بارسا هميشه در وجودم باقي‌خواهد ماند - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

بارسا هميشه در وجودم باقي‌خواهد ماند
زمان کنونی: 13-09-1395،05:53 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 81

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: بارسا هميشه در وجودم باقي‌خواهد ماند
ارسال: #1
بارسا هميشه در وجودم باقي‌خواهد ماند
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
 اريک آبيدال ساعت 11 صبح روز پنج‌شنبه (به وقت محلي) همراه با ساندرو روسل، رئيس باشگاه و آندوني زوبي‌زاره‌تا، ‌مدير ورزشي بارسا در جلسه خبري با نمايندگان رسانه‌ها حضور يافت.

به گزارش فارس، وي که سال گذشته دچار بيماري سرطان شد و تحت حمايت باشگاهش قرار گرفت،‌ اظهار داشت: از رئيس و مدير ورزشي بارسا تشکر مي‌کنم. آنها هميشه با من بوده و حمايت کردند. امروز روز سختي در زندگي‌ام است. پس از 6 سال که تجربيات زيادي همراه با بارسا دارم، بايد سخت‌ترين تصميم زندگي‌ام را بگيرم و با پيراهن تيم وداع کنم. البته خيلي خوشحالم که در اينجا هميشه مورد حمايت مسئولان و تيم بودم.  من حتي از پزشکان و فيزيوتراپ‌هاي بارسا نيز بايد قدرداني کنم که در دوران سخت کسالت و نيز مصدوميت، حمايتم کردند.

او ادامه داد: در اين بين بايد از اعضاي خانواده‌ام نيز از طريق اين جلسه تشکر کنم که مرا به اين حد از موفقيت رساندند.

آبيدال افزود: در بارسا بازي‌هاي زيادي انجام دادم و به افتخارات متعددي رسيدم. بارسا واقعاً هميشه در وجودم باقي خواهد ماند.

آبيدال که سابقه حضور در تيم‌هاي ليون، موناکو و ليل کشورش را دارد، ‌از سال 2007 تا به امروز 124 بازي براي آبي و اناري‌پوشان انجام داد.

منابع رسانه‌اي عنوان مي‌کنند وي قصد دارد يکي، دو فصل ديگر بازي کند. گفته مي‌شود اولويت او براي بازي ليگ لوشامپيونه فرانسه است.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-03-1392 01:14 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.