این زن شغلش خوابیدن در رختخواب های گران قیمت است! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

این زن شغلش خوابیدن در رختخواب های گران قیمت است!
زمان کنونی: 20-09-1395،04:37 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samaneh
آخرین ارسال: samaneh
پاسخ: 1
بازدید: 109

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: این زن شغلش خوابیدن در رختخواب های گران قیمت است!
ارسال: #1
این زن شغلش خوابیدن در رختخواب های گران قیمت است!
پست‌ها: 450
اعتبار: 90
حالت من: Narahat
پرداد:مطمئنا هیچ کس در دنیا وجود ندارد که از خوابیدن بدش بیاید. اما شاید هیچ کس به خوش شانسی این خانم در داشتن شغلی این چنینی نباشد. او مسئول آزمودن کیفیت ملحفه و تشک های یک کمپانی معروف انگلیسی است و به همین دلیل وظیفه دارد تمام ساعت کاری اش را در رختخوابهای لوکس و گرانقیمت بخوابد.

[عکس: rakhtekhab-parsino.ir21z20.jpg]

خانم “آنسورث”۳۰ ساله تمام روز را همانند شب در رختخواب میگذراند. او در مورد شغل خود میگوید: همه اقوام و دوستان من معتقدند که این بهترین شغل دنیاست و شاید حق با آنها باشد. گاهی اوقات حتی خودم باور نمیکنم که شغل من خوابیدن است. شغلی که در آن بخاطر خوابیدن در ساعات کاری به من حقوق میدهند.

[عکس: rakhtekhab-parsino.ir2sdz23.jpg]
او تاکید میکند که در هر صورت ۸ ساعت خواب شبانه خود را دارد. او شغل رویایی اش را بعد از فارغ التحصیلی در رشته نساجی بدست آورده است. وی از آن پس به میلیونها مشتری کمک کرده است تا خواب راحتی داشته باشند.

[عکس: rakhtekhab-parsino.ir2sz22.jpg]

14-10-1391 01:06 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.