از حضور تماشاگران تبريزي شگفت‌زده شدم - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

از حضور تماشاگران تبريزي شگفت‌زده شدم
زمان کنونی: 18-09-1395،09:33 ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 105

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: از حضور تماشاگران تبريزي شگفت‌زده شدم
ارسال: #1
از حضور تماشاگران تبريزي شگفت‌زده شدم
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
لوئيس ميلا پس از شکست 3 بر يک الجزيره مقابل تراکتورسازي در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد: اول به تراکتورسازي تبريک مي‌گويم، مي‌دانستيم بازي سختي داريم. تراکتورسازي هميشه در خانه خوب بازي مي‌کند، از عملکرد تيمم رضايت دارم.

به گزارش فارس، وي در اين خصوص که با توجه به اينکه تازه به تيم ملحق شده، شناختش از تيم کم بوده و آيا بازيکنانش تحت تاثير جو ورزشگاه قرار گرفته بودند يا خير، خاطرنشان کرد: بازيکنانم تحت تاثير جو قرار نگرفتند، به خاطر تماشاگران با تعصب تبريزي به آنها تبريک مي‌گويم. فکر مي‌کنم بازيکنان ما تمرکز کافي داشتند و تحت تاثير جو قرار نگرفتند.

سرمربي الجزيره در مورد اينکه تماشاگران بازي زيبايي ديدند يادآور شد: خوشحالم که مردم از فوتبال لذت بردند مي‌دانستيم که تراکتورسازي مالکيت توپ را خواهد داشت به خاطر همين خواستيم از فضاهايي که به دست مي‌آوريم استفاده کنيم.

ميلا در پاسخ به اينکه جو ورزشگاه تبريز را در مقايسه با ساير ورزشگاه چگونه مي‌داند تصريح کرد: شگفت‌زده شدم چنين انتظاري نداشتم هواداران يار دوازدهم تراکتورسازي بودند در اسپانيا هم تماشاگران زيادي مي آيند اما اين قد سر و صدا نمي‌کنند و هيجان ندارند.

وي در مورد اينکه قصد داشته فلسفه فوتبال اسپانيا را پياده کند گفت: من يک مربي اسپانيايي هستم و مي‌خواهم فلسفه فوتبال اسپانيا را در الجزيره پياده کنم اما زمان مي برد امروز روز خوبي بود تا من شناخت کافي از تيمم پيدا کنم. فقط 3 روز با اين تيم تمرين داشتم زمان مي‌برد که فلسفه خود را در اين تيم پياده کنم. از عملکرد بازيکنان در تيم راضي هستم نتيجه خوبي از لحاظ عملکرد بازيکنان داشتم.

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
08-12-1391 11:49 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.