با اين شرايط درتمرينات حاضر نمي‌شوم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

با اين شرايط درتمرينات حاضر نمي‌شوم
زمان کنونی: 18-09-1395،05:41 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 108

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: با اين شرايط درتمرينات حاضر نمي‌شوم
ارسال: #1
با اين شرايط درتمرينات حاضر نمي‌شوم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 13-11-1391 05:02 ب.ظ توسط Armin 2afm
سرمربي تيم فوتبال شهيد منصوري قرچک در گفت و گو با خبرنگار ايسنا، درباره باخت ديروز تيم منصوري قرچک برابر شهرداري تبريز توضيح داد: در چند روز اخير هشدار داده بوديم که وضعيت تيم خوب نيست اما کسي گوش نکرد. بازيکنان شب قبل بازي تصميم گرفته بودند تا بازي نکنند اما من از آنان خواهش کردم بيايند و هر تصميمي که مي‌خواهند بگيرند بعد از بازي باشد. ما بازي را هم به خاطر همين مشکلات باختيم. بازيکنان در رختکن هم معترض شدند و گفتند اين بازي هم تمام مي‌شود اما اتفاقي نمي‌افتد.

وي ادامه داد: تمرين تيم تعطيل شد و بازيکنان شهرستاني به شهر خود برگشتند. در بازي هفته بعد هم به ساري نخواهيم رفت. منصوري دو سال پياپي قهرمان شده اما مبالغ زيادي را به بازيکنان بدهکار است. در فصل جاري هم که يک ماه به پايانش مانده، تنها 20 درصد قراردادها پرداخت شده است. کادر فني هم هيچ پولي دريافت نکرده و ما حتي در هزينه‌هاي سفر و تغذيه هم مشکل داريم. خوابگاه بازيکنان شهرستاني ما کوچکترين امکانات را ندارد. ما امسال در شروع مسابقات هم مشکل داشتيم و دير استارت زديم اما با تمرين حل شد. بعد از آن ناکامي جام جهاني را داشتيم و هر موقع تلاش کرديم به بن بست خورديم.

سرمربي تيم شهيد منصوري قرچک همچنين اظهار کرد: بزرگترين مشکل ما اين است که نمي‌دانيم صاحب تيم کيست! همه دنبال زندگي خودشان رفتند و ما هم تنها به احترام مردم قرچک تا الان صبر کرديم اما ديگر بازيکنان قادر نيستند ادامه دهند. مسئولان هم از من گله کردند که چرا مصاحبه مي‌کني و مي‌گويي از بازيکنان خواهش کردي به تمرين برگردند. من هم به آنها گفتم حالا شما خواهش کنيد. با اين شرايط نمي‌توان تيم داري کرد. ما زماني هم که قهرمان شديم مشکل داشتيم. هر کاري هم که مي‌کنيم نتيجه عکس داده و بي توجهي‌ها بيشتر مي‌شود.

لک در ادامه با انتقاد از سرپرست تيم افزود: از روز اول به تقوي گفتم که شما خودت را کنار بکش تا مسئولان مشکلات را ببيند. اما او خودش را جلو انداخت و الان که به اين روز افتاده‌ايم مي‌گويد طرف شما هستم. آقاي تقوي!آن موقعي که تيم مي‌بستي بايد فکر اين روزها را مي‌کردي. البته تقوي هم گناهي ندارد و او هم از جيب خودش هزينه مي‌کند. ما در گذشته به مسئولان قرچک مشکلات را مي‌گفتيم اما آن‌ها به شوخي مي‌گرفتند. مشکلاتي که منصوري دارد ليگ را از هم مي‌پاشد. ما حتي امکانات يک تيم جام رمضاني را هم نداريم.

وي همچنين با اشاره به تاثير منفي رفتن کريم منصوري از تيم گفت: مهندس منصوري هم سال قبل به تعهداتش عمل نکرد. به هر حال وقتي تيم قهرمان مي‌شود و بازيکنان هيچ چيز نمي‌بينند، نااميدي سراغشان مي‌آيد. ديگر هيچ روزنه اميدي برايمان نمانده است. خود منصوري سال قبل هزينه‌هاي جاري تيم ملي را مي‌داد اما امسال مي‌گويد تيم را رها کنيد تا با سر زمين بخورد. با چنين وضعيتي ديگر تيمي به اسم منصوري در فصل بعد حضور نخواهد داشت.  

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
13-11-1391 05:01 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.