آموزش تغییر رنگ چشم در Photoshop - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

آموزش تغییر رنگ چشم در Photoshop
زمان کنونی: 17-09-1395،11:51 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Friga
آخرین ارسال: Friga
پاسخ: 1
بازدید: 423

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: آموزش تغییر رنگ چشم در Photoshop
ارسال: #1
آموزش تغییر رنگ چشم در Photoshop
پست‌ها: 11,943
اعتبار: 288
حالت من: Shad
آخرین ویرایش در 19-10-1391 10:32 ب.ظ توسط Friga
برای انجام این کار چندتا تصویر از مراحل این کار واستون گرفتم بازم سوالی بود در خدمتم .
تصاویر مراحال رو داخل یه فایل زیپ واستون آپلود کردم حجمشم زیاد نیست 2 مگابایت می تونید استفاداه کنین .
1- در این مرحله بعد از وارد کردن تصویر ابزار Quick Selection Tool یا کلید میانبر W رو میزنین تا ابزار انتخاب شه یا از هر ابزار دیگه ب
رای انتخاب کردن ( Selection ) که دوس دارین استفاده کنین ولی برای کارای معمولی من با این ابزار حال می کنم

2- قسمت مورد نظر رو که در اینجا چشم ها هستن با کلیلک کردن انتخاب می کنیم ، فقط توجه کنین که باید با دقت این کارو انجام بدین تا کیفیت کار شما بالاتر بره .

3- در تصویر شماره 3 همونطور که می بینید من چشم رو در یه لایه جدید قرار دادم برای این کار کافیه بعد از انتخاب کردن چشما به منوی Edit برین و قسمت Copy رو انتخاب کنین یا با کلید میانبر Ctrl+C از چشم ها یه کپی تهیه میکنین ، حال از قسمت layer رو گزینه Create New Layer کلیک یا به منوی Layer > New > Layer میرید حالا باید به منوی Edit برین و گزنیه Paste رو انتخاب یا کلید میانبر Ctrl+V رو انتخاب کنین .
حالا اگه در قسمت Layer روی ایکون شبیه چشم کنار هز لایه کلیک کنین می تونین موقتا اونو از دید حذف کنین همون کاری که من در تصویر کردم

4- حالا از دو روش که من بیشتر اینارو ترجیح می دم می تونید رنگ مورد نظر رو انتخاب کنید که در تصایر 4 و 5 روش انتخاب اونارو واستون گذاشتم در تصویر 4 انتخاب Color Balance

5- در تصویر 5 انتخاب Variations . هرکدوم نکات مثبتی دارند ولی من بیشتر واسه اینجا Color Balance رو ترجیح می دم.

6- در این تصویر همونطور که میبینید قسمت Color Balance انتخاب شده که شامل سه بخش Shadows , Midtones , Highlights هستش که همونطور که معلومه Shadows برای ایجاد سایه Midtones برای انتخاب رنگ جسم و Highlight یه براق کننده یا روشن کننده البته روی قسمت اصلی هستش ، پیشنهاد من اینکه خوب همه رو انتخاب کنین و باهاشون بازی کنین تا اصل قضیه دستتون بیاد ، به طور مثال من رنگ سبز با هایلات روشن روشن رو انتخاب کردم

7- در قسمت Variations همونطور که میبیند زیر هر کدوم از بخش ها نوع رنگی که اضافه می کنه رو زده و در بالا هم یه حالت Original قرار داده که اگه از کارتون راضی نبودین می تونید روی اون کلیک کنین توجه کنین اینجا به تعداد باری که روی رنگا کلیک می کنید میزان اون رنگ هم در تصویر بیشتر میشه .
این قسمت بیشتر برای رنگ آمیزی سطوح استفاده میشه ولی خوب قسمت Highlight این قسمت رو هم انتخاب کنین و باهاشون خوب تمرین کنین .

8- تصویر شما آماده هستش ، امیداوارم خوشتون باید اگه سوالی بود زیر همین تصویر آموزش قرار بدین ، توجه کنین که من تصویر Sample یا نمونه رو هم در فایل قرار دادک برای تمرین شما .

برای دانلود فایل به آدرس زیر برین :

[عکس: 13326133221.gif]

با تشکر از آرش نوری منش

دورمچم به جای ساعت یکنوار مشکی بستم
تا همه بفهمن من از همه هر چه زمانو متعلق به زمان است بیزارم
من هم روزی قلبی داشتم
که توسط مردمانی ازمیان شما شکست و شکست تا سنگی شد
واکنون روزگاریست که شیطان فریاد میزند..
انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد...

=====ஜ۩۞۩ஜ=====

19-10-1391 10:16 ب.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.