بازيکنان لبنان استاد تقلب‌اند - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بازيکنان لبنان استاد تقلب‌اند
زمان کنونی: 20-09-1395،12:28 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 92

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بازيکنان لبنان استاد تقلب‌اند
ارسال: #1
بازيکنان لبنان استاد تقلب‌اند
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 13-11-1391 05:06 ب.ظ توسط Armin 2afm
به گزارش ايسنا، کارلوس کي روش در نشست خبري ظهر امروز (حمعه) خود با اصحاب رسانه که هم زمان با شروع تمرينات آماده سازي تيم ملي براي بازي با لبنان بود، ابتدا از حضور پر تعداد اصحاب رسانه در اين نشست ابراز خوشحالي کرد و گفت: حضور شما مرا بسيار خوشحال کرده و اعلام مي‌کنم که قدردان حضورتان هستم. مسلما اين ثابت مي‌کند که تيم ملي براي همه سالم و جذاب است.

کي روش در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره برنامه‌هاي آماده سازي تيم ملي براي بازي با لبنان اظهار کرد: ما تمرکز کامل براي انجام تمرينات آماده سازي پيش از بازي با لبنان داريم. خوشبختانه تيم را به طور کامل در اختيار داريم و لژيونرهاي ما از دوم و سوم فوريه به جمع بازيکنان اضافه مي‌شوند.

وي افزود: بازي با لبنان اولين مسابقه ما در رقابت‌هاي مقدماتي جام ملتهاي آسياست اما براي ما يک نکته بسيار مهم دارد و اينکه اين بازي هم جزو برنامه‌هاي آماده سازي ما در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني قرار دارد. بنابراين ما از امروز تا ششم فوريه تمرين مي‌کنيم و از سوم فوريه سه بازيکن لژيونر يعني دژاگه، قوچان نژاد و شجاعي به تيم ملي اضافه مي‌شوند.

کي روش گفت: طبق روال تمام بازيها وظيفه ما متمرکز شدن روي برنامه‌هاي آماده سازي است و اين هدف اصلي ماست که به خوبي آماده شويم. مسلما من و بازيکنان مي‌توانيم بگوييم اين يک بازي خاص براي ماست، چون در ذهن ما به صورت شفاف اتفاقات بازي با لبنان وجود دارد و با در ذهن داشتن آن اتفاقات سعي مي‌کنيم در ديداري دوباره مقابل اين تيم بهترين عملکرد را داشته باشيم. اتفاقاتي که نه فقط درون بازي بلکه خارج از زمين بازي هم بود.

کي روش در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه با پايان يافتن مهلت ده روزه سازمان ليگ و کادر فني تيم ملي براي هماهنگ کردن برنامه مسابقات باشگاهي و اردوهاي تيم ملي، اکنون چه توافقي ميان شما و سازمان ليگ حاصل شده؟ گفت: ما در حال حاضر يک جواب از سازمان ليگ دريافت کرديم. البته اطلاعات جزيي و دقيق را هنوز نگرفتيم اما يک شکل کلي براي برنامه ريزي داريم و اين را دريافت کرديم.

سرمربي تيم ملي فوتبال در ادامه نشست خبري خود در پاسخ به سوال خبرنگاري که از او درباره واکنش رويانيان به فهرست جديد تيم ملي پرسيده بود، اظهار کرد: هر کسي مي‌تواند درباره نفرات دعوت شده به تيم ملي عقايدي داشته باشد. وقتي مربيان بازيکنان مورد نظر خود را انتخاب مي‌کنند هميشه فضا براي اظهارنظر افراد وجود دارد. يک دسته از افراد از اين فهرست خوششان مي‌آيد و يک دسته هم آن را دوست ندارند.

وي افزود: همين طور وقتي مديران عامل باشگاه‌ها مربي موردنظر خود را انتخاب مي‌کنند، فضا براي اظهارنظر‌هاي مختلف باز است. به همين خاطر است که فوتبال بازي اظهارنظرها و عقايد مختلف است.

در ادامه خبرنگار ديگري از کي روش درباره جدال لفظي خود در رسانه‌ها با بعضي از مربيان ليگ برتر پرسيد که او پاسخ داد: من خيلي خوشحالم که شما جلوي ساير دوستان رسانه‌اي اين بحث را مطرح مي‌کنيد. اين مسائل را شما از من بهتر مي‌دانيد. من فقط يک مربي‌ام. يکي از رسانه‌ها از من درخواست مصاحبه داشت و من هم يک ساعت و نيم از وقت خودم را به انجام اين گفت و گو اختصاص دادم. از ميان اين يک ساعت و نيم آن رسانه فقط يک دقيقه از صحبت‌هاي من را برداشت و يک سري از صحبت‌هاي من را که خارج از معناي واقعي‌اش بود انتخاب و منتشر کرد. شما مي‌دانيد و بقيه دوستان رسانه‌اي هم به اين موضوع واقفند که در طول حضور دو ساله‌ام در ايران به هيچ عنوان راجع به ليگ صحبت نکردم.

کي روش افزود: حتي بعضي وقتها بعضي از خبرنگاران از من ناراحت شدند که چرا درباره بازيهاي ليگ اظهارنظر نمي‌کنم. اما من هيچ وقت راجع به بازي‌ها و همکاران خودم در ليگ اظهارنظر نمي‌کنم.

سرمربي تيم ملي با اشاره به اينکه تنها درباره وجود تمارض در ليگ ايران صحبت کرده گفت: من راجع به يک نوع اخلاق که به نفع فوتبال نيست حرف زده بودم. مصدوميت‌هاي نمايشي و تمارض و وقت کشي براي فوتبال خوب نيست. من اين مسئله را آن روز گفتم و همين حالا هم تکرار مي‌کنم. اين موضوع همانطور که راجع به فوتبال ايران مصداق دارد در ساير کشورها هم ممکن است رخ دهد. اما مسلما براي فوتبال مفيد نيست. بازي بعدي ما با لبنان است. در بازي قبلي که با اين تيم داشتيم لبناني‌ها 13 دقيقه و 48 ثانيه از وقت بازي را تلف کردند. آنها در آن بازي استاد تقلب و اجراي اين کار بودند. داور هم در آن بازي با بازيکنان لبنان همکاري کرد. کاري که اصلا در فيرپلي وجود ندارد.

در ادامه اين نشست خبرنگار ديگري مجددا علت کاهش بازيکنان دعوت شده از پرسپوليس را پرسيد و سوال کرد آيا اين موضوع ارتباطي به حضور مانوئل ژوزه در پرسپوليس داشته يا خير؟ که سرمربي تيم ملي در پاسخ گفت: اين نگاه درستي براي ارزيابي بازيکنان دعوت شده به تيم ملي نيست. وقتي نوبت به انتخاب مي‌رسد من از باشگاه‌ها دعوت نمي‌کنم بلکه از بازيکناني دعوت مي‌کنم که فکر مي‌کنم بهترين هستند. فرقي نمي‌کند بهترين‌ها در پرسپوليس باشند يا فولاد يا ملوان. اگر نوبت به دعوت شدن از بازيکناني برسد که مصدوم بوده‌اند و حالا در باشگاه ديگري بازي مي‌کنند اين کار انجام خواهد شد. من اينجا چوب جادويي ندارم که با آن هر کاري که خواستم انجام دهم. اين طرز تفکر که بخواهيم مسائل باشگاه‌ها را به تيم ملي بکشانيم درست نيست و باعث مي‌شود متضرر شويم چيزي که در ابتداي فصل هم از آن ضربه ديديم. اما متاسفانه بعضي‌ها به اين موضوع توجهي ندارند.

کي روش در ادامه اين نشست خبري اظهار کرد: متاسفانه عده‌اي نمي‌خواهند از اتفاقاتي که در گذشته رخ داده درس بگيرند. بايد اين را باور کنيم که از درب کنفرانس به اين طرف همه مسائل بايد در خصوص تيم ملي باشد و به اين تيم مربوط شود. اينکه همه ما يک هدف داريم و آن موفقيت تيم ملي است و اگر اصرار داريد مسائل مربوط به باشگاه‌ها را مي‌توان بيرون از اينجا درباره‌اش صحبت کرده و حل کنيد.

وي افزود: يادمان نرود که رقباي اصلي ما لبنان و قطر هستند و جنگ واقعي ما با آنهاست. بنابراين نبايد مسائل بي هدف و بي موردي را مطرح کنيم و سعي کنيم چنين مسائلي وارد تيم ملي نشود.

کي روش گفت: يک روز برخي ها مطرح کردند که من با قطر همکاري مي‌کنم و من هم گفتم صبر کنيد و يک روزي مي‌گويم چه کسي با قطر همکاري مي‌کند. امروز مي‌خواهم اين را مطرح کنم که لبنان الان کجا اردو زده است؟ اين تيم ديروز با چه تيمي بازي دوستانه داشت؟ کجا بود؟ مسلما در خانه من نبوده است! پس فراموش نکنيد مسئوليت همه ما اين است که بجنگيم و از تيم ملي ايران دفاع کنيم. به خاطر داشته باشيد الان وقت اتحاد و همدلي و به نمايش گذاشتن غرور ايراني است. ما با غرور ايراني بايد بدانيم رقباي اصلي ما کره و قطر و ... هستند و متحدانه به ديدار آنها برويم. رقيب من پرسپوليس يا مدير عامل اين باشگاه، استقلال يا مدير عامل سپاهان و ... نيست. رقيب ما کره ، قطر و ... است.

کي روش گفت: الان زماني است که بايد همه يک دل و متحد باشيم تا از منافع تيم ايران دفاع کنيم و از اين مسائل بي اهميت پرهيز کنيم. از همه مي‌خواهم تمرکز تيم ملي را با اين مسائل از بين نبرند. به اين موضوع فکر کنيد. من به خاطر يک تصميم ناعادلانه از نشستن روي نيمکت تيم ملي براي بازي با قطر محروم شدم. داور بازي با ازبکستان دو گل تيم ايران را به حساب نياورد. دوباره برويد صحنه گل آنها را ببينيد. من از همگي توقع دارم و وظيفه تمامي دوستان است که به اين موضوع دقت کنند. در آن بازي توپ از زمين خارج شده بود و بايد پرتاب اوت انجام مي‌شد. بعد از آن داور به اشتباه خطاي پولادي روي بازيکن آنها را گرفت و در ادامه هم که ديديد چه شد. حالا با تمام اين مسائل که جلوي چشمانتان است باز هم مي‌خواهيد درباره رويانيان يا نظرات مديران عامل باشگاه‌ها و از اين جور مسائل سوال کنيد و انتظار داشته باشيد که در اين باره صحبت کنيم؟! من در ايران حضور دارم، براي اينکه بجنگم و شما هم اگر حاضر هستيد بگوييد.

سرمربي تيم ملي در ادامه در پاسخ به اين سوال که ايران و لبنان الان و چهار ماه ديگر با هم بازي خواهند کرد، در حالي که بازي دوم براي تيم ايران مهمتر است، بنابراين چه استراتژي در پيش مي‌گيريم تا دست تيم ايران در اين بازي رو نشود که لبناني‌ها در بازي دوم بتوانند از آن سود ببرند، اظهار کرد: براي من به عنوان سرمربي مهمترين بازي، مسابقه‌اي است که پيش رو داريم. ما نمي‌توانيم در يک زمان به دو بازي فکر کنيم. هر بازي در زمان خودش بايد به آن پرداخته شود. اين طرز فکر بايد تغيير کند. ما بايد اول فکر کنيم که اين بازي مهم است و بايد آن را ببريم تا بازي بعدي برسد و آن زمان درباره‌اش حرف بزنيم.

وي افزود: لبنان الان اينجاست، بنابراين ما بايد خوب بازي کنيم و ببريم. بازيکنان بايد انگيزه جنگ جويانه بالايي داشته باشند. من از آنها مي‌خواهم که با روحيه و انگيزه کامل در اين بازي حاضر شوند. بازيکنان ما بعد از بازي با ازبکستان الان ديگر مي‌دانند که هيچ وقت کافي نيست که يک بر صفر پيروز شويم.

کي روش در ادامه نشست تاکيد کرد: چيزي که الان بالاترين اهميت را دارد بازي پيش روي ماست. هيچ شکي نيست که بايد اين پيغام را به همه تيم‌ها از جمله لبنان بدهيم که ما با هم متحد هستيم و با اتحادي که داريم به موفقيت تيم ايران فکر مي‌کنيم. رسيدن به جام جهاني فقط در بازي پاياني تعيين مي‌شود و هيچ وقت قبل از آخرين دقيقه بازي پاياني برنده و بازنده مشخص نيست. مي‌خواهم سه بازي پيش رو را تشبيه کنم به 15 دقيقه پاياني يک مسابقه. به طوري که اين 15 دقيقه براي کساني است که انگيزه بالايي دارند. براي کساني است که با قلبشان بازي مي‌کنند و خون باشهامتي درون رگ‌هايشان است. اين سه بازي آخر در راه صعود به جام جهاني براي ايرانيان سخت کوش و جنگجو است.

سرمربي تيم ملي در پاسخ به اين سوال که پيش بيني‌تان از ليست نهايي بازي با لبنان چيست و از نبود سيدمهدي رحمتي در ترکيب تيم ملي نگران نيستيد چون برخي از مردم نسبت به اين موضوع ابراز نگراني مي‌کنند، پاسخ داد: اميدوارم تمامي بازيکنان تا شش فوريه به خوبي آماده باشند و بتوانند براي ما بازي کنند. من بازيکنان فعلي را کاملا مي‌شناسم و مي‌دانم چهارشنبه سردرد بزرگي خواهم داشت. براي اينکه مطمئنا کار سختي براي انتخاب بازيکنان ليست نهايي دارم.

وي افزود: از اين مسئله خوشحالم و مطمئنم تک تک بازيکنان بيشترين تلاششان را مي‌کنند تا براي تيم ملي مثمر ثمر باشند.

کي روش درباره رحمتي نيز توضيح داد: با تمام احترامي که براي رحمتي قائلم اما تمرکزم روي بازيکناني است که آماده‌اند در خدمت تيم ملي باشند نه کساني که آماده نيستند براي ما بازي کنند. من به نفراتي که دعوت کرده‌ام اطمينان کامل دارم و ما دروازه‌بانان خوبي چون رحمان احمدي، عليرضا حقيقي و شهاب گردان را داريم که کاملا آماده‌اند.

کي روش تاکيد کرد: هيچ کس نمي‌تواند مخل برنامه‌هاي تيم ملي شود و انگيزه و روحيه تيم ملي را بر هم بزند. دقيقا بر عکس نظر برخي ها که مي‌گوييد نگران هستند، من اعلام مي‌کنم که ما محکمتر و قوي تر هستيم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
13-11-1391 05:05 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.