بودجه انعطاف پذير - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بودجه انعطاف پذير
زمان کنونی: 20-09-1395،02:41 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: moderator
آخرین ارسال: moderator
پاسخ: 1
بازدید: 249

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بودجه انعطاف پذير
ارسال: #1
بودجه انعطاف پذير
پست‌ها: 1,456
اعتبار: 36
حالت من: Ghafelgir
بودجه انعطاف پذير، يک بودجه ايستا است که براي سطوح مختلف فعاليت در دامنه مربوط، تعديل شده است .
همچنين بودجه انعطاف پذيرف بودجه اي است که با تغييرات در سطح يا حجم فعاليت، تعديل لازم را داشته باشد. اين بودجه به مديريت امکان مي دهد تا هزينه ها ودرآمدهاي واقعي را، با بودجه هاي آن در همان سطح فعاليت واقع شده، مقايسه کند، بودجه انعطاف پذير ممکن است براي هر يک از اقلام درآمد يا هزينه مورد استفاده قرار گيرد.
بودجه انعطاف پذير، براي تحليل تغييرات در هزينه ها و درآمدها، در هر سطح فعاليت است. اگر هيچ گونه تغييري در سطح فعاليت، مورد انتظار نباشد و واقع نشود، نيازي به بودجه انعطاف پذير نيست. در اين حالت، تمام مبالغ در بودجه انعطاف پذير در دامنه مربوط ثابت باقي خواهد ماند(تمام هزينه ها ثابت مي مانند).
در بودجه انعطاف پذير، که براساس فرمول بر نامه ريزي خطي y=a+bx شکل گرفته است که در اين فرمول y: بيانگر هزينه کل ،a : بيانگر مقدار ثابت هزينه ،b: بيانگر هزينه متغيير هرواحد (شيب خط) وx بيانگر سطح فعاليت است . در هرمورد با داشتن مقادير a,b و قراردادن مقادير مختلف به جاي x مي توان هزينه کل thumbs up را پيش بيني کرد . در کل بودجه انعطاف پذير بودجه اي است که از يک جزء ثابت ويک جزء متغير تشکيل شده است .

گوزلیم عکسین دوشوب پیماندن پیمانیه

گوندریب عشقین منی میخاندن میخانیه

گئتمیشم میخانیه من دردیمه درمان اولام

دردیمی بیر بیر دیم من ساغر و پیمانیه

دردیمه درمان شراب اولدو حبیبیم ساقی لر

گوندریب عشقیم منی گور هانسی داروخانیه

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTiJ4evUTSiPaWN4c5Iczp...VY2wXNRMnQ]
27-02-1390 10:49 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.