انتقاد ماجدي از عدم همکاري سايپا و راه آهن - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

انتقاد ماجدي از عدم همکاري سايپا و راه آهن
زمان کنونی: 18-09-1395،03:20 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 96

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: انتقاد ماجدي از عدم همکاري سايپا و راه آهن
ارسال: #1
انتقاد ماجدي از عدم همکاري سايپا و راه آهن
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
ميرشاد ماجدي در خصوص آخرين شرايط تيم استقلال اظهار داشت: به دليل فشار تمرينات در هفته گذشته ديروز و امروز را به بازيکنان استراحت داديم و از فردا مجددا در دو نوبت صبح و عصر تمريناتمان را پيگيري خواهيم کرد.

وي در خصوص زمان اردوي احتمالي استقلال گفت: هنوز چيزي مشخص نيست و شايد فردا تکليف اردوي استقلال مشخص شود.

به نقل از فارس، سرپرست تيم استقلال و سرپرست کميته جوانان فدراسيون فوتبال در ادامه گفت و گو با فارس با اشاره به استعداديابي براي تيم‌هاي ملي گفت:واقعا حسرت مي خورم. من از صبح زود در ورزشگاه غيانوري تهران حاضر شدم و به همراه کادر فني تيم ملي جوانان مشغول استعداديابي هستيم اما باور کنيد از بين 150 نفري که به اينجا آمده اند تنها 2 نفر چشم مربيان تيم ملي را گرفته اند.

وي تاکيد کرد: اين مسئله يک معضل براي فوتبال ما است و جاي تاسف دارد که باشگاه‌هايي مثل راه‌آهن و سايپا به جاي حمايت از تيم ملي و حتي با توجه به درخواست هيئت فوتبال استان تهران توجهي به اين موضوع نداشته و بازيکنان خود را در اختيار کادر فني تيم ملي قرار ندادند.

ماجدي ادامه داد: اين همه تيم در ليگ‌هاي مختلف و آسيا ويژن وجود دارد و اين همه هياهو به وجود آمده اما هيچ خروجي ندارد. من هشدار مي دهم که مسئولان بيشتر دقت کنند و رصد کنند که اين همه پول در بخش پايه چگونه خرج مي شود که هيچ خروجي ندارد. تازه اين فقط در رده جوانان است و بايد ببينيد در رده هاي ديگر چه اتفاقاتي افتاده است.

وي در پايان تاکيد کرد: بايد ديد در فوتبال پايه تهران چه رويه اي دنبال مي شود که اين اتفاق افتاده است. امروز در حالي که وظيفه ام نبود در جلسات استعداديابي حاضر باشم اما براي جمع بندي فکري خودم به اينجا آمدم اما به جاي خوشحالي تاسف خوردم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
07-04-1392 01:39 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.