آن گل تنها لطف خدا بود - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

آن گل تنها لطف خدا بود
زمان کنونی: 17-09-1395،02:08 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Armin 2afm
آخرین ارسال: Armin 2afm
پاسخ: 1
بازدید: 94

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: آن گل تنها لطف خدا بود
ارسال: #1
آن گل تنها لطف خدا بود
پست‌ها: 1,079
اعتبار: 51
حالت من: انتخاب نشده
آخرین ویرایش در 30-10-1391 07:16 ب.ظ توسط Friga
سيد مهدي سيد صالحي، بازيکن تراکتورسازي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، درباره بازي با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: بازي خوبي را انجام داديم و خدا را شکر توانستيم سه امتياز ارزشمند اين بازي را کسب کنيم. کيفيت زمين اين بازي بسيار پايين بود و باعث افت بازي‌مان شد. در مجموع لطف خدا شامل حال ما شد و توانستيم سه امتياز را کسب کنيم.

وي درباره گل بسيار زيباي خود در اين بازي بيان کرد: من کاري نکردم و زحمات کل بازيکنان بود و من نقش کوچکي در به ثمر رساندن آن گل ايفا کردم و عنايت پروردگار شامل حال من بود و قطعا خداوند خواست که آن توپ گل شود.

سيد صالحي در باره روند رو به رشد تراکتورسازان گفت: تراکتورسازي تيمي پر مهره، قوي و ريشه‌داري است. همه بازيکنان زحمت مي‌کشند و همه مردم خوب آذربايجان نيز دعا مي‌کنند تا به حق حضرت زهرا (س) غرور ما را نگيرد و روند رو به رشدمان ادامه پيدا کند. روند رو به رشدمان به خاطر عنايت پروردگانمان بوده است.

بازيکن تراکتورسازي در مورد اين که آيا به آقاي گلي در اين فصل رقابت‌هاي ليگ برتر فکر مي‌کند يا خير؟ خاطر نشان کرد: اول تمام فکر و ذکرم اين است که براي تراکتورسازي مثمرثمر باشم و بعد از آن اگر لياقت داشته باشم، نيم نگاهي هم به آقاي گلي دارم.

وي درباره شرايط ميزباني استاديوم يادگار امام (ره) براي مسابقات آسيايي، تصريح کرد: به نظر من بايد شرايط ميزباني خيلي بهتر از اين شود. کيفيت زمين يادگار امام (ره) مناسب نيست و بايد بهتر شود چرا که زمين خوب تاثير زيادي در ارائه بازي‌هايمان دارد،. بازيکنان تراکتورسازي، بازيکناني هستند که در زمين خوب کار مي‌کنند و ان‌شاءالله مسئولان نيز به فکر بهتر شدن زمين چمن و ديگر مشکلات باشند. تيم‌هايي که با آنها بازي خواهيم داشت قدرتمند هستند ولي ان‌شاءالله ما نيز با تمام قدرت با استقبال پرشور هواداران به استقبال بازي‌ها خواهيم رفت تا نماينده خوبي باشيم و بدرخشيم.

سيد صالحي ادامه داد: هر کاري که مسئولان انجام دهند براي مردم و تراکتورسازي انجام داده‌اند و مطمئن باشند که کارهاي خوبي که انجام مي‌دهند منفعتش براي تيم تراکتورسازي و مردم خوب آذربايجان است.

بازيکن تراکتورسازي درباره بازي پيش‌روي اين تيم با ذوب آهن اصفهان بيان کرد: ذوب آهن تيم خوبي است. مخصوصا با سرمربيگري آقاي کاظمي که يکي از بهترين مربيان ايران است و بازيکنان با تجربه و جوان دارد. هر بازي به نظر من براي ما حکم فينال دارد، مخصوصا در نيم فصل دوم، حساسيت بازي براي ما بيشتر است.

مهاجم تراکتورسازي ادامه داد: ان‌شاءالله با کمک خداوند اين بازي را با موفقيت پشت سر بگذاريم و با آمدن هوادارانمان که يار دوازدهم ما هستند سه امتياز بازي را کسب کنيم.

وي در مورد صدرنشيني موقت در جدول رده‌بندي ليگ برتر گفت: ما فقط فکرمان بازي‌هاي خودمان است و مهم انتهاي فصل است که چه رتبه‌اي خواهيم گرفت. ان‌شاءالله بازي‌ها را با موفقيت پشت سر بگذاريم تا از کورس قهرماني ليگ برتر نيز عقب نمانيم.

سيد صالحي در پايان خاطر نشان کرد: ممنونم از تمامي کساني که براي تراکتورسازي زحمت مي‌کشند. ان‌شاءالله با کمک خداوند از مسابقات سربلند خارج شويم و نماينده شايسته‌اي براي مردم خوب آذربايجان باشيم. مردم تبريز در هر جايي که ما را مي‌بينند لطفشان شامل حال ماست و محبت مي‌کنند.  

زیر بارون اگه دختری رو سوار کردین
به جای شماره بهش امنیت بدید
او را به مقصد مورد نظرش برسانید
نه به مقصد مرد نظرتان!!!
بگذارید زن ایرانی مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت دید
احساس امنیت کنه نه احساس ترس
بیاید فارغ از جنسیت کمی هم

مـَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد باشیم...
30-10-1391 05:21 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.