اشتهار به انگلیسی بودن (!) - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

اشتهار به انگلیسی بودن (!)
زمان کنونی: 14-09-1395،05:41 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 168

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: اشتهار به انگلیسی بودن (!)
ارسال: #1
اشتهار به انگلیسی بودن (!)
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
آخرین ویرایش در 26-04-1391 11:33 ب.ظ توسط Friga
سه انتصاب اخیر كه از طرف دولت به عمل آمده یعنی انتصاب آقای نیساری به وزارت بازرگانی دكتر اعتبار به ریاست بانك رهنی و خواجه نوری به ریاست بانك كشاورزی سوءظن محافل سیاسی تهران را برانگیخته زیرا هر سه نفر آقایان فوق‌الذكر به طرفداری و وابستگی به سیاست انگلیس اشتهار دارند و به همین جهت مخالفین دولت شهرت داده‌اند كه این سه نفر به دستور و دیكته مقامات سفارت انگلیس در تهران به این سمت منصوب شده‌اند. در محافل مذكور گفته می‌شود نیساری همان كسی است كه تراكتورهای فرسوده و غیرقابل استفاده را از كمپانیهای انگلیسی خریداری نموده و دكتر عبدالحسین اعتبار نیز با جاكسون معروف كه به اتهام جاسوسی در زمان حكومت مصدق از ایران اخراج گردید، همكاری و روابط علنی داشته و خواجه‌نوری هم اصلاً رابطة دیرینه با سفارت انگلیس دارد و به آلودگی و سوءاستفاده معروف می‌باشد. ضمناً در پاره‌ای از محافل از اقدامات گذشته نیساری در بانك كشاورزی از جمله دادن سه ملیون ریال به پسر حبیب القانیان كه ورشكست شده و همچنین پرداخت 8 ملیون ریال به عیسی بهزادی بدون تنظیم سند رسمی و در مقابل سفته و مقداری املاك گرویی بی‌ترتیبی‌های دیگر به شدت انتقاد می‌شود.
فیش مجدداً بررسی شود به نام دكتر عبدالحسین اعتبار سابقه موجود است یا خیر؟ 24/11 اصل در پرونده انتصابات وزارتخانه‌ها بایگانی است
بایگانی شود ثبت شد
اسم كوچك دكتر اعتبار از سركار سرگرد ضرابی استفسار شود
بخش تاریخ ایران و جهان تبیان

[عکس: 2429031562012161381031381411312816317515156.jpg]

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

26-04-1391 11:32 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان