بازي بااستقلال هيچ پشت پرده‌اي نداشت - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بازي بااستقلال هيچ پشت پرده‌اي نداشت
زمان کنونی: 13-09-1395،10:04 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 105

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بازي بااستقلال هيچ پشت پرده‌اي نداشت
ارسال: #1
بازي بااستقلال هيچ پشت پرده‌اي نداشت
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
محمود ياوري در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص شکست 5 بر صفر فجر سپاسي مقابل استقلال عنوان کرد: ديدار روز گذشته دو نيمه متفاوت داشت در نيمه اول بسيار عالي ظاهر شديم و در 45 دقيقه دوم بسيار بد عمل کرديم. در نيمه اول نتوانستيم گل بزنيم و در نيمه دوم که خيلي بد ظاهر شديم استقلال بهترين عملکرد را داشت و توانست به پيروزي پرگل دست پيدا کند.

وي در مورد اينکه سرمربي استقلال هم معتقد بوده پيش از گل اول آبي‌پوشان فجر سوار در بازي بوده تصريح کرد: ما جوان‌ترين بازيکنان ليگ بلکه بازيکنان 17 ساله را در اختيار داريم. بازيکنمان از پژمان منتظري که مدافع تيم ملي است عبور کرده اما از 4 قدمي نتوانسته توپ را به گل تبديل کند. پس از آن پنالتي‌اي رخ مي‌دهد و جوان‌ها زماني که قرار است افت داشته باشند به سرعت اين اتفاق رخ مي‌دهد. زماني که قرار است جوان به سرعت به جلو پيش رود همانگونه هم افت خواهد کرد و به سرعت تضعيف مي‌شود و احساسات بر منطقش غلبه مي‌کند.

ياوري خاطرنشان کرد: استقلال از بهترين نيمه خود استفاده کرد اما ما نتوانستيم از بهترين نيمه خود بهره ببريم. اين است تفاوت بين بازيکنان جوان و باتجربه. بازيکنان را با يکديگر مقايسه کنيد متوجه خواهيد شد تاکنون هيچ تيمي استقلال را در يک نيمه به اين اندازه زجر نداده بود.

وي ادامه داد: فوتبال پر از حوادث است که اين حوادث در بازي روز گذشته به سود استقلال رقم خورد. ملوان هم با آن وضعيت مقابل پرسپوليس قرار مي‌گيرد. در فوتبال حوادث به نفع هر تيمي رقم بخورد برنده خواهد شد.

سرمربي فجر سپاسي در مورد عملکرد صالح خليل آزاد دروازه‌بان تيمش يادآور شد: فرقي نمي‌کند همه بازيکنانم ضعيف بودند. صالح جوان است و بايد به او ميدان داد در هفته‌هاي گذشته هم خوب بازي کرده بايد ميدان دهيم تا آنها پيشرفت کنند. متاسفانه وقتي به آنها ميدان مي‌دهيم که پيشرفت کنند ساير تيم‌ها از آنها استفاده مي‌کنند.

ياوري در واکنش به صحبت‌هاي سرپرست تيمش مبني بر اينکه اتفاقات پشت پرده‌اي در ديدار استقلال رخ داده با عصبانيت گفت: من درباره صحبت‌هاي ديگران اظهار‌نظر نمي‌کنم مي‌خواهم در مورد نکات فني صحبتي کنم. هيچ پشت پرده‌اي در بازي نبوده است. تعويض‌هاي من اجباري بود. تعداد نفرات ما همين است و تعويض‌هايمان بر اساس داشته‌هايمان بود. آقاي عاري در مورد تعويض‌ها درست گفته اما هيچ مسئله‌اي پشت پرده نبوده است.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
28-11-1391 06:58 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.