الابراهیمی: مخالف دخالت نظامی در سوریه هستم/ ضرورت برگزاری کنفرانس ژنو 2 - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

الابراهیمی: مخالف دخالت نظامی در سوریه هستم/ ضرورت برگزاری کنفرانس ژنو 2
زمان کنونی: 14-09-1395،09:29 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 55

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: الابراهیمی: مخالف دخالت نظامی در سوریه هستم/ ضرورت برگزاری کنفرانس ژنو 2
ارسال: #1
الابراهیمی: مخالف دخالت نظامی در سوریه هستم/ ضرورت برگزاری کنفرانس ژنو 2
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
[عکس: IMG13004289.jpg]

به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از العربیه و المیادین، "اخضر الابراهیمی" در کنفرانس خبری در ژنو که از دقایقی پیش شروع شده اظهار داشت: این مسئله مشخص است که در منطقه الغوطه شرقی از برخی "مواد خاص" استفاده شده است که منجر به کشته شدن صدها نفر شده است.
وی درباره نقش آفرینی شورای امنیت در بحران سوریه اظهار داشت: قوانین بین المللی واضح است و شورای امنیت باید در هر گونه تحول نظامی نقش آفرین باشد.
الابراهیمی با اشاره به اظهارات و مواضع مقامات آمریکا و دیگر کشورهای غربی و اتهام زنی آنها به دولت سوریه برای منحرف کردن افکارعمومی از نقش اصلی خود در تجهیز گروههای تروریستی به سلاحهای کشتار جمعی افزود: کشورهای غربی درباره استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه مطمئن هستند.
وی همچنین راه حل سیاسی را تنها راهکار حل بحران سوریه دانست و بر لزوم برگزاری موفقیت آمیز نشست ژنو 2 تاکید کرد.

الابراهیمی درباره پیامدهای هرگونه ماجراجویی در سوریه هشدار داد و گفت ما از دلیل و مدرک آمریکایی برای حمله مطلع نشده ایم و همچنان منتظر نتایج تحقیقات بازرسان سازمان ملل متحد هستیم.

وی خاطر نشان کرد مخالف دخالت نظامی در سوریه هستم و باید تا زمان روشن شدن نتایج تحقیقات تیم بازرسان سازمان ملل متحد صبر کرد

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
07-06-1392 12:00 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.