اس ام اس های جدید پاییزی - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

اس ام اس های جدید پاییزی
زمان کنونی: 19-09-1395،01:32 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 135

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: اس ام اس های جدید پاییزی
ارسال: #1
اس ام اس های جدید پاییزی
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
نبوغ و نقشه هایی که من در فرار کردن از مدرسه داشتم مایکل اسکوفیلد توی فرار از زندان نداشت من حیف شدم!
* * * * * * * * * * * * * * * * *
اگه قرار باشه بین عشقت و ۱ میلیون دلار یکی رو انتخاب کنی اولین چیزی که با اون پول می خری چیه !؟ * * * * * * * * * * * * * * * * *
جای خالیت را نه کتاب پر می کند ، نه قهوه ، نه حتی سیگار … من دلم آیفون ۵ میخواهد !!! * * * * * * * * * * * * * * * * *
کودک درونم هفته دیگه نامزدیشه اونوخت خودم یه نیمه گمشده هم ندارم ! * * * * * * * * * * * * * * * * *
دیگه کم کم هوا داره سرد میشه و از دست دعوا با بابامون سر کولر راحت میشیم ؛ دیگه باید خودمونو واسه مسابقات خاموش-روشن کردن بخاری آماده کنیم …
من و عشقم با هم خیلی فرق داریم ! مثلا یکیش اینکه من وجود خارجی دارم ولی اون اصلا وجود نداره !
به یکی از این فامیلای ما گفتن عسل واسه چشم مفیده رفته مالیده به چشماش … دیگه کار از فشار تحریم گذشته یکی بره خورشیدو خاموش کنه !
دختر داییم دانشگاه ، رشته من قبول شده ؛ زنگ زده میگه : یه سوال تخصصی دارم ! گفتم خب بپرس ! میگه ریاضی ۱ دفتر چن برگ میخواد ؟؟؟
بچه که بودم وقتی مامانم تو خونه حشره کش میزد من زود پنجره رو باز میکردم تا مگسا از این طرف فرار کنن ! یه همچین کودک رقیق القلبی بودم
… * * * * * * * * * * * * * * * * *
یه وقتایی هم هست سر کلاس از بغل دستیت میپرسی چیزی میفهمی ؟ اونم میگه نه بابا ینی اون لحظه انگار دنیا رو بهت دادن حالا اگه بگه آره مگه تو نمیفهمی!!
خواهر زادم (پنج سالشه) بهم میگه : دلم برات تنگ شده … ازش می پرسم : دلت برای من تنگ شده یا موبایلم ؟ میگه : هم موبایلت هم کامپیوترت !!!
یکی از رموز ماندگاریه دوستی ها اینه که هر کسی دُنگ خودش رو بده ! * * * * * * * * * * * * * * * * * بعضیا بصورت کاملآ شیک و مجلسی گاو تشریف دارن..! ما هم مثل مردم هند واسشون احترام قائلیم… شیک و مجلسی !!
پدر و مادر عزیز اگه صبح وقتی که از خونه بیرون میرین من پای اینترنتم و وقتی که برمیگردین خونه من بازم پای اینترنتم الزاما معنیش این نیست که از وقتی رفتین تا وقتی که اومدین من پای اینترنت بودما ! با تشکر فراوان ! * * * * * * * * * * * * * * * * *
من روانی عزت نفس کسانی هستم که شماره تلفنشونو پشت در توالت مینویسن
یه مگس رو هوا بود در یک چشم به هم زدن رو هوا گرفتمش با کلی افتخار به بابام گفتم حال کردی ؟؟!! سرش رو تکون داد گفت خاک بر سرت ، جوونای هم سن تو هواپیمای بدون سرنشین میگیرن رو هوا ، تو هنوز مگس شکار میکنی

15-05-1392 10:29 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.