اولويتم راه‌آهن است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

اولويتم راه‌آهن است
زمان کنونی: 14-09-1395،07:22 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 68

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: اولويتم راه‌آهن است
ارسال: #1
اولويتم راه‌آهن است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
وحيد طالب‌لو درباره آخرين وضعيت توافقاتش با راه‌آهن تهران ابراز کرد: اخيرا نشستي داشته‌ و صحبت‌هاي خودمان را مطرح کرده‌ايم. جلسه‌ دوستانه‌اي بود و قرار است تا روز شنبه هم جلسه‌ ديگري داشته باشيم. به هر حال فکر مي‌کنم جلسه روز شنبه ما مسائل زيادي را روشن کند. البته از چند تيم ديگر هم پيشنهاد دارم اما چون اولويتم با راه‌آهن است، تا تکليفم با اين تيم روشن نشود، نامي از آنها نمي‌برم.

به گزارش ايسنا،او در پاسخ به اين سوال که هدفش از حضور در راه‌آهن چه خواهد بود، اظهار کرد: هدف کوتاه‌مدتم حضوري موفق در تيم و راه‌يافتن به تيم ملي است اما هدف بلندمدتم را در آينده مي‌گويم.

دروازه‌بان سابق استقلال در پاسخ به اين سوال که چقدر به حضور تيم ملي در جام‌جهاني اميدوار است، بيان کرد: کارمان خيلي سخت است اما هميشه ثابت کرده‌ايم که در سختي‌ها کارهاي بزرگ مي‌کنيم. الان هم نياز به همدلي بيشتر وجود دارد. اگر مردم همدل باشند و انرژي خوبي به تيم ملي تزريق کنند، به طور قطع راهگشا خواهد بود. با اتفاقات اخير مردم نسبت به فوتبال دل‌چرکين هستند و اگر با انرژي مثبت به مصاف حريفان برويم، مي‌توانيم خوني تازه را در رگ فوتبال ايجاد و راه را براي پيشرفت باز کنيم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
10-03-1392 01:47 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان