بیوگرافی جک سیاه و سفید (Jack Black) - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بیوگرافی جک سیاه و سفید (Jack Black)
زمان کنونی: 13-09-1395،03:56 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Joey
آخرین ارسال: Joey
پاسخ: 1
بازدید: 123

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بیوگرافی جک سیاه و سفید (Jack Black)
ارسال: #1
بیوگرافی جک سیاه و سفید (Jack Black)
پست‌ها: 59
اعتبار: 10
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 14-05-1392 04:48 ق.ظ توسط Friga

[عکس: 1u2uvqqpev2vu96e7653_thumb.jpg]
بیوگرافی:

توماس یعقوب "جک" سیاه و سفید (متولد آگوست 28، 1969) [1] بازیگر آمریکایی، تهیه کننده، کمدین، هنرمند صدا، نویسنده و موسیقیدان است. حرفه بازیگری او گسترده شده است، بازیگری در درجه اول به عنوان bumbling و از خود راضی است اما در داخل از خارج از خودآگاه در فیلم های کمدی، هر چند او برخی از نقش جدی ایفا کرده است. او بهترین راه حل برای نقش خود را در بالا وفاداری، مدرسه راک، کینگ کنگ (2005)، Nacho رایگان، تندر استوایی، برنی، کونگ فو پاندا، و کونگ فو پاندا 2 شناخته شده است. سیاه عضو از بسته Frat است،، یک گروه کمدین که با هم در بسیاری از فیلم های هالیوود ظاهر شده اند، و دو جایزه گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه شده است. او خواننده سرب از گروه راک کمدی سخت کوش D، که او در سال 1994 با دوست کایل گس تشکیل شده است.

همسر:

تانیا Haden (14 مارس 2006 - حال حاضر) 2 فرزند

[عکس: m3j7tdeiphmoy25rwx5q_thumb.jpg]
اوایل زندگی

سیاه و سفید در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، پسر دو مهندس های ماهواره ای، جودیت (نام اصلیش کوهن)، که بر روی تلسکوپ فضایی هابل کار می کرد، و توماس ویلیام سیاه و سفید است. مادر او در یک خانواده یهودی متولد شد، متولد شد در حالی که پدرش به یهودیت تبدیل شده است. است. سیاه و سفید با حضور مدرسه زبان عبری را و تا به حال یک حکم کتاب مقدس بار در نمایش امشب با جی لنو، او گفت: نام خانوادگی خود را ممکن کرده اند از نام اسلحه سازی حرفه ای آمده است پدر و مادر سیاه طلاق است. زمانی که او 10 ساله بود، سیاه و سفید با پدرش به کالور سیتی نقل مکان کرد و اغلب بازدید خانه مادرش. به عنوان یک کودک، سیاه و سفید در یک تجاری به نظر می رسد برای بازی اکتیویژن دام! در سال 1982، که بعدها در ظهور در زنده جیمی کیمل نشان داده شد! و دوباره در نمایش امشب با کونن اوبراین. هنگامی که سیاه و سفید وارد دبیرستان می شدند، پدر و مادرش او را در مدرسه خدای دریا، مدارس متوسطه خصوصی به طور خاص برای دانش آموزانی که به مبارزه در نظام مدارس سنتی مهندسی شده وارد مطالعه شدند. سیاه و سفید نیز در این نشست حضور داشتند چهارراه دانشکده، جایی که او در درام سرآمد. او بعدها در UCLA، اما در سال دوم خود را کاهش یافته است به دنبال شغلی در سرگرمی، که در آن نقطه پدرش قطع کمک های مالی خود را. [نیازمند منبع] همکار UCLA فارغ التحصیل تیم رابینز بعد سیاه در باب رابرتز بازیگران. او همچنین نقش هایی در HBO کمدی سری آقای نمایش بود.

زندگی حرفه ای:

سیاه و سفید اول شروع به اقدام در یک تلویزیون تجاری در سن 13 سالگی برای بازی ویدیو دام!.اقدام به حرفه ای سیاه و سفید با نخست تلویزیونی زمان آغاز شد. او با بازی نقش در زندگی نشان می دهد که از جمله می رود، قرار گرفتن در معرض شمالی، آقای، نرده دستک، و X-فایل های. سیاه و سفید به نظر می رسد در تلویزیون unaired خلبان حرارت چشم انداز و جک، به کارگردانی بن استیلر، که در آن او با بازی فضانورد سابق دنبال شده توسط بازیگر رون نقره ای. او با دوست خود که با یک موتور سیکلت، ابراز شده توسط اوون ویلسون در هم ادغام شده بود همراه بود.

سیاه و سفید بعد در نقش های کوچک در هوابرد، قاضی Dredd، WATERWORLD، فن، گای کابل، حملات مریخ صورت گرفت، تیم رابینز 'مرد مرده قدم زدن، دشمن دولت، و دیگران. او یک نقش کوچک در عاشقانه واقعی به عنوان یک نگهبان امنیتی داشتند، ولی صحنه حذف شد.

[عکس: lq1yp1w1b9uz5msmdnum_thumb.jpg]

نقش ها:

در سال 2000، سیاه و سفید در ایجاد صدا با عالی ترین درجه و شباهت زیاد به اصل و مبداء ان به عنوان یک کارمند وحشی در فروشگاه بی سابقه جان Cusack ظاهر شد، نقش سیاه در نظر شکست خود را. 

کار خود را به زودی به نقش تعیین کننده ای در فیلم هایی مانند هال کم عمق، Nacho رایگان، سخت کوش D در انتخاب سرنوشت، سال اول و سفرهای گالیور منجر شده است. او ستایش خاص برای نقش بازیگران خود را در مدرسه استقبال خوبی از راک دریافت کرد، درآمد تحسین منتقدان و نامزدی گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش اول مرد - موزیکال یا کمدی

در یک حرکت نادر، او در نقش چشمگیر به عنوان فیلمساز وسواس کارل Denham در سال 2005 بازسازی پیتر جکسون کینگ کنگ، عملکرد او در اورسن ولز بر اساس ستاره دار شد. او ابراز نقش عنوان در کونگ فو پاندا، که 20.3 میلیون دلار در روز افتتاح آن فروش، تاریخ 6 ژوئن 2008، و کونگ فو پاندا 2. آن نقش است او مورد علاقه خود را در نظر گرفته، با عملکرد افزایش یافته است با تدریس خصوصی در شرکت ستاره و دو بار برنده جایزه اسکار داستین هافمن. در تاریخ 13 سپتامبر 2009 قبل از نامزد برای بهترین ویدیو راک در جوایز ام تی وی ویدیو موسیقی سیاه مخاطب در موسیقی راک اند رول نماز که در آن او خطاب به حضار گفت به پرتاب کردن شاخ خود منجر شده است. [12] فیلم بعدی او، بزرگ سال، رقابتی کمدی birdwatching شرکت بازیگران اوون ویلسون، استیو مارتین، و ویلیامز JoBeth، در اکتبر 2011 منتشر شد. او در رسانه ها به عنوان یک عضو از بسته Frat، [نیازمند منبع] گروهی از بازیگران کمدی که غالبا با هم کار کنند، که همچنین شامل اوون ویلسون، لوک ویلسون، بن استیلر، ویل فرل، وینس Vaughn و استیو Carell.

در سال 2011، سیاه و سفید در سیاه و سفید کمدی لینکلیتر برنی به عنوان قاتل واقعی زندگی برنی Tiede، مدیر مراسم تشییع جنازه در شرق شهر کوچک تگزاس، که دوست و در نهایت قتل یک زن بیوه ثروتمند با بازی شرلی مکلین ستاره دار. تصویر رام سیاه، معتبر شرق لهجه تگزاس و استعداد موسیقی - او آواز می خواند چند سرودهای انجیل و همچنین "هفتاد و شش ترومبون" - اند داوران فیلم ذکر سیاه به عنوان مدعی اسکار، از جمله راجر ابرت، که سیاه کار "یکی از اجرای خواستار از سال است. 
سیاه و سفید مهمان ستاره دار در این دفتر همراه Cloris Leachman، و جسیکا آلبا در فیلم در داخل نشان می دهد. او همچنین ستاره مهمان در iCarly، در قسمت "ISTART جنگ فن".
سیاه و سفید چندین بار در شبکه تلویزیونی untelevised "جشنواره فیلم کوتاه کانال 101، ایجاد شده توسط دن هارمون و راب Schrab ظاهر شده است، بازیگران در نشان می دهد Computerman، Timebelt و Laserfart. او همچنین به ارائه مقدمه ای برای طرح unaired کمدی Awesometown به پوشیدن لباس نظامی دوران مستعمراتی. او در مقدمه، ادعا می شود که جورج واشنگتن (طول می کشد و اعتبار برای دستاوردهای دیگر روسای جمهور آمریکا از جمله توماس جفرسون و آبراهام لینکلن). سیاه و سفید نیز مهمان ستاره دار در شبکه کارتون در بزرگسالان شنا نشان می دهد تام می رود به شهردار، به عنوان یک صاحب فروشگاه تله خرس. سیاه و سفید نیز مهمان ستاره دار در جامعه نشان می دهد دن هارمون.
سیاه و سفید در چه کسی می خواهد به نسخه مشهور میلیونر به همراه دنیس لیری، جیمی کیمل و دیگران بخش صورت گرفت و در ماه اکتبر سال 2001 جایزه 125،000 دلار آمریکا تحویل داده شد. در 14 دسامبر، او میزبان 2008 اسپایک جوایز بازی ویدیو. سیاه و سفید را میزبانی کرده است و Nickelodeon است 
در علاوه بر این به کونگ فو پاندا، سیاه و سفید صدا در موارد دیگر، از جمله "شوهران و چاقو" از سیمپسونها، که پخش نوامبر 18، 2007، به تصویر کشیدن مالک دوستانه رقیب کمیک کتاب فروشگاه میلو عمل نموده است. او صدای شخصیت اصلی، پاسخ همراه با اعلان ادی Riggs، در فلز با مضمون سنگین action-adventure را بازی ویدیویی افسانه وحشیانه. در سال 2009، در اسپایک جوایز بازی ویدیویی، او به دست آورده جایزه بهترین صدا برای صدای ادی Riggs در وحشیانه اختصارات. در آوریل 2009، سیاه و سفید ستاره دار در یک قسمت از یو Gabba Gabba، که در آن او vocalized آهنگ های بچه های خنده دار، مانند "پاپ گم"، "دوستان" و "آهنگ خداحافظ."

[عکس: hlfr6kiqapptb803731d_thumb.jpg]
حرفه ای موسیقی:

نوشتار اصلی: سخت کوش D
جک سیاه و سفید با کایل گس سخت کوش D.

سیاه و سفید، همچنین به عنوان JB یا Jables شناخته می شود، خواننده سنگ کمدی باند سخت کوش D. همراه با کایل گس است، آنها سه آلبوم، اولین خود با عنوان، پیگیری، انتخاب سرنوشت منتشر کرده اند، و ریزه Fenix ​​در. یکی از آهنگ های خود را "متال"، از آلبوم خود انتخاب سرنوشت در ویدیو موسیقی بازی گیتار قهرمان سوم استفاده می شود: افسانه راک و وحشیانه اختصارات. "راک جوراب شما" از آلبوم سخت کوش D در گروه راک موسیقی ویدئویی امتیوی پخش شد، و "استاد Exploder" از انتخاب از سرنوشت رفت در موسیقی تصویری بازی گیتار قهرمان ون هیلن، گروه راک 2 و افسانه های وحشیانه مورد استفاده قرار گیرد ، همراه با آهنگ خود را "ادای احترام" از D. سخت کوش "استاد Exploder" و "متال" که در فیلم سخت کوش D در انتخاب سرنوشت برجسته. این فیلم به کارگردانی سخت کوش D جانباز لیام لینچ، ویژگی های شخصیت هایی مانند لی superfan و هم Sasquatch. تیم رابینز تکه به دیو Grohl به عنوان شیطان. بن استیلر همچنین باعث می شود ظاهر به عنوان یک کارگر در مرکز گیتار، و نیز ظاهر دیگری در ویدیو موسیقی برای "بزرگداشت".

سخت کوش D به بنیاد بیماری میتوکندری متحده کمک کرد برای بالا بردن آگاهی و بودجه در سان دیگو در تاریخ 16 ژوئن 2007. سخت کوش D دیده می شود اجرای برنامه در Pauly لبه فیلم زیستی گنبد که در آن اواز یا موسیقی دو نفری انجام شده است آهنگ آن "پنج نیازهای" در "حفظ محیط زیست" حزب. سیاه و سفید نیز یک ستاره مهمان در یک قسمت از DeGeneres در الن نشان می دهد تحت عنوان "الن موسیقی"، در کنار با برادوی ستاره کریستین Chenoweth و نوجوان خواننده و بازیگر اولیویا اولسون. در تاریخ نشان می دهد، علاوه بر آواز، او با میزبان در مورد فیلم در آن آینده Nacho رایگان خود.

در سال 2000 جک بلک (همراه با شریک در کایل جرم گس) حمایت از خواننده به آهنگ خرابکاری "چهارده" که به نظر می رسد بر روی آلبوم خود را نگاه کنید چیزی که من تقریبا پا .... سیاه نیز در آلبوم Probot دیو Grohl به نظر می رسد، ارائه برای خواننده این آهنگ پنهان "من غول پیکر"، و دروغین آلبوم آهنگ لینچ، ارائه برای خواننده آهنگ "راک اند رول فاحشه". سیاه و سفید انجام پوشش ماروین گی "بیایید آن را بر روی" در آخرین توالی ایجاد صدا با عالی ترین درجه و شباهت زیاد به اصل و مبداء ان. او توانایی های موسیقی خود را به ملکه از آهنگ عصر حجر "رایت جادوگر" با stomps ریتمیک و claps، برخی با چشمان بسته انجام می بخشید. او همچنین برای خواننده آهنگ "مرد ساکس" جزیره تنها از آلبوم Incredibad ارائه شده است.
سیاه و سفید نیز ضبط یک قطعه موسیقی یا اواز دو نفری در تکه گوشت است: سی دی جدید قطع دانلود تدی خرس. این آهنگ به نام "مانند یک رز". قرص گوشت نیز در منتخب فیلم سرنوشت به بازی پدر سیاه و سفید.
سیاه و سفید انجام در سال 2006
سیاه به نظر می رسد در فیلم ها موسیقی بک "قوانین Sexx" مبارزان FOO "یاد بگیرید برای پرواز"، "پایین"، و "یکی". ایگلز از مرگ متال "من می خواهم انقدر سفت بزنمت (اخبار بد پسر)". مجموع "چیزهایی که من می خواهم" 41 "پوش" DIO، "عکس" و Weezer در اکتبر 2010،، سخت کوش D به نظر می رسد در BlizzCon 2010، یک کنوانسیون به میزبانی توسط طراحان بازی، سرگرمی بلیزارد. جک سیاه و سفید با دیگر افراد مشهور در سال 2012، تا به ضبط "کتاب مردم متحد"، یک آهنگ و حمایت توسط کتابخانه کنگره، و RIF.

[عکس: kpwpqn7uazefmm9vjuh_thumb.jpg]

زندگی شخصی:

در ژانویه 2006، سیاه و سفید مشغول به تانیا Haden شد. او یکی از دختران سه گانه جاز نوازنده بیس، دو چارلی Haden است، با خواهر او ویولن و خواننده پترا Haden و نوازنده باس راشل Haden. Haden خود نوازنده ویولن سل انجام شده است. هر دو مدرسه چهارراه رفت و 15 سال پس از فارغ التحصیلی، در جشن تولد یکی از دوستان دوباره ملاقات کرد. سیاه ازدواج پیشنهاد در اطراف کریسمس 2005.
آنها در 14 مارس 2006اولین فرزند آنها، ساموئل جیسون "سامی" سیاه و سفید، در ژوئن 10، 2006، در مرکز پزشکی سروهای سینا در لس آنجلس متولد شد. در ازدواج، در سور بزرگ، کالیفرنیا مه 23، 2008، سیاه و سفید و همسرش تا به حال پسر دوم خود، توماس دیوید سیاه سیاه ملحد است، در حال حاضر که او یک پدر است، او نیز آغاز شده رفتن به کنیسه با کودکان خود.
[در فیلمبرداری صحنه عشق در هال کم عمق (2001)] این فقط به شدت حرفه ای بوده است. آن را مانند یک پزشک و یا یک نجار پیمودن تجارت خود بود. من هیچ لذتی آنچه دریافت کرد. است. است. من درخواست 32 برای کمال پرنده طول می کشد.
هرگز برای یک ثانیه بود من از خودم به عنوان سکسی مرد در جهان فکر می کنم. وقتی که من بچه بودم، من فکر کردم من قویترین مرد جهان بود. پس از آن، سریع ترین دونده و سپس هوشمندانه ترین فرد در جهان. یکی توسط یک هذیان من تعطیل کردم. در حال حاضر من فقط خودم را به عنوان lamest مرد در جهان را ببینید.
[همراه با همبازیش پالترو Gwyneth برای اولین بار در هال کم عمق (2001)] شما می دانید، من کمی می ترسم که او را سر بیش از پاشنه در عشق با من قرار می گیرند، مانند او انجام داد [زمانی که همبازیش] با براد پیت SE7EN (1995).
من فقط می خواهم در فیلم های که من می خواهم برای دیدن. من خودم در به عنوان زرادخانه سرگرمی فکر می کنم. دوست من من اقدام ضد تانک و کارد بزرگ و سنگین موسیقی من. و شما نمی دانید آنچه که من قصد دارم به شما آمده است با.
من در مورد کار با بچه ها کمی نگران بود. من می خواستم تا مطمئن شوید که ما آن را نوک toeing در اطراف ماده که به طور معمول خنده دار باشد، و یا آن را ملایم، سنگ خداحافظی عزیزم مزخرف نزدیک نمی کند.
من هیچ مت دیمون هستم، هدف من این بود که یک بازیگر شخصیت. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم منجر راه که من در دو سال گذشته قادر بوده ام.
من گرسنه برای سنگ 24/7 هستم.
فیلم این ضربه بزنید نخاعی است (1984) دنیا را تکان داد. برای سنگ چه صدا موسیقی (1965) تپه بود. آنها واقعا میخ چگونه سنگ خنگ می تواند باشد.
من ترجیح می دهم پادشاه از بچه ها، از شاهزاده احمق است.
چیزی که شما واقعا می توانید انجام دهید برای آماده سازی به سنگ وجود دارد. آیا شما آماده برای خوردن یک وعده غذایی خوشمزه؟ آیا شما گرسنه هستید؟ سپس شما میخوام خوردن آن.
شما هرگز نباید دست کم گرفتن قدرت از ابرو.
من این بازی نفس گیر، مانند، یک سال پیانو تا زمانی که من یاد گرفتم پلنگ صورتی (1963) موضوع. هدف من این بود. هنگامی که من به اندازه کافی خوب بود، من را ترک کنید. در حال حاضر، موسیقی من به برخی از سنگ است.
اگر بتهوون و باخ قلاب با موتزارت و ساخته شده است یک گروه، آنها می توانند یک دونده از راه دور تا د
[صحبت کردن در مورد تجارب خود در اوایل کار خود را] در مورد کنترل. این مورد همکاری LLA بو بود. وجود دارد کارگردانان بزرگی که رفتار بازیگران مانند گاو، اما من از آن متنفر بودم، و من می دانستم که اگر من تا به حال یک انتخاب بود، من نمی خواهم به کار با کسانی که در بچه ها. چه کسی گفت که چیزی که در مورد بازیگران و گاو؟ هیچکاک [آلفرد هیچکاک]؟ آره، من نمی خواهم به کار با آن شخص است. "
[در نوبه خود و لباس تنگ خود را در Nacho رایگان (2006)] در ابتدا من می خواهم و نه برهنه بوده است به شما می گویم، چون من فقط نگاه بنابراین goddang مسخره. اما سپس من فکر کردم، "صبر کنید، که کار من است. شلوار چسبناک، دوستان من هستند. من عاشق شلوار چسبناک است!" این فقط در زمان کمی تنظیم ذهنی، زیرا من می دانم که زمانی که من در مورد بازیگری، این بدان معناست که من قصد دارم به برخی از دانش خوب زندگی قطعه از آن خجالت و ترس. و من عاشق این قطعات دانش است. "
من باید کسی که قوی است، به طوری که استیون Seagal کامل خواهد بود - با دنده هند مضحک خود، موی دم اسبی و با تکبر راه رفتن. او بهترین جنگنده در جهان در ذهن خود است، بنابراین من او را پایین دو شکاف را با فشار آناکوندا من و Melter صورت را.
[زمانی که در مورد مهارت های آشپزی خود را خواسته من را متوسط ​​کره بادام زمینی و ساندویچ ژله.
[درباره کم عمق هال (2001)] من افتخار از آن نیست، و من یک مقدار زیادی از پول پرداخت می شود، بنابراین در نگاه به گذشته، مانند فروش از احساس.
نقش خود را در مارگوت در عروسی (2007)] من تا به حال برخی از طرف های تیره تر از خودم از من در نقش های گذشته نشان می دهد. آن را به چالش شد. من بیشتر در مورد صحنه های گریه و این عضو جریان می تواند از وب کم از هر عضو سایت نگران بود. اما من آن را مکیده و به آن مکان ها رفت و چون من فقط تا به حال به نگاه در جنیفر [جنیفر جیسون لی]، که در عملکرد خود را بسیار بی باک بود.
هیچ کس در مورد مراقبت بچه من است. همه چیز در مورد نوزادان آنجلینا است.
من گفت: من بچه را پس از من به نام. من نمی گویند که نام واقعی من توماس است.
وقتی که من ده ساله بود، من در عشق با چه کسی افتاد. من فیلم تامی (1975) در تلویزیون کابلی و خوشبختانه با وجود تفسیر شنیع جک نیکلسون "برو به آینه، من عمیقا موسیقی و داستان منتقل شد دیدم. من ناشنوا، لال و یا کور نمی کند اما من می توانم به تامی. من هم می خواستم دیده می شود، احساس و شفا. به طور جدی، برای خنده [کارگردانی به مخاطبان] رفتن است. من تا به حال یک خانواده حمایت کننده، اما در حال رشد کردن می تواند دشوار باشد بدون توجه به آنچه در تربیت شما. و هیچ گروه دیگری شجاعت و یا حساسیت به نوشتن این نوع از آهنگ های احساسی خام بود. ملودی Achingly زیبا را لمس توسط دست خدا. یا شیطان. یا هر دو. یا نه. من باید نه می گویند. فقط مجموعه ای از الاغ لگد زدن به آهنگ، دوست دارد که هرگز دوباره دیده نخواهد شد! در میدان جنگ از سنگ، آنها پا به پا رفت و با امثال هندریکس و ظهور صدمه ندیده. پیروز اژدها نابودکنندگان از احساسات. و در مورد دانند که آنها احتمالا تعجب که چرا من برای این سخنرانی انتخاب شد. مطمئنا کسی که بیشتر واجد شرایط وجود دارد. "چرا این ادم احمق و ابله صحبت کردن در مورد اژدها و احساسات؟ چه کسی او فکر می کنم او؟". چه کسی؟ من فقط یکی از میلیون ها نفر است. راجر Daltrey پیت تانشند. با تشکر از شما برای دمیدن ذهن ما و دست زدن به قلب ما.
من به بهبود می خواهم. اگر من یک صحنه احساس نمی کردن به استخوان پاندا پو، من فقط افزایش سرعت آن را نگه می دارد.
[(؟) بر دشواری گرفتن فرانک یا فرانسیس ساخته شده است] -. است. است. این فقط به خاطر اینکه اسکریپت و موضوع است. این خیلی خوب است. وقتی که من می گویند خیلی خوب، منظورم این است که آن را فقط بیش از حد تاریک و واقعی و عجیب و غریب و شگفت انگیز. سرمایه گذاران فکر نمی کنم که آن شرط سالم است. این صنعت تغییر کرده است. این به اندازه کافی به درخشان هر بیشتر نیست. شما باید به یک چیز مطمئن است. این فقط کوته بینانه، بنابراین انت. اگر من یک میلیاردر بود من می خواهم پول در آن پرتاب.

[عکس: 5xwym37wdrylt0065ug7_thumb.jpg]
حقوق:

صرفه جویی در سیلورمن (2001) $ 1،000،000
کم عمق هال (2001) $ 2،000،000
اورنج کانتی (2002) $ 2،000،000

جایی که آنها در حال حاضر:

کینگ کنگ (جولای 2005) تیر اندازی پیتر جکسون (2005) در نیوزیلند.

(آگوست 2008) فیلم سال (2009) در نیومکزیکو، ایالات متحده آمریکا

[عکس: f3fxjdu35pwtlrxwb49d_thumb.jpg]
فیلموگرافی:

Film

Year
Title
Role
Notes
1992
Bob Roberts
Roger Davis

1993
Airborne
Augie

1993
Demolition Man
Wasteland Scrap

1994
The NeverEnding Story III
Slip

1995
Bye Bye Love
DJ at party

1995
Dead Man Walking
Craig Poncelet

1995
Waterworld
Pilot

1996
Bio-Dome
Tenacious D

1996
The Cable Guy
Rick Legatos

1996
The Fan
Broadcast technician

1996
Mars Attacks!

Billy Glenn Norris

1997
Bongwater
Devlin

1997
Crossworlds
Steve

1997
The Jackal
Ian Lamont

1998
Enemy of the State
Fiedler

1998
I Still Know What You Did Last Summer
Titus Telesco
Uncredited
1998
Johnny Skidmarks
Jerry

1999
Cradle Will Rock
Sid

1999
Jesus' Son
Georgie

1999
The Love Letter
Fisherman
Uncredited
2000
High Fidelity
Barry
Blockbuster Entertainment Award for Favorite Supporting Actor – Comedy/Romance
Nominated – American Comedy Award for Funniest Supporting Actor in a Motion Picture
Nominated – Chicago Film Critics Association Award for Best Supporting Actor
Nominated – MTV Movie Award for Best Music Moment
Nominated – MTV Movie Award for Breakthrough Male Performance
Nominated – Online Film Critics Society Award for Best Supporting Actor

2001
Frank's Book
Performance hipster
Short film
2001
Saving Silverman
JD McNugent

2001
Shallow Hal
Hal Larson
Nominated – Teen Choice Award for Film- Choice Actor, Comedy
2002
Ice Age
Zeke
Voice
2002
Orange County
Lance Brumder

2002
Run Ronnie Run
Lead chimney sweep
DVD Exclusive Award for Best Original Song in a DVD Premiere
2003
Melvin Goes to Dinner
Mental patient
Phoenix Film Festival Award for Best Ensemble Acting
Nominated – DVD Exclusive Award for Best Supporting Actor in a DVD Premiere

2003
School of Rock
Dewey Finn
MTV Movie Award for Best Comedic Performance
Nominated – Golden Globe Award for Best Actor - Motion Picture Musical or Comedy
Nominated – MTV Movie Award for Best On-Screen Team
Nominated – New York Film Critics Circle Award for Best Actor (3rd place)
Nominated – Satellite Award for Best Actor – Motion Picture Musical or Comedy
Nominated – Teen Choice Award for Choice Movie Actor- Comedy
Nominated – Teen Choice Award for Choice Movie Liar

2004
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
Motorcyclist
Cameo
2004
Envy
Nick Vanderpark
Nominated – People's Choice Award for Favorite Funny Male Star
2004
Laser Fart
Elegant hunter

2004
Shark Tale
Lenny
Voice
2005
King Kong
Carl Denham
Nominated – Teen Choice Award for Movies – Choice Sleazebag
2005
Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie
Carl Denham
Voice
Spike Video Game Award – Best Leading Male Performance

2006
Garfield: A Tail of Two Kitties
Orson
Booker
Wolf

2006
The Holiday
Miles

2006
Nacho Libre
Nacho
Nominated – Kids' Choice Award for Favorite Male Movie Star
Nominated – MTV Movie Award for Best Fight
Nominated – Teen Choice Award for Movies – Choice Actor: Comedy
Nominated – Teen Choice Award for Movies – Choice Chemistry
Nominated – Teen Choice Award for Movie – Choice Rumble

2006
Tenacious D in The Pick of Destiny
Jack "Jables" Black

2007
Margot at the Wedding
Malcolm
Nominated – Gotham Award for Best Ensemble Cast
2007
Walk Hard: The Dewey Cox Story
Paul McCartney
Uncredited
2008
Be Kind Rewind
Jerry Gerber

2008
Kung Fu Panda
Po
Voice
Kids' Choice Award for Favorite Voice from an Animated Movie
Nominated – Visual Effects Society Award for Outstanding Animated Character in a Motion Picture

2008
The Secrets of the Furious Five
Po
Voice
Short film

2008
Prop 8: The Musical
Jesus Christ
Viral video
2008
Tropic Thunder
Jeff "Fats" Portnoy
Boston Society of Film Critics Award for Best Cast
2008
Tropic Thunder: Rain of Madness
Jeff "Fats" Portnoy

2009
Brütal Legend
Eddie Riggs
Voice
Spike Video Game Award – Best Voice

2009
Year One
Zed

2010
Kung Fu Panda Holiday Special
Po
Voice
Short film

2010
Gulliver's Travels
Gulliver
Nominated – Razzie Award for Worst Actor
Nominated – Nickelodeon Kids Choice Awards for Favorite Male Movie Star

2011
Kung Fu Panda 2
Po
Voice
Nominated – Teen Choice Awards for Choice Movie Animated Voice
Nominated – People's Choice Award for Favorite Animation Movie Voice

2011
Bernie
Bernie Tiede
Nominated – Golden Globe Award for Best Actor – Motion Picture Musical or Comedy
Nominated – Gotham Award for Best Ensemble Performance
Nominated – Independent Spirit Award for Best Male Lead
Nominated - New York Film Critics Circle Award for Best Actor (runner-up)

2011
The Big Year
Brad Harris

2011
The Muppets
Himself

2013
Frank or Francis
Francis[23]

2015
Kung Fu Panda 3
Po

Television

Year
Title
Role
Notes
1991
Our Shining Moment
Teenage boy
TV Movie
1993
The Golden Palace
Taxi driver
Episode: "Seems Like Old Times: Part 2"
1993
Life Goes On
Skinhead
Episode: "Incident on Main"
1993
Marked for Murder
Car thief
television film
1993
Northern Exposure
Kevin Wilkins
Episode: "A River Doesn't Run Through It"
1994
Blind Justice
Private
television film
1994
The Innocent
Marty Prago
television film
1995
All-American Girl
Tommy
episode "A Night at the Oprah"
1995
Pride & Joy
Man
Episode: "Brenda's Secret"
1995
The Single Guy
Randy
Episode: "Sister"
1995
Touched by an Angel
Monte
Episode: "Angels on the Air"
1995
The X-Files
Bart "Zero" Liqouri
Episode: "D.P.O."
1995–1996
Mr. Show with Bob and David
Various characters
4 episodes
1995–1996
Picket Fences
Curtis Williams
2 episodes
1997–2000
Tenacious D
JB

1999
Heat Vision and Jack
Jack

2001
Space Ghost Coast to Coast
Himself
Episode: "Sweet for Brak"
2002
2002 MTV Movie Awards

Host

2002
The Andy Dick Show
J.D.
Episode: "Flipped"
2002
Clone High
Pusher / Larry Hardcore
Episode: "Raisin the Stakes"
2002
Crank Yankers
Tenacious D
Episode: "#1.3"
2002
Jack Black: Spider-Man
Spider-Man
MTV Movie Awards segment
2002
Lord of the Piercing
Jack the elf

2002
MADtv
Tenacious D
Episode: "#7.22"
2002
Panic Room with Will Ferrell
Himself
MTV Movie Awards segment
2003
Player$

Tenacious D
Episode: "Tenacious D a la Mode"
2003
Will & Grace
Dr. Isaac Hershberg
Episode: "Nice in White Satin"
2003–2004
Computerman
Computerman
6 episodes
2003–2004
Time Belt
Computerman
2 episodes
2004
Cracking Up
Brian
Episode: "Scared Straight"
2004
Tom Goes to the Mayor
Trapper JB
Episode: "Bear Traps"
2005
Awesometown
George Washington
television film
2006
2006 Kids' Choice Awards

Himself
Host
2006
Howard Stern
Himself
With Kyle Gass as Tenacious D
2007
The Naked Trucker and T-Bones Show
Jables
Episode: "Break-Up"
2007
The Simpsons
Milo
Episode: "Husbands and Knives"
2008
Sesame Street
Himself
Episode: "The Golden Triangle of Destiny"
2008
2008 Kids' Choice Awards

Himself
Host
2009
The Office
Sam
Episode: "Stress Relief"
2009
Yo Gabba Gabba
Himself
Episode: "New Friends"
2010
Community
Buddy
Episode: "Investigative Journalism"
2010
iCarly
Aspartamay[24]
Episode: iStart a Fanwar
2010–2011
Take Two with Phineas and Ferb
Himself
Episodes: "Jack Black" and "Neil Patrick Harris"
2010
"Space Ghost Coast to Coast"
Himself
Special gag ad episode
2011
Fish Hooks
Chief
Episode: "Labor Day"
2011
Big Time Rush
Cupid
Episode: "Big Time Crush"
2011
2011 Kids' Choice Awards

Himself

2011
American Idol
Himself
Performed "Fat Bottomed Girls" with contestant Casey Abrams
2012
Conan
Himself
With Kyle Gass as Tenacious D
2013
Drunk History
Elvis Presley

[عکس: s5qccw8i1ldzmn2bebnz_thumb.jpg]

F.r.i.e.n.d.s
14-05-1392 04:30 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.