برکناري‌ام نقشه‌کشي نمي‌خواست - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

برکناري‌ام نقشه‌کشي نمي‌خواست
زمان کنونی: 14-09-1395،01:45 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 60

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: برکناري‌ام نقشه‌کشي نمي‌خواست
ارسال: #1
برکناري‌ام نقشه‌کشي نمي‌خواست
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
محمد رويانيان درباره تغيير و تحولات کادر مديريتي باشگاه پرسپوليس گفت: چند روز قبل از سفرم به روسيه صحبتي با وزير ورزش داشتم. ايشان در آن جلسه به من گفتند که جابه‌جايي‌هايي در هيات مديره پرسپوليس انجام مي‌شود اما زمانش را به من نگفتند. پس از آن چون سفرم به روسيه از قبل هماهنگ شده بود و روبين کازان هم باشگاه بزرگي بود که حيف مي‌شد به آن جا نرويم، به همراه دايي به روسيه رفتيم. بعد ديدم که چيزهايي مي‌گويند و حرف از تغييرات هيات مديره مطرح مي‌شود. من هم درباره اين مسائل در همان حدي مي‌دانم که در سايت‌ها خواندم.

به گزارش ايسنا، وي درباره جلسه شنبه هيات مديره پرسپوليس گفت: من هم شنيده‌ام که اين جلسه قرار است در وزارت ورزش برگزار شود و ظاهرا تعدادي از پيشکسوتان را هم به آن دعوت کرده‌اند. ابتدا قرار بود اين جلسه سه‌شنبه باشد اما پس از آن جابه‌جايي‌ها در هيات مديره جلسه به پنجشنبه موکول شد اما از آنجايي که ايران نبودم، زمان بعدي جلسه شنبه اعلام شد. اتفاقاتي قرار است بيفتد که اميدوارم به نفع پرسپوليس باشد.

رويانيان درباره دليل برکناري‌اش از مديريت پرسپوليس نيز گفت: 15 روز قبل از فينال جام‌حذفي، دولت به ستاد کل نيروهاي مسلح اعلام کرد که ماموريت من تمام شده و بايد بازگردم. بيش از دو ماه است که بلاتکليف هستم. حالا هم که مسئله برکناري‌ام مطرح شده، فکر مي‌کنم که اين کار از قبل تصميم‌گيري شده است اما چون تيم، مربي نداشت و فصل نقل و انتقالات آغاز شده بود، اجازه دادند که تيم را سروسامان بدهم.

وي ادامه داد: پيش از اين به همراه فتح‌الله‌زاده نامه‌اي به رييس جمهور داديم و از او خواستيم که به ما کمک کند. خودم به معاونت برنامه و بودجه مراجعه کردم و آن نامه را پيگيري کردم. نمي‌دانم آن پول را به استقلال داده‌اند يا نه ولي پول پرسپوليس را احتمالا پس از تغيير مديريت پرداخت مي‌کنند. از ابتداي فصل نقل و انتقالات تاکنون حدود 5 ميليارد تومان خرج کرده‌ايم و کمي ديگر هم نياز داريم که حداقل 30 درصد قرارداد بازيکنان و مطالبات سال گذشته‌شان را بدهيم. نمي‌دانم چرا پرداخت اين پول يک ماه است متوقف شده. شايد مي‌خواهند با آمدن مدير جديد پرداختش کنند.

مديرعامل پرسپوليس همچنين درباره اينکه با تغيير مديريت باشگاه تکليف سرمربي تيم چه مي‌شود، گفت: در سفر روسيه دايي را بيشتر شناختم. او انسان بزرگ، باهوش و مقتدري است که پرسپوليس را خيلي دوست دارد. در اين سفر خيلي تلاش کردم که او را توجيه کنم. اميد من اين است که پس از رفتن من، دايي با قدرت رهبري‌اش پرسپوليس را حفظ کند. يک سري حرف‌ها را نمي‌شود زد. دو سه ماه است که پروژه‌اي را شروع کرده‌اند. ماليات برخي را بخشيده‌اند و به برخي قول پست‌هاي عالي داده‌اند. سرپرستي پرسپوليس از آن پست‌هايي است که يکي از مقامات عالي‌رتبه قولش را به يکي از آقايان داده است.

رويانيان ادامه داد: از رفتار مسئولان تعجب مي‌کنم. برکناري من به نقشه کشي نياز نداشت. با يک امضا آمده بودم و با يک امضا مي‌رفتم. اين پست‌هاي دوزاري نيازي به پيچاندن ندارد. از 15 روز قبل از فينال جام حذفي عملا من را برداشته بودند اما پس از فينال و ناکامي پرسپوليس، گل‌محمدي استعفا کرد و مهدوي‌کيا هم رفت. اگر من هم مي‌رفتم، ديگر پرسپوليسي نمي‌ماند. ماندم و تيم را بستم و زودتر از همه تيم‌ها اردوي تيم را برگزار کردم.

مجري برنامه ورزش و مردم که رويانيان در آن برنامه صحبت مي‌کرد، خطاب به وي گفت که سردار باران‌چشمه اعلام کرده که از ماموريت رويانيان در دولت يک سال ديگر باقي مانده است. رويانيان در پاسخ گفت: مسئله ماموريت من در دولت مورد اوليه بود و اکنون فکر مي‌کنم مشکل خود من هستم.

رويانيان در ادامه گفت: اگر براي انسانيت، اخلاق و اهداف عاليه ارزشي قائل نباشيم اين سمت‌ها و مسئوليت‌ها ارزشي ندارد. مردم من را قبل از ورودم به فوتبال مي‌شناختند. من از پرسپوليس يک ريال هم نگرفتم چون حقوقم را از محل کارم مي‌گرفتم. دست هر کسي را که به پرسپوليس خدمت کند مي‌بوسم و در خدمتش هستم اما متاسفم که برخي از عزيزان هنوز نيامده مصاحبه مي‌کنند و شخصيت افراد را مي‌کوبند. من دوباره عضو هيات مديره پرسپوليس هستم و اميدوارم اعضا با هم هماهنگ باشند و کارها را درست پيش ببرند.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
07-04-1392 01:42 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان