بازيکنان الجزيره غرق در جو ورزشگاه شدند - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بازيکنان الجزيره غرق در جو ورزشگاه شدند
زمان کنونی: 19-09-1395،11:01 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 102

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بازيکنان الجزيره غرق در جو ورزشگاه شدند
ارسال: #1
بازيکنان الجزيره غرق در جو ورزشگاه شدند
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
محمد رويانيان پس از پيروزي 3 بر يک تراکتورسازي مقابل الجزيره امارات اظهار داشت: امروز به تبريز آمدم تا به عنوان يک ايراني طرفدار تيم قرمزپوش تراکتورسازي باشم و خوشحالم که در يک روز خوب و جوي بسيار عالي من هم به عنوان يک هوادار در ورزشگاه يادگار تراکتور را تشويق کردم.

به گزارش فارس، وي افزود: ما به دنبال فوتبال پاک هستيم و هم‌انديشي خود را از تبريز شروع کرديم و قطعاً با کمک تيم‌هاي ديگر سعي مي‌کنيم تا يک فوتبال پاک را در سراسر ايران اجرا کنيم.

رويانيان ادامه داد: واقعاً يک روز فراموش نشدني را در تبريز پشت سر گذاشتم. الجزيره‌اي‌ها با ديدن 70 هزار نفر در ورزشگاه يادگار غرق جو ورزشگاه شده بودند؛ هرکدام چند دور، دور خود مي‌چرخيدند تا بتوانند با شرايط که شايد يک درصد آن را در امارات نديده‌اند آشنا بشوند اما حريف هواداران تراکتور نشدند.

مديرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: من اين پيروزي را به بازيکنان، استاندار و مسئولان آذربايجان و مردم پهلوان‌خيز تبريز و تمام ترک‌زبان‌ها تبريک مي‌گويم و اميدوارم تراکتورسازي تا مراحل بالاتر ليگ قهرمانان آسيا برسد. واقعاً امروز روز باشکوهي در تبريز بود که به نظرم بايد به فوتبال ايران تبريک گفت.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
08-12-1391 11:50 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.