اگه دلتنگی بیا اینجا ........... - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

اگه دلتنگی بیا اینجا ...........
زمان کنونی: 20-09-1395،02:22 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 217

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: اگه دلتنگی بیا اینجا ...........
ارسال: #1
اگه دلتنگی بیا اینجا ...........
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
خدایا میدونم که یک شاخه کوچیک بلوط تو را از من بهتر می شناسه و دریایی که در آن دور دست موج میزنه از من به تو نزدیکتره
خدایا، به خورشید چه گفته ای که یک لحظه هم سرد نمی شه و تن به تاریکی نمی ده ؟ به ماه چه گفته ای که جز روشنایی حرفی برای گفتن نداره؟ به ریحانها و مریمها چه داده ای که از ازل تا ابد بوی تو را می دهند؟
خدایا قبل از اینکه بدنیا بیایم ، عاشقت بوده ام و پیش از دیدن بارانها و خیابانها صدای تو را دیده ام و عشق را با نام تو آغاز کردم.
خدایا ، میدونم تو همه جا با من خواهی بود ، چه در خاطرات کهنه و زنگ زده ام و چه در زرورقی که به سوی فردا و پس فردا می رود
خدایا، تمام درها را به رویم باز کن ، دیوارهای لجباز را از سر راهم بردار و پنجره ای کوچک به قلبم عطا فرما .اجازه بده در قلمرو مهربانی تو زندگی کنم و برای شقایقها سرود بخونم

خدایا، ای لطیفتر از رودهای سپید ، ای که نامت کلید باغستانهای رحمت است اگر دستان نازکم را نگیری و به رویم لبخند نزنی ، در جاده های خاکستری غفلت گم می شوم .

خدایا، هر روز و همه جا عاشقت خواهم بود در سایه بالهای یک پروانه ، در هیاهوی رعدها زیر یک درخت انجیر و روی خوشه های شیرین انگور
خدایا من یک روز در ایستگاه عشق ، ابرها و ماه را در کوله پشتی ام می گذارم و سوار اولین قطار می شوم تا به دیدار تو بیایم من مشتاقانه روبروی آینه می ایستم و گیسوانم رو برای رسیدن آن روز شانه میکنم

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

01-09-1390 01:50 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان