انتقال DNA در طی معاشقه و بوسه های طولانی ! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

انتقال DNA در طی معاشقه و بوسه های طولانی !
زمان کنونی: 14-09-1395،01:47 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 347

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: انتقال DNA در طی معاشقه و بوسه های طولانی !
ارسال: #1
انتقال DNA در طی معاشقه و بوسه های طولانی !
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
هنگامی که شریک زندگی خود را عاشقانه می بوسید ، نه تنها شما باکتری هایتان به او منتقل می کنید، همچنین شما می توانید برخی از کد ژنتیکی خود را منتقل کند. مهم نیست اینکار را چقدر سریع انجام دهید، DNA اطراف دهان خود را برای حداقل یک ساعت به او میدهید. این به این معنی است که بزاق زنان می تواند شواهد از توجه ناخواسته در مورد تجاوز، و یا نشانه هایی از خیانت باشد.!

ناتالیا کامادیوف و همکاران او در دانشگاه در براتیسلاوا، اسلواکی، 12 زوج را استخدام کردند و با آنها توافق کردند که همدیگر را حداقل به مدت 2 دقیقه ببوسند. پس از آن، نمونه بزاق از زنان در 5، 10، 30 و 60 دقیقه در فواصل جمع آوری شده است. از آنجا که روش کامادیوف متخصص در تشخیص کروموزوم Y است، تنها قادر به تشخیص DNA مرد در دهان زن است.

نتایج نشان می دهد که DNA مرد در دهان زن هنوز هم باقی می ماند و می تواند از طریق تقویت بعد از حداقل یک ساعت تشخیص داده شود. این نتایج را می توان در تحقیقات جرم شناسی مورد استفاده قرار داد و از این طریق هویت فرد مجرم را از میان مظنونین تشخیص داد.تیم کامادیوف اکنون در حال بررسی این است که آیا DNA بیش از یک ساعت نیز در دهان قابل تشخیص است و این که آیا آن را از دهان زنان که جان خود را از دست داده اند هم میتوانند کشف کنند یا خیر.

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

26-11-1391 02:37 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.