اين هم يک نوع مديريت است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

اين هم يک نوع مديريت است
زمان کنونی: 18-09-1395،07:32 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 96

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: اين هم يک نوع مديريت است
ارسال: #1
اين هم يک نوع مديريت است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 15-11-1391 12:03 ق.ظ توسط Armin 2afm
حميد درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، درباره اظهارات اخير امير عابديني، مديرعامل باشگاه داماش عنوان کرد: به حرف ايشان احترام مي‌گذارم و تابع تصميم هيات مديره و مديريت باشگاه هستم.

او در پاسخ به اين سوال که آيا بهتر نبود، اين اولتيماتوم به خودش گفته شده و رسانه‌اي نمي‌شد، گفت: بعضي‌ها دوست دارند، نظرات و تصميم‌هايشان را در روزنامه‌ها و رسانه‌ها اعلام کنند و نمي‌توانم ايرادي بگيرم ولي تصميم درست اين بود که در خفا اين مساله را به خودم مي‌گفتند. اين سياست‌گذاري مديريت باشگاه است و نمي‌توانم به آن ايرادي بگيرم. به هر حال اين هم يک نوع مديريت است و من تابع نظرات هيات مديره هستم.

درخشان در پايان با ابراز تاسف از بعضي تصميم‌گيري‌ها گفت: مديريت خودش يک هنر است و قرار نيست هر کسي در جايگاه مدير مي‌نشيند، مدير خوبي باشد. مديريت افراد را بايد از عملکرد و کارهايشان سنجيد و همان‌طور که يک مربي اشتباه‌هايي دارد، يک مدير هم مرتکب اشتباه مي‌شود ولي چون اشتباه‌هايش چندان در معرض ديد عموم نيست، تصور مي‌شود که مدير بدون اشتباه عمل مي‌کند.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
15-11-1391 12:01 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان