با رئال افتخارات جديدي کسب مي‌کنم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

با رئال افتخارات جديدي کسب مي‌کنم
زمان کنونی: 16-09-1395،01:36 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 79

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: با رئال افتخارات جديدي کسب مي‌کنم
ارسال: #1
با رئال افتخارات جديدي کسب مي‌کنم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 11-11-1391 05:06 ب.ظ توسط Armin 2afm
مسعود اوزيل که در چند هفته گذشته و در مصاحبه با رسانه‌هاي گوناگون بحث استمرار همکاري با سفيدپوشان را مورد تاکيد قرارداده، در گفت‌وگو با راديو مادريد اظهار داشت: قبل از هر چيز بايد گفت از بودن و همکاري با باشگاه بزرگي مثل رئال مادريد بسيار خوشحالم. هيچ‌وقت اولين بازي که با پيراهن رئال انجام دادم، را از ياد نخواهم برد. دوست دارم همکاري‌ام با رئال ادامه يابد. مي‌خواهم با اين تيم محبوب افتخارات جديدي را کسب کنم.

او ادامه داد: هميشه گفته‌ام و اکنون نيز تکرار مي‌کنم دوست دارم با پيراهن رئال، با فوتبال وداع کنم.

وي در مورد رويارويي چهارشنبه شب با بارسا (امشب) اظهار داشت:‌ فينال سوپرجام با بارسا که حريف را شکست داديم و نيز غلبه بر بارسا در لاليگا فصل قبل را هيچ‌وقت از ياد نخواهم برد. آرزو مي‌کنم در پايان بازي با بارسا نيز شاهد موفقيت تيمم باشم.

مصاف ياران اوزيل و بارسا امشب (چهارشنبه) ساعت 23:30 در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو در مرحله نيمه نهايي جام حذفي انجام خواهد شد. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
11-11-1391 05:05 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.