به فکر سه امتياز بوديم نه زدن 5گل - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

به فکر سه امتياز بوديم نه زدن 5گل
زمان کنونی: 20-09-1395،10:34 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 105

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: به فکر سه امتياز بوديم نه زدن 5گل
ارسال: #1
به فکر سه امتياز بوديم نه زدن 5گل
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
علي حمودي درباره بازي تيمش برابر فجر سپاسي شيراز گفت: انتظار يک ديدار سخت را داشتيم و همان طور که ديديد هر دو تيم در نيمه نخست بازي درگيرانه‌اي از خود به نمايش گذاشتند. ولي بعد از به ثمر رساندن گل اول ديدار بازي به سود ما شد و ما توانستيم با روحيه‌اي مضاعف به کار ادامه دهيم.

به گزارش ايسنا،او در ادامه افزود: در اين گونه ديدار زدن گل نخست بسيار مهم است و معمولا تيمي که گل اول را دريافت کند از نظر روحي، رواني دچار آشفتگي مي‌شود. از سويي با بي‌احتياطي دروازه‌بان فجر و اعلام پنالتي براي ما، اين آشفتگي روحي براي تيم فجر دوچندان شد.

مدافع کناري استقلال در ادامه گفت: مهم کسب سه امتياز اين ديدار بود و با توجه به نزديکي رقبا در صدر جدول به ما، در همه ديدارها فقط به سه امتياز فکر مي‌کنيم و زدن پنج گل در ذهن‌مان نبود. ولي خدا را شکر توانستيم با يک بازي خوب و شناور هم سه امتياز را به دست آورديم و هم موفق به زدن پنج گل شديم.

او در ادامه افزود: تيمي که در زمين خودش عقب بيفتد فشار رواني بالايي را متحمل مي‌شود و شايد جمعه روز خوب ما بود که موفق شديم با اين اختلاف فجر را شکست دهيم.

حمودي در ادامه درباره جا افتادنش در ترکيب ثابت استقلال به ايسنا گفت: خدا را شکر راحت‌تر مي‌توانم کارم را انجام دهم و اين نتيجه اعتماد کادر فني و تمرين‌هاي خودم است. البته نبايد فراموش کنيم عملکرد من هم وابسته به روند تيم است و استقلال در چند هفته گذشته هر بازي بهتر شده و بازي‌هاي خوبي از خود به نمايش مي‌گذارد.

او در ادامه از مدعيان قهرمان نام برد و گفت: استقلال،‌ سپاهان، فولاد و تراکتور مدعيان قهرماني هستند و فکر نمي‌کنم با تساوي فولاد برابر ملوان اين تيم از کورس قهرماني جدا شده باشد. چرا که در طول اين فصل ما يک بار به فاصله 6 امتيازي رقبايمان هم رسيديم و با يک تساوي به سرعت اين فاصله جبران شد. با اين حال فکر مي‌کنم بازي‌هاي رودروي مدعيان قهرماني سرنوشت جام را مشخص مي‌کند.

مدافع استقلال در پايان درباره بازي بعدي تيمش برابر نفت آبادان گفت: من اهوازي هستم و همواره بين اهواز و آبادان يک کري وجود داشته است ولي به شخصه دوست ندارم نفت به دسته پايين‌تر سقوط کند. با اين حال با توجه به اينکه نفت چيزي براي از دست دادن ندارد و همچنين انگيزه‌ي بالاي بازيکنان همه تيم‌ها در ديدارهاي مقابل استقلال و پرسپوليس، فکر مي‌کنم بازي سختي را پيش رو خواهيم داشت. اما فراموش نکنيد ما براي همه سه امتيازها برنامه‌ريزي کرده‌ايم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
28-11-1391 06:45 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.