اصول رانندگی در شهر و جاده - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

اصول رانندگی در شهر و جاده
زمان کنونی: 17-09-1395،09:55 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pajhan
آخرین ارسال: pajhan
پاسخ: 2
بازدید: 707

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: اصول رانندگی در شهر و جاده
ارسال: #1
اصول رانندگی در شهر و جاده
پست‌ها: 479
اعتبار: 60
حالت من: انتخاب نشده
1.تغییر مسیر ناگهانی بدون نگاه کردن به بغل ها و ایینه که این کار من رو شدیدا عذاب میده مثلا جلوی شما یه ماشین ایست کنه و شما به جای ترمز بدون نگاه به ایننه بخوایید جاخالی بدید و از کنار رد بشید

2.در داخل شهر برای دور زدن باید خودتان را در مسیر دور زدن قرار دهید یعنی اگر میخواهید از کنار جدول دور بزنید باید خودتان را قبل از رسیدم به مکان دور زدن به جدل نزدیک کنید اما در جاده این مسیله 180 درجه فرق داره در جاده باید اول بکشی کنار در صورتی که ماشینی نیامد دور زد

3.چیزی که نباید فراموش کرد عجله نکردن هست با توجه به اینکه من پسر راننده تریلی هستم و زیاد تو جاده بودم به خدا فرق بین تند روندن و یواش روندن نهایت 20 دیقه هست که نمیارزه جدا نمیارزه جون خودمون و دیگران رو به خطر بیاندازیم

4.این مهمترین چیزیه که به نظر من اگر رعایت کنیم شاید هیچ وقت تصادف نکنیم
همیشه با توجه به استعداد و تواناییمان برانیم
نگید چون فلانی تونت بره من نمیتونم؟؟ چرا شما هم میتونید اما تجربه اون شخص رو ندارید وقتی یکی با 60 تا میتونه تو کویر جولون بده تو هم میتونی ولی ایا اگر اتفاقی بیافته تو هم مثل اون شخص توانایی کنترل شرایط رو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط بر اساس تواناییهایمان برانیم همین
شعار من
راننده ان نیست که با سرعت 100 تا تو کویر جولون بده راننده اونیکه سالم بره و برگرده

دوستان قبل از خارج شدن از صفحه لطفا تشکر کنید تا کاربران برای بیشتر کردن مطالب دل گرم شن 

در دنيا هيچ بن بستي نيست. يا راهي‌ خواهيم يافت و يا راهي‌ خواهيم ساخت....
17-04-1391 03:24 ق.ظ

ارسال: #2
RE: اصول رانندگی در شهر و جاده
پست‌ها: 479
اعتبار: 60
حالت من: انتخاب نشده
چند نکته ی دیگر:

هر چند ثانیه یکبار به آینه وسط نگاه کنید.(از شرایط پشت خودتون اطلاع داشته باشید).

با راهنما زدن خیلی از تصادفات کاهش پیدا می کند.

دوستان قبل از خارج شدن از صفحه لطفا تشکر کنید تا کاربران برای بیشتر کردن مطالب دل گرم شن 

در دنيا هيچ بن بستي نيست. يا راهي‌ خواهيم يافت و يا راهي‌ خواهيم ساخت....
17-04-1391 03:25 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.