آغاز شماره گذاری محصولات آلفارومئو در تهران. - تالار گفتمان آذر فروم

دعوت به همکاری با آذر فروم

آغاز شماره گذاری محصولات آلفارومئو در تهران.
زمان کنونی: 21-09-1395،05:23 ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pajhan
آخرین ارسال: pajhan
پاسخ: 1
بازدید: 1012

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع: آغاز شماره گذاری محصولات آلفارومئو در تهران.
ارسال: #1
آغاز شماره گذاری محصولات آلفارومئو در تهران.
پست‌ها: 479
اعتبار: 60
حالت من: انتخاب نشده
گفتگو با اولین خریداران آلفارومئو جولیتا در ایران:
از پیکان سبز 57 تا جولیتای سفید

برند عالی، کیفیت غیرقابل توصیف، مصرف خیلی کم و رانندگی لذت بخش چهار دلیلی است که جلال قنبری از اولین خریداران جولیتای آلفارومئو برای داشتن این خودرو اذعان می کند.
به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو .پس از کش و قوس های فراوان روند شماره گذاری اولین خودرو آلفارومئو در ایران توسط شرکت آلفاموتور نماینده رسمی این شرکت در ایران به پایان رسید و اولین خودرو تحویل به جلال قنبری و سهراب معینی خریداران خوش شانس این برند در ایران شد.
قنبری که متولد 1361 از تهران و کارمند یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است از انتخاب خود بسیار راضی است و در این رابطه می گوید بسیار خوشحالم که اولین خودرو شماره گذاری شده آلفارومئو در ایران به من تعلق گرفت و گمان می کنم سرمایه گذاری خوبی برای استفاده شخصی من باشد.
قنبری در ادامه به خودروهای قبلی خود اشاره کرد و افزود: اولین خودرویی که خریدم گیکان سبز مدل 57 بود بعد ازآن پیکان 58 سفید و بعد از آن ازرا ، هیوندایی کوپه،مزدا نیو هاچ بک خودرهایی بود که به دلیل تنوع طلبی که در داشتن خودرو دارم خریداری کردم.
سهراب معینی متولد 1371 و مدیر فروش یکی از شرکت های تجاری واردکننده کالا در ایران است .معینی صاحب اولین خودرو شخصی خود شده و تک بودن این خودرو در بازار ایران را دلیل اصلی خرید جولیتا می داند .معینی زیبایی منحصر به فرد جولیتا در بدنه و داخل خودرو ، مصرف بسیار ایده آل و قیمت باورنکردنی آلفارومئو جولیتا در قیاس با رقبا را دلایل دیگر خرید اولین خودرو شخصی زندگی خود اعلام کرد.

[عکس: IMG6249.JPG]

[عکس: IMG6250.JPG]

[عکس: IMG6251.JPG]

[عکس: IMG6257.JPG]

[عکس: IMG6268.JPG]

[عکس: IMG6275.JPG]

[عکس: IMG6282.JPG]

منبع :www.iralfa.com

دوستان قبل از خارج شدن از صفحه لطفا تشکر کنید تا کاربران برای بیشتر کردن مطالب دل گرم شن 

در دنيا هيچ بن بستي نيست. يا راهي‌ خواهيم يافت و يا راهي‌ خواهيم ساخت....
16-05-1391 01:53 ق.ظ

[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود را برای این پیام در اینجا بنویسید.

کد تصویری
royalfuns
(غیر حساس به بزرگی و کوچکی حروف)
لطفاً کد نشان داده شده در تصویر را وارد نمایید. این اقدام جهت جلوگیری از ارسال‌های خودکار ضروری می‌باشد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان