احساسم می‌گوید بازی با سایپا جذاب می‌شود/ بحث سوشا را نمی‌شود باز کرد - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

احساسم می‌گوید بازی با سایپا جذاب می‌شود/ بحث سوشا را نمی‌شود باز کرد
زمان کنونی: 18-09-1395،03:20 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Emziper
آخرین ارسال: Emziper
پاسخ: 1
بازدید: 46

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: احساسم می‌گوید بازی با سایپا جذاب می‌شود/ بحث سوشا را نمی‌شود باز کرد
ارسال: #1
احساسم می‌گوید بازی با سایپا جذاب می‌شود/ بحث سوشا را نمی‌شود باز کرد
پست‌ها: 2,111
اعتبار: 83
حالت من: Vaaaaay
[عکس: IMG14403515.jpg]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیم های نفت تهران با سایپا که بعد از ظهر امروز جمعه در سازمان لیگ برگزار شد، اظهار داشت: سایپا یکی از پدیده‌های لیگ امسال بوده و بازیکنان جوان و دونده ای دارد. سایپا با برنامه کار می کند و احساسم می‌گوید شاهد بازی فنی و جذابی خواهیم بود.
وی افزود: برای بازی فردا خوشبختانه محروم نداریم و فقط مهرداد اولادی مصدوم است. سایر بازیکنان سرحال و آماده اند.
سرمربی تیم فوتبال نفت درباره وضعیت سوشا مکانی و اخراج دروازه بان تیمش تاکید کرد: بحث سوشا، بحث خانوادگی و درون تیمی است و نمی شود آن را باز کرد. با توجه به مسائل پیش آمده روز یکشنبه آینده کمیته انضباطی باشگاه تشکیل جلسه می دهد و این باشگاه است که در نهایت تصمیم می گیرد چه اتفاقی رخ دهد. من نظراتم را به باشگاه گفتم و حالا باشگاه باید یک تصمیم عاقلانه و خوب بگیرد که هم به نفع مکانی باشد و هم به نفع خود باشگاه.
گل‌محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر توقف استقلال و تراکتورسازی و ایجاد یک فرصت خوب برای تیم نفت برای افزایش فاصله اش با این تیم ها گفت: من زیاد به جدول نگاه نمی‌کنم چون هر بازی برای من حکم یک فینال را دارد. بازی با سایپا هم سخت و فینال‌گونه است و گرفتن امتیاز آن برای ما حساس است. ما انگیزه زیادی داریم که سال خوبی را پشت سر بگذاریم و امیدوارم بازیکنانمان در بازی فردا هم خودشان باشند.
وی در خصوص اینکه آیا امسال به کسب سهمیه آسیایی فکر می کند، یا خیر؟گفت: ما عملکرد نسبتا خوبی در هشت بازی گذشته داشتیم، ولی فعلا شروع لیگ است و نمی‌شود قاطعانه گفت برای سهمیه می جنگیم. بازی‌های سخت ما باقی مانده و قضاوت در این باره زود است، ولی به آینده امیدواریم و می توانیم امسال حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال نفت تهران و سایپا فردا شنبه در چارچوب هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم خواهند رفت.

[عکس: 95456232072032872674.jpg]

سخت است! اتفآقے رآ انتظآر بڪشے که خودت هم بدآنے... در رآه نیست..  [عکس: sad_red.png]
22-06-1392 04:01 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.