انتقاد از ونگر ناراحت کننده است - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

انتقاد از ونگر ناراحت کننده است
زمان کنونی: 18-09-1395،11:32 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 116

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: انتقاد از ونگر ناراحت کننده است
ارسال: #1
انتقاد از ونگر ناراحت کننده است
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
توپچي ها آخرين بار در سال 2005 با قهرماني در جام حذفي، به يک جام دست پيدا کردند و اين فصل تنها براي رسيدن به چمپيونزليگ تلاش مي کنند؛ مسئله که موجب نارضايتي گروهي از هواداران آرسنال از ونگر شده است.

اما آنري که زير نظر ونگر به بهترين مهاجم تاريخ آرسنال تبديل شد معتقد است نسبت به القاب منفي به ونگر ناراحت کننده است و دستاوردهاي سرمربي فرانسوي را به هواداران باشگاه يادآور شد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" وقتي پيروز نمي شويد، همه کار شما را زير سوال مي برند و همين طور دستاوردهايي که قبلا داشتيد. اين ناراحت کننده است اما فوتبال همين است. ديدن و شنيدن اين حرف ها دشوار است اما براي من آرسن هميشه رئيس است. او براي من فوق العاده بود و مي دانم که چه کارهايي براي اين باشگاه انجام داد. هميشه در مورد شما براساس آخرين عملکردتان قضاوت مي شود يا براين است که اکنون چه کرده ايد. اما شنيدن انتقاد از ونگر دشوار است؛ وقتي مي دانيد که او چگونه باشگاه را تغيير داد، اينکه سبک بازي تيم نسبت به قبل چقدر تغيير کرد. اما اگر پيروز نشويد، بقيه مي توانند براي شما مشکل ايجاد کنند."

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
27-11-1391 04:05 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.