بازي با داماش 6 امتياز دارد - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بازي با داماش 6 امتياز دارد
زمان کنونی: 17-09-1395،04:02 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 109

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بازي با داماش 6 امتياز دارد
ارسال: #1
بازي با داماش 6 امتياز دارد
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در نشست خبري پيش از بازي با داماش اظهار کرد: بازي سختي با داماش داريم. شرايط آنها با ما کاملا متفاوت است. آنها دو بازي قبلي خود را برده‌اند اما ما باخته‌ايم و تمام اميدمان اين است که در زمين خودمان اين بازي را ببريم. با توجه به شرايط امتيازي دو تيم اين بازي براي ما شش امتيازي است و اگر داماش را ببريم، 6 امتياز از اين تيم جلو مي‌افتيم اما اگر آنها پيروز بازي شوند، از نظر امتيازي به ما مي‌رسند. بازي‌هاي پاياني ليگ براي همه تيم‌ها سخت است. مي‌دانيم که فقط به بازي خوب امتياز نمي‌دهند و تلاش مي‌کنيم که در کنار بازي خوب، تمام امتيازهاي بازي را هم بگيريم.

دايي درباره روند تيمش در نيم فصل دوم و عدم نتيجه‌گيري راه‌آهن در چند هفته گذشته گفت: از روند فوتبالي بازيکنانم خيلي راضي هستم و از آنها تشکر هم مي‌کنم. آنها خوب بازي مي‌کنند. با اين حال ما فقط بدشانسي نياورده‌ايم بلکه موقعيت‌هايمان را هم با بي‌دقتي از دست داده‌ايم. در دو بازي قبل گل نزديم که ضعف ما هم در همين بوده است. از نظر امتيازي خيلي بد نتيجه گرفته‌ايم اما از نظر فوتبالي جزو سه تيم اول ليگ هستيم. من از بازيکنانم راضي‌ام. با يک برد شرايط ما درست مي‌شود و به آينده راه‌آهن اميدوارم. هنوز 27 امتياز ديگر باقي‌مانده و به دنبال اين هستيم که در اين 9 بازي بهترين نتايج را بگيريم. در واقع به بازيکنانم گفته‌ام که ليگ تازه از فردا براي ما شروع مي‌شود.

دايي با اشاره به غيبت سه بازيکن خود در بازي فردا گفت: متاسفانه هنوز علي‌عسگر را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم. عباسفرد هم در بازي قبل آسيب ديد و مهرداد کفشگري به دليل محروميت نمي‌تواند ما را همراهي کند.

خبرنگاري از سرمربي راه آهن پرسيد، شما هميشه به داوري‌ها معترض بوده‌ايد. محسن ترکي پس از خداحافظي از داوري گفته که شما حرف‌هايي به او زده‌ايد. دايي در پاسخ گفت: اول از همه بايد بگويم اين‌که مي‌گوييد، من هميشه به داوري معترض بوده‌ام، درست نيست. لطفا لفظ هميشه را از صحبت‌هايتان حذف کنيد. مثل اين مي‌ماند که من بگويم همه خبرنگارها فلان هستند. ما هميشه از حق دفاع مي‌کنيم. من تا زماني که در فوتبال باشم و زندگي کنم، از حق دفاع خواهم کرد.

وي افزود: راجع به تصميم ترکي هم حرفي ندارم. همه قضاوت او را در بازي استقلال و راه آهن ديدند. همه هرچه دوست دارند، مي‌توانند در اين باره بگويند اما نه تنها به ترکي بلکه به هيچ احدي حتي اگر بدترين تصميم‌ها را براي ما گرفته باشند، توهين نکرده‌ام. کاري ندارم که ترکي ديگر قضاوت مي‌کند يا نه. تصميم او به خودش بستگي دارد و به علي دايي ربط ندارد که درباره تصميم ترکي صحبت کند. من فقط درباره تيم خودم صحبت مي‌کنم.

دايي همچنين درباره مشکل تيمش در ضدحمله‌ها در چند بازي گذشته گفت: اين موضوع يکي از نقطه ضعف‌هاي ما بوده است. اگر در بازي قبل اشتباه فردي نداشتيم، روي ضدحمله گل نمي‌خورديم. البته اشتباه در کار گروهي هم وجود دارد اما در تمرين‌ها خيلي کار کرده‌ايم که اسير ضدحمله نشويم.

سرمربي راه آهن در پايان درباره اين‌که بيشتر بازي‌هاي پاياني اين تيم با تيم‌هاي پايين جدولي است، گفت: به نظر من اين بازي‌ها سخت‌تر از بازي‌هاي ديگر است. تيم‌هايي که خطر سقوط را احساس مي‌کنند، براي بردن به زمين مي‌آيند و با تمام وجود مقابل حريف خود قرار مي‌گيرند؛ چرا که چيزي براي از دست دادن ندارند. ما هم نگاه نمي‌کنيم که آنها در کجاي جدول هستند و مطمئنا تا پايان فصل همه بازي‌ها براي ما حکم فينال را دارند.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
28-11-1391 06:55 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.