امان از دست دختر همسایه ! - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

امان از دست دختر همسایه !
زمان کنونی: 19-09-1395،03:09 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 104

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: امان از دست دختر همسایه !
ارسال: #1
امان از دست دختر همسایه !
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
دختر همسایه، 3 تن از پسران هم محلی را اجیر کرد تا به گروگانگیری 40 میلیون تومانی یک پسر بچه دست بزنند!!

این دختر برای اینکه با پسر مورد علاقه‌اش سرسفره عقد بنشیند به طراحی این آدم‌ربایی پرداخت که با رضایت خانواده پوریا کوچولو از مجازات سنگین رهایی یافت. شامگاه 25 آذرماه سال جاری مردی در تماس با کلانتری 152 خانی‌آباد نو آنان را در جریان یک آدم‌ربایی قرارداد.
این پدر 35 ساله گفت: در تاریکی پسرم را برای خرید چیپس به بقالی کنار مجتمع مسکونی‌مان فرستادم. وقتی خبری از وی نشد سراغش رفتم و از مغازه‌دار شنیدم پوریا با خریدن چیپس به خانه برگشته است. به جست‌وجوی پسر 7 ساله‌ام پرداختم و به در خانه همسایه‌هاي‌مان که گاهی پوریا برای بازی با دوستانش به خانه‌های آنها می‌رفت، سری زدم. هنوز اثری از بچه‌ام نبود که صدای جیغ همسرم را شنیدم. وحشت‌زده بود و ادعا کرد مردی با خانه تماس گرفته و گفته اگر پوریا را زنده می‌خواهید باید40 میلیون تومان آماده کنید و در ازای آزادی بچه‌مان به آنها بدهیم. با دستور دادیار جنایی،‌ تیمی از ماموران اداره 11 پلیس آگاهی وارد عمل شدند و 24 ساعت نگذشته بود که شامگاه 26 آذرماه سال‌جاری گروگانگیران با خانه پوریا کوچولو تماس گرفتند و ادعا کردند پسربچه را در یک مرکز خرید در خیابان خانی‌‌آبادنو رها کرده‌اند.

پدر و مادر پوریا خود را به پسرشان رساندند و وی را با چشمانی گریان و صورتی وحشت زده پیدا کردند. وقتی گروگان خردسال پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت، گفت: بعد از خریدن چیپس وارد ساختمان شدم. در راهرو بودم که ناگهان چراغ‌ها خاموش شد. مردی در تاریکی راهرو ایستاده بود، ناگهان کلاهی بر سر من کشید و مرا داخل خودرویی انداخت. 3مرد بودند که همگی کلاه به سر گذاشته بودند، آنها مرا به خانه‌ای برده و در اتاقی زندانی‌ام کردند. وی افزود: شب بعد همان 3 مرد که هنوز کلاه به سر داشتند مرا با پیکان در برابر فروشگاه شهروند رهایم کردند و پا به فرار گذاشتند. این اقدام گروگانگیران نشان داد که یکی از آدم‌ربایان در همان مجتمع زندگی می‌کند و با به میان کشیده شدن پای پلیس، آنان که حرفه‌ای نیز نبودند از ترس، پسر بچه را رها کرده‌اند. با متمرکز شدن تحقیقات روی همسایه‌ها، مشخص شد 2 برادر جوان به نام‌های اسماعیل و حمید همزمان ناپدید شده‌اند تا اینکه آن‌دو به همراه دوست دیگرشان به نام سالار در نزدیکی خانه‌شان دستگیر شدند. هر 3 پسر جوان در همان گام نخست منیژه را طراح این نقشه آدم‌ربایی دانستند. آنها اقرار کردند که بین خود شرط گذاشته بودند چنانچه پای پلیس وارد ماجرا شود بچه را رها کنند. پس از اعتراف این 3 آدم‌ربا، طراح این نقشه که منیژه دختر همسایه بود، دستگیر شد. این دختر جوان در بازجویی‌ها گفت: مادر پوریا کوچولو حرف‌های ناروا درباره من به همسایه‌ها می‌زد و همه با چشم بد به من نگاه می‌کردند. برای انتقامجویی نقشه این کودک‌ربایی را طراحی کردم. وی افزود: از سوی دیگر بتازگی با جوانی به نام حمید آشنا شده بودم و قصد ازدواج داشتیم. اما به‌خاطر مشکلات مالی نمی‌توانستیم جشن عروسی‌مان را برگزار کنیم. به همین خاطر ماجرای کودک‌ربایی را با حمید در میان گذاشتم تا هم از مادر پوریا انتقام بگیرم و هم به میلیون‌ها تومان پول برسیم. وی ادامه داد: می‌خواستیم 40میلیون تومان از پدر پوریا بگیریم و بین هم تقسیم کنیم. بنا به گزارش خبرنگار «وطن امروز»، پرونده این کودک‌ربایی برای رسیدگی بیشتر و صدور حکم به شعبه 1156 دادگاه بعثت فرستاده شد. همزمان با برگزاری جلسه محاکمه این کودک‌ربایان، خانواده پوریا کوچولو نزد قاضی گیوکی رئیس شعبه 1156 دادگاه بعثت مراجعه کردند و رضایت دادند.

با اعلام رضایت شاکی، متهمان از مجازات سنگین رهایی یافته و احتمالا هر کدام به یک تا 3 سال زندان محکوم خواهند شد.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
19-05-1392 05:39 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.