از ليست تيم ملي ناراحت شدم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

از ليست تيم ملي ناراحت شدم
زمان کنونی: 20-09-1395،12:20 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 87

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: از ليست تيم ملي ناراحت شدم
ارسال: #1
از ليست تيم ملي ناراحت شدم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 13-11-1391 04:59 ب.ظ توسط Armin 2afm
محمد حسين جعفري در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در مورد وضعيت تراکتورسازي گفت: شرايط ما در دو هفته گذشته به شکلي بود که مي‌توانستيم به صدر جدول برسيم اما از اين موقعيت استفاده نکرديم. نبايد فراموش کنيم هر تيمي که مقابل تراکتورسازي به ميدان مي‌رود با انگيزه‌اي دو چندان در زمين حاضر مي‌شود که اين موضوع کار را سخت مي‌کند. بايد دقت‌مان را بالا و از موقعيت‌هايي که به دست مي‌آوريم نهايت استفاده را ببريم.

وي در مورد اعتراض بازيکنان اين تيم در ديدار مقابل صبا به گرفته نشدن يک پنالتي در نيمه اول اظهار داشت: نبايد به اين بحث‌ها تکيه کنيم اما انتظار داريم دوستان ما در کميته داوري با توجه به حساسيت بالاي مسابقات دقت خود را بالا ببرند چرا که يک سوت اشتباه باعث مي‌شود پيروزي با مساوي يا باخت عوض شود و سرنوشت يک تيم بر هم بخورد. انتظار ما از دوستانمان در داوري اين است اگر دقت بيشتري کنند ديگر هيچ اتهامي نيز به وجود نمي‌آيد و اين شايعاتي که گاهي شنيده مي شود مورد قبول کسي قرار نمي گيرد.

مديرعامل تراکتورسازي در مورد بحث اسپانسر و مشکلات مالي اين تيم خاطرنشان کرد: هنوز نتوانسته‌ايم با اسپانسر جديد قرارداد ببنديم و اين اتفاق کمي دير شده. تلاش مي‌کنيم هر چه زودتر اين مسئله را به سرانجام برسانيم. در مورد مشکلات مالي بايد بگويم همچنان با اين مسئله دست به گريبان هستيم. قبل از بازي با ذوب آهن بخش کوچکي از قرارداد را به بازيکنان پرداخت کرديم اما همچنان شرايط سختي داريم و با توجه به اينکه مسابقات آسيايي در پيش است بايد مورد حمايت بيشتري قرار بگيريم.

جعفري در مورد انتقاداتي که اين روزها به کيفيت ليگ برتر ايران مي‌شود؛ عنوان کرد: نبايد به اين موضوع نگاه کلي داشته باشيم. تيم تراکتورسازي يک سال رويايي داشته و جدا از نتيجه بازي‌هاي بسيار خوبي را به نمايش مي‌گذارد. تيم ملي در 2 سال گذشته همواره بازيکنانش تغيير کرد و هر بار که ليست جديد اعلام شده حدود 30 تا 40 درصد بازيکنان عوض شده‌اند. اين نشان مي‌دهد که ما به پويايي نرسيده‌ايم. در ليست جديد 80 درصد از مهاجمان نسبت به گذشته تغيير کردند.

وي افزود: اين اتفاقات نشان مي‌دهد که ما هنوز روي مسائل دقيق نيستيم و به يک نظر واحد نرسيده‌ايم. درست است بايد شايسته سالاري انجام شود اما به صرف اينکه يک بازيکن دو هفته گل مي‌زند، نبايد دست به تغييرات عمده بزنيم.

مديرعامل تراکتورسازي در پاسخ به اين سؤال که آيا به جز نصرتي بازيکن ديگري از تراکتورسازي نمي‌توانست به اردوي تيم ملي دعوت شود، اظهار داشت: وقتي ليست را خواندم از اين اتفاق تعجب کردم. در تراکتورسازي بازيکنان بزرگي را داريم. خط حمله ما بيشترين گل را در مسابقات امسال زده و در خط ميانه و دفاعي بازيکنان بزرگي داريم. با اين وجود تنها محمد نصرتي از تيم ما به اردوي تيم ملي دعوت شد که اين مسئله تا حدودي من را ناراحت کرد. ما مي‌توانستيم نماينده بيشتري داشته باشيم.

جعفري در مورد ناراحتي مسئولان تراکتورسازي از عدم پخش لوگوي اين تيم از صدا و سيما در ديدار مقابل صباي قم، عنوان کرد: اين براي اولين بار نبود که اين اتفاق مي‌افتد در ديدار ما مقابل نفت آبادان نيز لوگوي تيم ما پخش نشد. چهره خوبي ندارد وقتي که در ليگ برتر ديداري از صدا و سيما پخش مي‌شود يک تيم لوگو داشته و ديگري نداشته باشد. ما از اين موضوع گلايه داريم و اعلام کرديم آماده هستيم تا pdf لوگوي تيم را از طريق ايميل ارسال کنيم تا ديگر چنين مشکلي به وجود نيايد. 

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
13-11-1391 04:58 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.