورم این است که، البته من خودم را می شناسم بهتر است اما سفر و جستجو ادامه خواهد داد زیرا امیدوارم ما در حال تحول است و رو به رشد در همه زمان ها است. " 

فیلم بعدی او در سال 2006 بازسازی 1934 فیلم پرده نقاشی شده با ادوارد نورتون و Liev شرایبر بود. وات بازی، Garstin زن سبک و جلف، دختر یک دانشمند برجسته است، که ازدواج: والتر Fane (نورتون) برای شهرت خود را به عنوان یک پزشک و میکرب. مراکز فیلم در رابطه زن و شوهر در زمان آنها به چین که در آن Fane است مستقر شده به مطالعه بیماری های عفونی حرکت می کند. مقایسه تجسم خود را با گرتا Garbo را در فیلم اصلی، سان فرانسیسکو کرونیکل نوشت: "وات می سازد نقش کار در شرایط خود - زن سبک و جلف خود را ناامید تر، احمق تر، بدبخت تر و محور است ... و سفر معنوی خود را بیشتر است. 

برای او فقط فیلم های دیگر از آن سال، او صدای نقش کوچک، خرگوش Suzie، در فیلم تریلر روانی داخلی امپراتوری دیوید لینچ ارائه.همچنین آن سال، او به عنوان صورت جواهرات دیوید Yurman جدید اعلام شد و یک عکس که در PIRELLI تقویم 2007 و برجسته بود. 

در سال بعد، او در جرم و جنایت هیجان انگیز شرقی دیوید Cronenberg وعده با ویگو مورتنسن ظاهر شد. این فیلم به تحسین منتقدان فیلم به خودی خود و برای عملکرد خود را منتشر شد. جعبه موفقیت دفتر متوسط، آن را به فروش 56 دلار میلیون نفر در سراسر جهان (در معادل 65.8 میلیون دلار در سال 2013). منتقد متی ترنر مشخصات لندن نوشت که وات "توازن جذاب بین قدرت و آسیب پذیری عاطفی". 

در سال 2007، تنوع گزارش که وات و جورج کلونی خواهد در بازسازی 1963 فیلم آلفرد هیچکاک پرندگان، که می شود توسط کازینو رویال مدیر مارتین کمپل کارگردانی ستاره. در 16 ژوئن 2009، براد ابعاد فیلم فولر اظهار داشت که هیچ پیشرفت های دیگرمارتین کمپبل در نهایت به عنوان مدیر دنیس Iliadis در دسامبر 2009 جایگزین شد. در مصاحبه ای در ماه دسامبر سال 2010 گرفته بود، اظهار نظر، "ما سعی در نگه داشتن، اما من نمی دانم." ، واتس گفت،: "این مانند یک ایده خوب صدا، اما اسکریپت هنوز وجود دارد. من دوست دارم به یک بلوند هیچکاک. چند مدیران من شده اند به شدت توسط هیچکاک را تحت تاثیر خود قرار داده کار کرده ام، بنابراین من احساس می کنم ام و بعد فورا رفت واز نزدیک شده است. 

در سال 2007، او در بازی های خنده دار مایکل هانکه به نظر می رسد، بازسازی 1997 فیلم هانکه از همین نام، در کنار تیم راث. در فیلم، او به تصویر کشیده ان فاربر، که با شوهر و پسر او را گروگان توسط یک جفت نوجوانان sociopathic برگزار شد. این فیلم در اکتبر 2007 در جشنواره فیلم لندن در 20 افتتاح شد

زندگی شخصی:

خنده جنون پدر او را می شود در پینک فلوید "صحبت به من" و "آسیب مغزی" از تاریک ماه شنیده است. وات است در دستان او و مادرش با پدرش، برادر، گروه، و سایر خدمه تصویر عضو، در نسخه جلد گالینگور / وزیری زندگینامه درامر نیک میسن از باند در داخل خارج است. 

وات در ارتباط با مدیر استفان هاپکینز در 1990s و بازیگر هیث لجر از ماه اوت 2002 تا ماه مه 2004 بود. از آنجا که در بهار سال 2005، واتس در رابطه با بازیگر Liev شرایبر بوده است. او در مصاحبه ای در اواخر ژانویه تایید کرد 2009 که شرایبر در واقع با توجه به او یک حلقه (که او در آن زمان پوشیده نیست)، اما که نه از آنها خواستم به عجله به ازدواج است. شرایبر، معروف به بازی کلاهبرداری در رسانه ها، بود یک بار قبل در سال 2007 نام او همسرش، اما بعد از آن نشان داد که یک شوخی بود. اولین فرزند این زوج، الکساندر "ساشا" پیت، در جولای 2007 در لس آنجلس متولد شد، و پسر دوم خود، ساموئل "سامی" کای، در دسامبر 2008 در شهر نیویورک است. [106] پس از یک وقفه موقت از عمل، او بازگشت به کار با پروژه بین المللی، او را برای اولین بار از تبدیل شدن به یک مادر است. وات مندرج در آوریل 2010 که او را فرزند سوم اگر او می تواند یک دختر بچه را تضمین کند.
او در نظر گرفته تبدیل به بودیسم بعد از داشتن علاقه که برای دین در طول فیلمبرداری از حجاب نقاشی به دست آورد. او از اعتقادات مذهبی او گفت، "من دارند برخی اعتقاد اما من نمی هستم بودایی سخت و یا هر چیزی در عین حال". او روش مراقبه استعلایی تمرین. در سال 2002، او در افراد مجله 50 مردم زیبا ترین برجسته شد .

کارهای خیریه

وات در سال 2006، یک سفیر حسن نیت برای برنامه مشترک سازمان ملل متحد در مورد اچ آی وی / ایدز تبدیل شد، آن کمک می کند تا به منظور بالا بردن سطح آگاهی از مسائل ایدز. او به مشخصات بالا و مشهور خود را استفاده می شود برای جلب توجه به نیازهای افرادی که با این بیماری زندگی می کنند. وات در حوادث و فعالیت های شرکت، از جمله 21 سالانه پیاده روی ایدز است. او به عنوان یک عضو افتتاحیه ایدز ارائه جایزه روبان قرمز. او در مبارزات انتخاباتی برای جمع آوری کمک های مالی شرکت کردند. در 1 دسامبر 2009 وات ملاقات با دبیر کل سازمان ملل بان کی مون بان کی مون بود و پاسخ به ایدز در یک رویداد عمومی دراماتیک بزرگداشت روز جهانی ایدز 2009 پیوست در طول این رویداد، او گفت: "این بوده است هر دو مایه تاسف است و ناعادلانه برای عفونت HIV در نظر گرفته شود یک بیماری شرم آور، برای افراد مبتلا به اچ آی وی زندگی می کنند به عنوان مستوجب لعن و نفرین است مورد قضاوت قرار، و برای مبارزه با ایدز را با مرگ حتمی برابر من شخصا دیده می شود که عزت و امید قوی در میان کسانی که زندگی تغییر شد توسط]

در سال 2011، او یک مسابقه چوگان خیریه در شهر نیویورک همراه با استرالیا بازیگران هیو جکمن و آیلا فیشر، که به جمع آوری پول برای کمک به قربانیان زلزله سال 2010 هائیتی در نظر گرفته شده بود حضور داشتند.

فیلم شناسی:

Year
Film
Role
Notes
1986
For Love Alone
Leo's Girlfriend
Film debut
1991
Flirting
Janet Odgers

1993
Matinee
Shopping Cart Starlet

Wide Sargasso Sea
Fanny Grey

Gross Misconduct
Jennifer Carter

The Custodian
Louise

1995
Tank Girl
Jet Girl

1996
Bermuda Triangle
Amanda
TV film
Children of the Corn IV: The Gathering
Grace Rhodes

Timepiece
Mary Chandler
TV film
Persons Unknown
Molly

1997
Under the Lighthouse Dancing
Louise

1998
A House Divided
Amanda
Short film
Dangerous Beauty
Guila De Lezze

Babe: Pig in the City
Additional Voices

The Christmas Wish
Renee
TV film
1999
The Hunt for the Unicorn Killer
Holly Maddux
TV film
Strange Planet
Alice

2000
The Wyvern Mystery
Alice Fairfield
TV film
2001
Never Date an Actress
The shallow girlfriend
Short film
Ellie Parker
Ellie Parker
Short film
Down
Jennifer Evans
Released as The Shaft in America
Mulholland Drive
Betty Elms/Diane Selwyn
Boston Society of Film Critics Award for Best Actress (2nd place)
Chicago Film Critics Association Award for Best Actress
Chlotrudis Award for Best Actress
Las Vegas Film Critics Society Award for Best Supporting Actress
Los Angeles Film Critics Association Award for Best Actress (2nd place)
National Board of Review for Best Breakthrough Performance by an Actress
New York Film Critics Circle Award for Best Actress (2nd place)
National Society of Film Critics Award for Best Actress
Online Film Critics Society Award for Best Actress
Online Film Critics Society Award for Best Breakthrough Performance
Outfest – Screen Idol Award for Best Performance by an Actress in a Leading Role
Village Voice Film Poll – Best Lead Performance
San Diego Film Critics Society Award for Best Supporting Actress
Nominated—American Film Institute Award for Actress of the Year
Nominated—Saturn Award for Best Actress

2002
Rabbits
Suzie

The Ring
Rachel Keller
Fangoria Chainsaw Award for Best Actress
Hollywood Film Festival Award for Breakthrough Award
Saturn Award for Best Actress

Plots with a View
Meredith
Also released as Undertaking Betty
The Outsider
Rebecca Yoder
TV film
2003
Ned Kelly
Julia Cook

Le Divorce
Roxeanne de Persand
Venice Film Festival – Wella Prize
21 Grams

Cristina Peck
Boston Society of Film Critics Award for Best Actress (2nd place)
Florida Film Critics Circle Award for Best Actress
Independent Spirit Awards – Special Distinction Award
Los Angeles Film Critics Association Award for Best Actress
National Society of Film Critics Award for Best Actress (3rd place)
New York Film Critics Circle Award for Best Actress (2nd place)
Online Film Critics Society Award for Best Actress
Palm Springs International Film Festival – Desert Palm Achievement Award[117]
Phoenix Film Critics Society Award for Best Actress
Phoenix Film Critics Society Award for Best Cast
San Diego Film Critics Society Award for Best Actress
Southeastern Film Critics Association Award for Best Actress
Venice Film Festival – Audience Award
Venice Film Festival – Wella Prize
Washington D.C. Area Film Critics Association Award for Best Actress
Nominated—Academy Award for Best Actress
Nominated—BAFTA Award for Best Actress in a Leading Role
Nominated—Chicago Film Critics Association Award for Best Actress
Nominated—Critics' Choice Award for Best Actress
Nominated—Dallas-Fort Worth Film Critics Association Award for Best Actress
Nominated—Satellite Award for Best Actress – Motion Picture Drama
Nominated—Screen Actors Guild Award for Outstanding Performance by a Female Actor in a Leading Role

2004
We Don't Live Here Anymore
Edith Evans

The Assassination of Richard Nixon
Marie Andersen Bicke

I Heart Huckabees
Dawn Campbell

2005
Ellie Parker
Ellie Parker
Seattle International Film Festival – New American Cinema Award
The Ring Two
Rachel Keller
Nominated—Teen Choice Award for Choice Movie Scream
Stay
Lila Culpepper

King Kong
Ann Darrow
International Cinephile Society Award for Best Actress
London Film Critics Circle Award for Best Actress
Saturn Award for Best Actress
Nominated—Australian Film Institute International Award for Best Actress
Nominated—Empire Award for Best Actress
Nominated—Online Film Critics Society Award for Best Actress
Nominated—Vancouver Film Critics Circle Award for Best Actress

2006
Inland Empire
Suzie Rabbit
Voice role
The Painted Veil
Kitty Fane

2007
Eastern Promises
Anna Khitrova
Nominated—Saturn Award for Best Actress
Nominated—Vancouver Film Critics Circle Award for Best Actress in a Canadian Film

Funny Games
Ann Farber
Fangoria Chainsaw Award for Best Actress (2nd place)
2009
The International
Eleanor Whitman

Mother and Child
Elizabeth Joyce
Nominated—Australian Film Institute International Award for Best Actress
Nominated—Independent Spirit Award for Best Supporting Female

2010
You Will Meet a Tall Dark Stranger
Sally

Fair Game
Valerie Plame Wilson
Nominated—Satellite Award for Best Actress – Motion Picture Drama
2011
Dream House
Ann Patterson

J. Edgar
Helen Gandy

2012
The Impossible
Maria Bennett[118]
Central Ohio Film Critics Association Award for Best Actress (2nd place)
Cinema Writers Circle Award for Best Actress
Palm Springs International Film Festival – Desert Palm Achievement Award
Pending—Saturn Award for Best Actress
Nominated—AACTA International Award for Best Actress
Nominated—Academy Award for Best Actress
Nominated—Critics' Choice Award for Best Actress
Nominated—Dallas-Fort Worth Film Critics Association Award for Best Actress
Nominated—Detroit Film Critics Society for Best Actress
Nominated—Empire Award for Best Actress
Nominated—Golden Globe Award for Best Actress – Motion Picture Drama
Nominated—Goya Award for Best Actress
Nominated—Houston Film Critics Society for Best Actress
Nominated—San Diego Film Critics Society Award for Best Actress
Nominated—Screen Actors Guild Award for Outstanding Performance by a Female Actor in a Leading Role

2013
Movie 43
Samantha
Segment "Homeschooled"
Two Mothers
Lil

Chalky
Herself
Documentary
Sunlight Jr.

Melissa

Diana
Diana, Princess of Wales[119]
Post-production[120]
2014
Birdman
Actress
Filming

Year
Film
Role

Notes
1990
Hey Dad..!

Belinda Lawrence
Episode: "Eternal Quadrangle"
Episode: "Bulk Bill Dill"

1991
Brides of Christ
Frances Heffernan
TV miniseries; recurring character
Home and Away
Julie Gibson
19 episodes; recurring character
1997–1998
Sleepwalkers
Kate Russell
9 episodes; main character

[عکس: unpwtesr4hj0g6ggxzc3.jpg]

F.r.i.e.n.d.s
14-05-1392 11:01 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.